• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Newcamd2 serverlarda kalacakların listesi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 52000 li portlarda devamlı aktif haldeyim... Adı silinmeyenler listesinde adımı göremedim... Güzel güzel seyredebiliyorum serverı zahmet olmazsa adımı silinmeyenlerin listesine ekleyebilirmisin... Emeğine sağlık.... Şimdiden teşekkürler... username:serdar2

Yorum yap

• emino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      mach1 hocanm listede emin1 var o benmiyım acaba öğrenme imkanım varmı teşekkürler...
      emin1 benim adaşım 53000 de
      ---------------------------------------------------

Yorum yap

• nevcamd yardım lütfen

sayın mach1 hocam sizin söylemiş olduğunuz d+cabolu dosya nerededir bulamadım ayrıca daha öncede belirttiğim gibi uydu konusunda çok yeniyim bazı terimlerin anlamını yada ne işe yaradıklarını bilmiyorum ama forumda gezerek öğrenmeye çalışıyorum ama kafayı kıracağım çözemedim hala diye
        pm de göndermiş olduğunuz bilgileri giriyorum
        ser.name
        user name
        şifre
        des key
        dns de url mi yazacak yoksa server ıp mi
        ben url de bıraktım
        url ye server adres:saleen....yazdım
        prot.vers.5,25
        cws:12000
        port from:53003
        port to: 53003
        ve start diyorum
        serv.card info da serv.ıp 088.....
        url:sale.....
        port no:53003
        card not found -bulunamadı diyor şeytan bunun neresinde başka biryerdemi hata yapıyorum acaba
        yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk.:alalal:

Yorum yap

• hmmtdnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın mach1 hocam sizin söylemiş olduğunuz d+cabolu dosya nerededir bulamadım ayrıca daha öncede belirttiğim gibi uydu konusunda çok yeniyim bazı terimlerin anlamını yada ne işe yaradıklarını bilmiyorum ama forumda gezerek öğrenmeye çalışıyorum ama kafayı kıracağım çözemedim hala diye
          pm de göndermiş olduğunuz bilgileri giriyorum
          ser.name
          user name
          şifre
          des key
          dns de url mi yazacak yoksa server ıp mi
          ben url de bıraktım
          url ye server adres:saleen....yazdım
          prot.vers.5,25
          cws:12000
          port from:53003
          port to: 53003
          ve start diyorum
          serv.card info da serv.ıp 088.....
          url:sale.....
          port no:53003
          card not found -bulunamadı diyor şeytan bunun neresinde başka biryerdemi hata yapıyorum acaba
          yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk.:alalal:
          url ye bunu yazın 9000ultra.ath.cx

Yorum yap

• eğer pasım silınmışse o zaman makınamı çöpemı atacam...

Yorum yap

• Hocam benim pas da silindimi ?
              Viper
              52
              kasim tesekkürler

Yorum yap

• Sayın Mach1 üstad, ben abdullah olarak 53000 portu kullanmaktayım. 52000 ve 20000 portlarda abdullah var 53000 portta ise yok. Newcamd 2 serverden çıkarılmış isem çok üzüleceğim. Hata varsa düzeltilmesini heyecanla bekliyorum. Saygılar,

Yorum yap

• 2-3 gün serverlarla ilgilenemeyeceğim arkadaşlar o yüzden silinme vs olayını erteledim seyredenler seyretmeye devam edebilirler daha sonra bilgi vereceğim...
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    url ye bunu yazın 9000ultra.ath.cx
                    sayın powerby ilgin için teşekkür ederim,url yi yazdım ama yine card not found hatası verdi acaba başka bir yerdemi hata yapıyorum

Yorum yap

• iyi akşamlar,url ye 9000ultra.ath.cx yazdıysanız ve start verdiyseniz problem olmamalı,newcam1 e giriyorsunuz değilmi,cihazi arkadan açip kapatıp,modemide açip kapayın ve aynı işlemi birdaha yapın,açilacaktir,server aktif şuan,kolay gelsin.

Yorum yap

• Sayın Mach1 üstad, sizin üzülmenize sebeb olduysam özür dilerim.

Yorum yap

• emino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          eğer pasım silınmışse o zaman makınamı çöpemı atacam...
                          Makineni çöpe niye atacaksın server bulur izlersin ...Passı alırken ömür boyu kullanacaksın diye bir garantisi yok bu işin karşılıksız olarak ticari bir kaygı olmaksızın mach 1 in çalışmaları ile kart paylaşımını denemiş olduk.. Passı alıp kullanmayan o kadar kişi varki doğal olarak siliniyor kullanmayanların pass ları
                          Teşekkürler mach1

Yorum yap

• emino
                            Starting Member

Giriş Tarihi: 27-06-2006
                            Mekan: batman
                            Kan Grubu: A Rh ( + )
                            Üye No: 229757
                            Forum Dili: TR

--------------------------------------------------------------------------------

vallahi şimdi moralım çok bozuk aldığım makınaymı yanayım yoksa kandırıldığımamı yanayım makina galiba çöpe gidecek...
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Elini verirsin kolunu isterler ah ah yazık çok yazık...

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hmmtdnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                sayın powerby ilgin için teşekkür ederim,url yi yazdım ama yine card not found hatası verdi acaba başka bir yerdemi hata yapıyorum
                                yazılımdan sonra cihazı resetlemediyseniz veya yedek kanal yüklediyseniz bu tip sorunlar oluşabiliyor cihazı resetleyin ve kanal taratması yapın ve newcamd 2 ye bilgileri yeniden girin sorun düzelir sanıyorum ;

saygılar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X