Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dreambox > Dreambox SD > 7025 Serisi

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-06-2006, 16:39   #11
ahura
Yeni Üye

Üye No: 8917
Giriş: 09-03-2006

PIP konumunda olunca kanal gecisleri daha hizli oluyor fakat Turksatta ve ozellikle dusuk symbol oranli TPlerde kanal gecisleri cok yavas ayni humax gibi
Gemini ve birde Orginal(emusuz) image yukleyip oyle denedim hic fark etmedi
bu arada
7020 kullanan arkadaslar goruntu kalitesi nasil? yoksa ayni 7025deki gibi kalitesizmi..
slm
ahura is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2006, 12:23   #12
muzo2002
Yeni Üye

Üye No: 974
Giriş: 12-11-2005

Uydu Alıcısı: Dreambox 7025

arkadas sen halen aleti kullanmayi ögrememissin!!
ben DM7020 denedim ve DM7025 aldim vede cok memnunum aleti biraz kurcala ve ayarlari degistir o zaman anlarsin resim kalitesi 7020 den daha iyi onu bilmis ol veya senin alette bir yamuklur var.
Muzo2002
muzo2002 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2006, 12:51   #13
coy
Yeni Üye

Üye No: 16869
Giriş: 01-06-2006

Uydu Alıcısı: Dreambox

7025 deki goruntu kalitesini baska bir cihazda henuz gormedim.Bence cihaz cok guzel,software anlaminda biraz eksikleri var ama oda zamanla duzene girecektir saniyorum malum yeni bir cihaz.Bence sen cihazdan once scart kablona veya televizyonuna bir el at cunku cihazin verdigi goruntu super.
coy is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2006, 13:45   #14
dicaprio
Özel Üye

dicaprio kullanıcısının avatarı

Üye No: 242
Giriş: 02-11-2005

Uydu Alıcısı: DREAMBOX 7020 S EVDE :)

Kart Paylaşımı: GBox-CCam..

Alıntı:
ahura tarafından gönderildi
PIP konumunda olunca kanal gecisleri daha hizli oluyor fakat Turksatta ve ozellikle dusuk symbol oranli TPlerde kanal gecisleri cok yavas ayni humax gibi
Gemini ve birde Orginal(emusuz) image yukleyip oyle denedim hic fark etmedi
bu arada
7020 kullanan arkadaslar goruntu kalitesi nasil? yoksa ayni 7025deki gibi kalitesizmi..
slm
Sevgili arkadaşım hala aynı şeyi söylüyorsunuz master arkadaş en kısa ve öz açıklamayı yapmış elinizde ferrari var hakkını veremiyorsunuz bence en uygun olanı kullanamıyorsanız terkedin o cihazı şu anki cihazlar içinde en prfosyonel cihaz kullandığınız cihaz sadece kullanmayı bilmek önemli olan görüntü kalitesi için av ayarların da rgb yi seçin farkı görüsünüz emu yüklü olup olmaması kanal geçiş hızında ne farkeder onu anlamadım onun içinde ayarı 5. mesaj sanırım master arkadaş yazmış zaten incelerseniz
________________________________________________________________________________

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
Dream for Cardshare
MSN : dicaprio@dicaprio.org
(CCCam and G...)
dicaprio is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2006, 16:41   #15
ahura
Yeni Üye

goruntu kalitesi cogu cihazlara gore iyi ,next filan yani
ama Samsungda goruntu inanilmaz derecede kaliteli
bunu ancak samsungun goruntu kalitesini hayatinda bir kerede bile olsa goren anlar zaten...
neyes bu konu uayacak anlasilan her kes alisti turkiyede next ,kaon ve bir cok bouk ve dansik goruntu kaliteli cihazlara...

bu arada anlasilan bazi eksikler var Software olarak tabii orn. ben cihazi multi Boot yapamadim

selamlar

Düzenleyen : ahura - Tarih : " 24-06-2006 " - Saat : 16:43
Eski 24-06-2006, 22:56   #16
liarbandit
Yeni Üye

Üye No: 21473
Giriş: 24-06-2006

Uydu Alıcısı: next ye-2000 ci plus

Alıntı:
horon tarafından gönderildi
Elinizde bir uçak var fakat kullanmatı bilmiyorsanız hiç bir işe yaramaz.
Bence cihazı biraz inceleyin sonra karar verin. Bu forumlarda her türlü bilgi var...
canım cihazda default olarak fabrika ayarlarından kanal geçiş hızlı olarak gelsin kullanıcı mecbur mu yani onu bulmaya bi de turkeyforumdan kalma alışkanlıklar devam ediyo. adam cihazı beğenmedim diyo biri çıkmış sat o zaman o cihazı diyo biri kullanmayı bilmiyosun gibi gereksiz yaklaşımlar içinde . biraz daha hoşgörü diyorum. orada next e laf söyletmiyolar bam güm banlanıyorsunuz. burada da dreambox mu bu yolda acaba. benim dreambox um yok merak ediyorum araştırmak için okuyorum ama bu tür mesajlar daha da soğutuyo insanı.
liarbandit is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-06-2006, 21:19   #17
coy
Yeni Üye

Arkadaslar bu cihazlar oyle kumandadan menu tusuna basinca karsiniza uc,dort secenek veren cihazlar degil ayrica cihazin fabrika ayarida her kullaniciya uyacak diye bir seyde yok.Alet komplike bir cihaz ve kullanarak ogrenilmesi gerekiyor bende yeni kullanmaya basladim ve gercekten cok memnunum her gun yeni bir opsiyonunu buluyorum onemli olan arastirmak.
Saygilar
Eski 26-06-2006, 03:49   #18
celalturk
Yeni Üye

celalturk kullanıcısının avatarı

Üye No: 3116
Giriş: 07-12-2005

Uydu Alıcısı: NEXTSTAR 2000 HD

Kart Paylaşımı: newcamd

Satarsan 500 Dolar ÇaliŞir
celalturk is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-06-2006, 18:30   #19
ahura
Yeni Üye

arkadaslar goruntu kalitesi yazilimla duzeltile bilirmi?
yani yeni imaglerde goruntu kalitesi duzelmesi imkan varmi?
bundan once Kaon KVR1000plus sattim sirf goruntu kalitesi dusuk diye ,simdide Dreami satmak zorunda kalacam
anlayacaginiz ben boyle dandik goruntuye tehemmul edemiycem
bu arada dusunuyomda nasil olur millet cesitli cihazlarin arasindaki goruntu kalitesini fark edemiyor!!! yada nasil oluyor hic onem verilmiyor
hele allahdan millet cikit kufur edmiyor burada bir keresinde baska bir forumda malum bir cihazin hakkinda yorum yazmistim yuzlerce kufur filan geldi ardindan hem 2 saat gecmeden banlanmistim...
slm
Eski 26-06-2006, 22:11   #20
coy
Yeni Üye

Diger forumlari bilmem ama buradadaki insanlarin kalitesi gelen mesajlardan belli zaten.Iste bu yuzden buradayiz.Ben sahsen 7025 in goruntusunden cok mumnunum evimde Kaon ve Yumatuda var ve ben isi profesyonel olarak yapiyorum yani hayatimi bu isten kazaniyorum sana tavfiyem eger cihazinin garantisi varsa ki fiyatina bakilirsa yuzde yuz vardir cihaza bir baktir derim cunku ilk defa 7025 in resim kalitesinden sikayetci birisini duyuyorum.
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık