Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dreambox > Dreambox SD > 7025 Serisi

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-04-2006, 14:23   #1
HiLaLiStAn
Yeni Üye

HiLaLiStAn kullanıcısının avatarı

Üye No: 5148
Giriş: 09-01-2006

Varsayılan 7025 kulananlar yorum lütfen

arkadaşlar bu cihazı kulananlar bıraz cıhazın artılarını eksılerını anlatabılırlermı gbox calışıyormu ısınma taklıma donma problemlerı varmı cıhazda
HiLaLiStAn is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-04-2006, 17:03   #2
ahura
Yeni Üye

Üye No: 8917
Giriş: 09-03-2006

ben kac aydir soruyorum bunlari cavap yok...
ahura is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-05-2006, 21:46   #3
bageera
Banlanmış

bageera kullanıcısının avatarı

Üye No: 2140
Giriş: 27-11-2005

Uydu Alıcısı: DREAMBOX 7025 S / X CRUİSER XDSR 400

arkadaşlar cihaz daha yeni yeni kullanılıyor destek te verilmeye başladı yavaş yavaş bu 7025 lerinde yazılım ve emu ları oturur diye düşünüyorum ustalarımız bize burda yardım ederler alan arkadaşların nelere ihtiyaçları olduklarını yazarlarsa buraya cevap larını alırlar umarım
bageera is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-05-2006, 19:56   #4
Digium
Özel Üye

Üye No: 1361
Giriş: 18-11-2005

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D

Kart Paylaşımı: MachinaCam

yazılımları yeni yeni oturuyor eksik ve diğer dreamlerden farklılıkları var...
hw olarak gayet sağlam görünüyor 300mhz işlemci, 128mbyte ddr ram, 32mbyte flash... hepsi yavaş yavaş oturacak...
Digium is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-05-2006, 15:21   #5
6868
Yeni Üye

Üye No: 14279
Giriş: 28-04-2006

Uydu Alıcısı: DM7020S

Selam

Evet Cihaz Eski Versiyonlardan Daha Sağlam Network Dahi Mükemmel Olmuş Diyebilirim
Fakat Eski Serilerden Farkı Bir Yazılım Var Ve Alıştıkca Daha İyi Olduğunu Fark ediyoruz Eksi Olarak Bişi Yok Ama Eksikler Var Onlar Yazılımla Düzelebilecek Olaylar Eski Dreamboxta Olup Bunda Henüz Konmamış Olanlar Yani Sanki Bana Öyle Gelmiş Olabilir FTA Kanalları Daha Hızlı Açıyor
Baıları Isınıyor Kitleniyor demişlerdi Ama Cihaz Doğru Isınmakta Ama Kitlenmedi Ve 7 Gündür Kapatmadım da cihazı Randıman Olark Güzel Devamlı Gelişecek Bir Cihaz Bu Almayı Düşünüyorsanız Alın Derim Ben 7020 Sattım Bunu Aldım İlk Aldığınızda Karıiık Gelebilir Ama Değil Hatta Basit
6868 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-2006, 02:24   #6
bageera
Banlanmış

bageera kullanıcısının avatarı

Üye No: 2140
Giriş: 27-11-2005

Uydu Alıcısı: DREAMBOX 7025 S / X CRUİSER XDSR 400

Arkadaşlar meraba benim 7025 de geldi sonunda ve 4 gündür cihazla yatıp cihazla kalktım ve bazı ayarları çözdüm ve şu anda sorunsuz bir şekilde keyfine bakıyorum cihaz (pardon cihaz demek gerçekten bu na hakaret olur)
Dreambox 7025 gerçekten harika bir arkadaş sen ne istersen yapıyor yeterki dilinden anla ve dreambox un görüntü kalitesi grafikleri muhteşem bende sony 100 herz tv var şimdiye kadar televizyonun özelligini ayırt edemiyordum tv bile dreambox ile aşka geldi sanki görüntü ve renkler fışkırıyor ekrandan bunu anlatmak mümkün degil görmek ve yaşamak lazım ve bende çok düşündüm almadan gerçekten bu kadarını beklemiyordum ama şimdi iyiki almışım diyorum hatta kendime almakta geç bile kaldıgımı düşündügümden birazda kızıyorum şu an için cihazda öyle çeşitli yerlerde abartıldıgı gibi ısı vs sorunu görmedim elimdeki diger benzeri elektronik cihazlar ne kadar ısınıyorsa dreambox da o kadar ısınıyor abartılı bir ısı sözkonusu degil kanaatimce ısını yogun oldugu yerde zaten beslemenin bulundugu bölümde ve dreambox almayı düşünen ve başka cihazlarlada kıyaslama yapmak isteyen arkadaşlara dreambox un kıyaslanmasının bile söz konusu olamıyacagını belirtmek isterim ve uydu receıver almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem hangisini alırsanız alın ama kesinlikle dreambox alın allah olmayanada versin
Bu arada dreambox u bana almanyadan alan ersin kardeşime bana getirdigi için sevgili annesine ve tabiki kurmamda yardımcı olan başta almanyadan vezir abime izmirden faro kardeşe atm ye ve forumlarda dreambox a destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim saygılarımla
bageera is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-2006, 12:15   #7
lidres96
Üye

Üye No: 636
Giriş: 08-11-2005

Uydu Alıcısı: next 8000 xcam plus pcm

bunun fiyatı ne kadar acaba? bilgisi olan varmı?
lidres96 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-05-2006, 12:16   #8
lidres96
Üye

Üye No: 636
Giriş: 08-11-2005

Uydu Alıcısı: next 8000 xcam plus pcm

birde teknik özelliklerini nelerdir?
lidres96 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-2006, 13:52   #9
purge
Yeni Üye

purge kullanıcısının avatarı

Üye No: 7569
Giriş: 19-02-2006

bende uzun zanadir yaklasik ocak ayindan beri kullaniyorum alet cok iyi ozellikle ayni anda birden fazla kanali kayit yapabiliyorsun cift tunerle kayit yaparken baska kanallari izlemek de cok zevkli evet isinma problemi var ama cok kafana takarsan pclerin on tarafinda olan sessiz fanlardan 2 tane tak sorun kalmaz daha denemedim ama usb den dvd usb hdd gibi aletlerde takman mumkun
purge is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-2006, 22:50   #10
coy
Yeni Üye

Üye No: 16869
Giriş: 01-06-2006

Uydu Alıcısı: Dreambox

Cihaz cok guzel ve fonksiyonlu tek kotu yani bence bazi kart ve modullerde sorun cikartmasi mesela Opos kart gibi.Bilmiyorum belkide bu sorun benden kaynaklaniyor ama en fazla 10 saniye calistirmayi basarabildim
coy is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık