• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

öncelikle hayırlı olsun extendde kurtulduk çok şükür içeriği kaldırman iyi olmuş. zaten içerik varken lg mağazasında çok uzun süre tutmazdı bu uygulamayı.malum bir çok şikayet olucak tıpkı mkvod daki gibi.zaten bu işlerin tadı tuzu kaçtı bende yakın zamanda bırakmayı düşünüyorum.bak sen bile direk portallara atıyorsun suçu,hergün saatlerimi harcayıp oluşturduğum playlistler yüzünden niye kendimi hukuki anlamda riske sokayım ki?

Yorum yap

onboboon Nickli Üyeden Alıntı
      öncelikle hayırlı olsun extendde kurtulduk çok şükür içeriği kaldırman iyi olmuş. zaten içerik varken lg mağazasında çok uzun süre tutmazdı bu uygulamayı.malum bir çok şikayet olucak tıpkı mkvod daki gibi.zaten bu işlerin tadı tuzu kaçtı bende yakın zamanda bırakmayı düşünüyorum.bak sen bile direk portallara atıyorsun suçu,hergün saatlerimi harcayıp oluşturduğum playlistler yüzünden niye kendimi hukuki anlamda riske sokayım ki?
      Ben suçu atmadım.. Uygulama sahibi başındaki bir açıklamayla benim ilgim yokben sadece verilen linki oynatırım ve bu linkler, dosyalar bende değil kullanıcının sadece kendisini eriştiği yerlerde deyip kendini savunabilir ama linklerin sahibinin açıklaması ne olacak. Bu durumda linklerin (xml veya modul dosyaları) yer aldığı sunucunun kiracısına ya da kullanıcısına bakılır.

Eğer sen xml dosyalarını sadece kendine özel bir sunucuda barındırıyorsan asla sorun yaşamazsın tabii paylaşmadan sadece kendin kullanıyorsan..

Benim yukarıda yazdıklarım da bu şekildeydi. Yani portal xml lerini ya da modul dosyalarını public etmemek lazım. Xml ler hadi neyse de modullerde bu iş nasıl olur ben de bilemiyorum

Yorum yap

Üstad bazı ip tvler calışmıyor .yüklemeyi yapıyor liste geliyor sonrada oynatma dan hata veriyor

Yorum yap

AspavA Nickli Üyeden Alıntı
          Üstad bazı ip tvler calışmıyor .yüklemeyi yapıyor liste geliyor sonrada oynatma dan hata veriyor
          IpTv sistemini tamamen değiştireceğim zaten çok yanlış bir yolla yapmıştım.

Kendi denediğim 3-4 farklı xtream linkinde sorun yaşamadım ama görüyorum ki yaşayanlar var. Daha global bir çözüm gelmeli.. Bu sebeple ben yeniden düzenleyene kadar bazı kişilerin iptv linkleri sağlıklı çalışmayabilir..

Yorum yap

merhaba uygulamayı dün yükledim film ve portallar calışıyordu bugün için içerikler kayboldu nedendir yardımcıolurmusunuz.tşkler

Yorum yap

xorion usta modül ve portalları eklentiden kaldırdı

Yorum yap

tşk ederim
                cvp için peki son durum bu şekildemi oacak degişecekmi ben cok beyenmiştim üzüldüm böyle görünce
                sonuc merak ettim .

Yorum yap

değişeceği kanatindeyim.en azından user ve pass ile turkvod herkese şimdilik açık olabilir bence.

Yorum yap

aliuzman Nickli Üyeden Alıntı
                    merhaba uygulamayı dün yükledim film ve portallar calışıyordu bugün için içerikler kayboldu nedendir yardımcıolurmusunuz.tşkler
                    ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                    xorion usta modül ve portalları eklentiden kaldırdı
                    aliuzman Nickli Üyeden Alıntı
                    tşk ederim
                    cvp için peki son durum bu şekildemi oacak degişecekmi ben cok beyenmiştim üzüldüm böyle görünce
                    sonuc merak ettim .
                    Arkadaşlar biraz sabır xorion arkadaşımız güncellemeler üzerinde calışıyor müsait oldugunda cevap verecektir.

Yorum yap

Ustam çok çok hayırlı olsun... En sonunda kavuştuk uygulamaya.. Elinize sağlık... Bir şey soracam şimdi bu free misafir guest falan yazıyor.. Bize user pass verecek misiniz ustam... Eğer user pass oluşturursanız minnettar olurum size... Dört gözle bekliyordum... Tekrardan emeğiniz için teşekkür ederim biz kullanıcılar adına...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                      85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

Ustam şu iptv kısmında xtreamcodes teki gibi kategori oluşturamaz mısın... Birde iptv de arama yaptıktan sonra kanalları seçemiyorum benden mi kaynaklanıyor ne o arama kısmından aşağı yukarı inemiyorum...

Ustam birde iptvmde 14 bin link var iptv kısmında uygulama şaha kalkıp çakılır gibi donuyor. Ayrıca linkleri acmadı bir kaç tane test ettim iptv de

Şimdilik gördüklerim bunlar...
                        85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
                          Ustam şu iptv kısmında xtreamcodes teki gibi kategori oluşturamaz mısın... Birde iptv de arama yaptıktan sonra kanalları seçemiyorum benden mi kaynaklanıyor ne o arama kısmından aşağı yukarı inemiyorum...

Ustam birde iptvmde 14 bin link var iptv kısmında uygulama şaha kalkıp çakılır gibi donuyor. Ayrıca linkleri acmadı bir kaç tane test ettim iptv de

Şimdilik gördüklerim bunlar...
                          ufff 14 bin link iyimiş
                          IpTv için yine yeniden söylüyorum tamamen değiştireceğim ve kategoriler falan tabii ki olacak hatta en başında ana bölümleri de olacak. Örneğin;

Live channels

Vod

Series

diye bölümler olacak.. Bunlara girince de içlerinde eğer varsa kategoriler olacak;

Turk spor

Turk sinema

Alman Spor

vb.
                          vb.

gibi....

Tabii bunu yapmam ne kadar sürecek bilmiyorum ama bu şekilde düşünüyorum.
                          Haa bir de destekliyorsa linkiniz kanalın EPG bilgilerini de alacağım

Yorum yap

Test amaçlı başka bir portal test ettim uygulama güzel bu arada iptvler im çalışmıyor... Turkvod linkleri bende mi sadece çalışmıyor anlamadım... Direk kodi bağlantısını eklesem olur mu emin olamadım...

Şimdi ustam yukarıda bahsettiğiniz şu XX sitesinden mac adresine göre portalımızı vs eklesek güzel olur... Misal arkadaşlar xml dosyalarını şifreleyip o şekilde sunabilirler... Ayrıca sizler de uygulama için bir kullanıcı sözleşmesi anasayfaya koyup üzerinizden sorumluluğu atabilirsiniz... Tekrar hayırlı olsun.. İnşallah uygulama çok daha güzel olacak...

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

İpTv kısmını düzelteceğiz.

Turkvod açılır ama bazı linkler parser den dolayı açılmayabilir parserleri düzeltmem gerekiyor. Yine de çoğu link şu an açılır diye düşünüyorum.

Kendi portalınızı yani xml ve m3u linkinizi ekleyebilirsiniz. Ama size özel user ve pass açayım ordan

service.xorvod.com

adresinden user ve pass ile girip sadece kendinize özel ekleyebilirsiniz.

Birazdan size özel user ve pass göndereceğim..

Yorum yap

xorion Nickli Üyeden Alıntı
                                İpTv kısmını düzelteceğiz.

Turkvod açılır ama bazı linkler parser den dolayı açılmayabilir parserleri düzeltmem gerekiyor. Yine de çoğu link şu an açılır diye düşünüyorum.

Kendi portalınızı yani xml ve m3u linkinizi ekleyebilirsiniz. Ama size özel user ve pass açayım ordan

service.xorvod.com

adresinden user ve pass ile girip sadece kendinize özel ekleyebilirsiniz.

Birazdan size özel user ve pass göndereceğim..
                                Teşekkür ederim ustam elinize sağlık..

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X