• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[ELEC] WP2-OSCam Emu / [arm & aarch64]

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ARM reposundaki Wp2-Oscam r11380 versiyonuna yükseltilmiştir. Repodan yükleyenlerin eklentisi güncellenmiş olmalı. Libreelec günlük repoları denetliyor, güncellemediyse menüden güncellemeleri denetle diyerek son sürüme geçebilirsiniz.

Aarch64 de geliyor.

Düzeltme : Aarch64'de güncellendi..

Sanırım forumda sorun var o gece yazdığımız diğer mesajlar silinmiş.

Yorum yap

https://github.com/joeusercz/tvheadend/tree/extended_cw

arkadaşlar yukarıdaki adreste tvheadend in powervu dahil yeni şifreleme sistemlerine destek veren versiyonu var.bunu libreelec 8.0 için compile edebilecek veya edilmiş hazır halini verebilecek var mı?

Yorum yap

Tandberg 42E F-o*x tamamdır.

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...lay2&s=n&o=asc .

Sevgiler...

Yorum yap

Eline sağlık ozkaradag hocam.

32bit kullananlar için arm7 eklentimizi güncelledim. Bin versiyonu 11384 oldu. Ve senin verdiğin Softcam.Key'de eklendi.

Güncelleyip izleyebilirsiniz.

Yorum yap

Ellerine sağlık dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

Eğer son verdiğim arm olanını kurduysanız/güncellediyseniz ve SoftCam.Key dosyası üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız dosya yolu şurası: /storage/.kodi/addons/service.wp2-oscam/data değiştirdikten sonra eklentiyi devredışı bırakıp yeniden etkilenştirin.

Bir seferlik böyle oldu. Normalde /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.wp2-oscam/config üzerinde değişiklik yapıyordum ama mevcut SoftCam dosyanızın üzerine yeni SoftCamı ancak böyle yapabilirdim.

Eklenti her başlatıldığında ilk verdiğim yoldan ikinci yola dosyayı kopyalıyor çünkü.

Bir sonraki güncellemede eski düzene geçeriz ya da her açılışta uzak bir sunucudan güncel SoftCam'ı alacak şekilde ayarlarız.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Eline sağlık ozkaradag hocam.

32bit kullananlar için arm7 eklentimizi güncelledim. Bin versiyonu 11384 oldu. Ve senin verdiğin Softcam.Key'de eklendi.

Güncelleyip izleyebilirsiniz.
                Dostum 64 bit versiyonunuda güncelleyebilirmisin?
                Teşekkürler.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Güncelledim. Dener misin? Alelacele hemen güncelledim bir yanlışlık yapmadım inşallah.

Yorum yap

Teşekkürler,bir deneyeyim.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Test sonucu Biss,tanberg,cccam tamam ama pvu lar açmıyor keyleri okuyor ama kanal açılmıyor.Aynı softcam ile 32 bit çalışıyor.

Yorum yap

• 64 bit bin dosyasını ben derlemedim. 32bit olanı derlemiştim. Aarch64 toolchain olsa derlerdik. Başka bir bin ile mi deneseniz. Bende powervu için çanak yok. Tek Türksat var.

Yorum yap

• @kralex üstad. Bende oscam sürümü 11384 ten sonraki sürümlerde 3-5 sn lik kısa donma problemi oluyor. Serverla izlenen veya emu ile açılan kanallar farketmiyor. Guru nun verdiği 11390 sürümünde yine aynı durum. Test edebilirmisin?

https://hdbox.ws/tr/soft/4713-emulya...libreelec.html

Yorum yap

• Dostum bu e2 için değilmi? CCcamı kapat sadece emu olarak dene bakalım.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Dostum bu e2 için değilmi? CCcamı kapat sadece emu olarak dene bakalım.
                              Abi armv7 olduktan sonra e2 android veya libre farkediyor mu? Sonuçta bin hepsinde aynı. Ben arada solo4k bin dosyasını bile kullandım.

Yorum yap

• @Guru oraya e2 için diye yazmış.Belki komut satırlarında bir değişiklik vardır bilemiyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X