• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 23.11.2006/9.12.2006 Newcamd Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 hocam cihazımın bilgilerini pm attım bir pass da ben rica edebilirmiyim

Yorum yap

• hocam yazılımı attım ama 15/11/2006 diye çıkıyor neden anladım ayrıca pass almak istiyorum nereye pm atayım yardımcı olursanız memnun olurum.saygılar..
      ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

• alemkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam yazılımı attım ama 15/11/2006 diye çıkıyor neden anladım ayrıca pass almak istiyorum nereye pm atayım yardımcı olursanız memnun olurum.saygılar..
        başta mach1 hocamın avatarını tıkla bilgilerini gir pm at

Yorum yap

• --------------------------------------------------------------------------------

Özel Pm ile bana atmanız gereken bilgiler( Açık alanda burda yazılmayacak özel pm atılacaktır bilgiler)
          1-Cihaz arkasındaki bar code
          2-Ağ ayarlarındaki en altta yazan Mac adres no
          3-Ad soyad tel no mail adres
          4-Buna şimdilik gerek yok gerekirse ilerde güvenlik açısından sizden istendiğinde dhcp ok tamam dediğinizde cihazın ip nosunu modemde dmz on dan veya virtual serverdan girmeniz..
          İlk 3 maddedekileri pm ile atanlara passları yollanacaktır eski üye olanlarda silinecektir sil baştan alım yapılacaktır...

mach 1 hocamdan alıntıdır

Yorum yap

• Newcam client düzenlemesi esnasında cihaz kilitleniyor, ne yapmam gerekiyor.

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar
              newcamd client teki butun bilgiler de yyyy yazıyor duzenlemek istediğimde cihaz hemen kilitleniyor .bilgisi olan arkadaşım dan yardım rica ediyorum teşekkurler

Yorum yap

• baldano Nickli Üyeden Alıntı
                merhaba arkadaşlar
                newcamd client teki butun bilgiler de yyyy yazıyor duzenlemek istediğimde cihaz hemen kilitleniyor .bilgisi olan arkadaşım dan yardım rica ediyorum teşekkurler
                cihaza reset at kanalları tekrar tarat geri çağırma kolay gelsin
                chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• Hocam sonunda pm attım sana.
                  Ellerine sağlık şimdiden hocam.Yaşasın next kardeşlığı.iyiki almışım...

Yorum yap

• newcamd uydu alıcıda paylaşım ip numarası girme sorunu

hocam yeni program yükledim fakat 1973000 no
                    yapınca ağ ayarları bölümü açılıyor fakat oradan
                    paylaşım için ip giremiyorum.
                    1973777 yapınca newcamd client açılyor fakat oradaki server name ve user name leri değiştiremiyorumş değiştirmeye kalkınca kilitleniyor,
                    fakat newcamd protokolünü değiştirip (5,25) kaydedebiliyorum. Fakat şifreli kanalları seyredemiyorum.
                    Acil yardımın gerekiyor, yardımcı olursan sevinirim.
                    Tşk.

Yorum yap

• Kanallarını geri çağırmışsın yedekten ondan reset at tarat düzelir...
                      Bilgilerini eksiksiz yollayanlar istenenleri pmleri atıldı..
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Yeni yazılım 1.mesaja eklendi...
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Yeni yazılım 1.mesaja eklendi...
                          gecenin bu saatinde sürpriz oldu ilk tşk benden hocam
                          saygılar

Yorum yap

• teşekkürler hocam gerçekten gecenin bu saatinde süpriz oldu saygılar...
                            YÜRÜYOR
                            yürüyor yalnız gidiyor
                            hayatı vermedi can, ona
                            kalbini dinledi gel dedi, ona
                            dağ, deniz ve nehir
                            düşündü gideyim
                            mutlu etmedi bu dünya beni
                            bulacakmıyım acaba bir yer
                            ağrısız içine yatacağım
                            bir toprak gitsem mi acaba
                            olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

• DVBUIPAR_RBL_2.1.zip yükledikten sonra ağ ayarlarına giremiyorum. ağ bağlantısı yok diyor.sorun nerede.

Yorum yap

• --------------------------------------------------------------------------------

mach1 hocam yeni yazılım için çok teşekkürler cihazı resetlemek gerekirmi hocam birde sadece com dan atmak yeterlimi 23 11 2006 yazılımı vardı bundan önce birde hocam bu NEWCAMD 2 YE DİĞER SERVER BİLGİLERİ GİRİLECEK
                                CARDSHARE bilgilerinimi girecegiz NEWCAMD 2 YE hocam çok şey sorduysam lütfen kızmaıyn saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X