• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İdman TV, İçtimai TV ve Hotbirddeki Lider TV 117.26 Ve 122.59 Yazılımı ile OK.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnşallah maç yayınından önce bir Ali Cengiz yapmazlar.

Yorum yap

• ferhatgsm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İnşallah maç yayınından önce bir Ali Cengiz yapmazlar.
      içtima alicengiz yapmıyorda bizim millet maçtan bi kaç saat önce yöntemi uygulamaya öğrenmeye çalışıyor sonrada telaştan beceremeyince bu açmıyor diyorlar yumurta deliğe sıkışınca misali.. ne zaman adam oluruz. işimizi son ana kadar bırakmassak...

Yorum yap

• Boş ver ya milletimizi genelleye genelleye kötülemeyelim. Bizim mahallede herkes beni arar bende tarif ederim, ilk yarı bitene kadar herkes açmış olur.

Yorum yap

• Ustalar RUNP hatasini cozen varsa lutfen paylassin.maca uc gun kaldi beni yine izleyememe dusuncesi deli ediyorrr

Yorum yap

• 2 adet cx s.plus ve cıs s.plusta denedim.sorun yok.....çalışıyor..emeği geçen herkese teşekkürler)

Yorum yap

• halodayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ustalar RUNP hatasini cozen varsa lutfen paylassin.maca uc gun kaldi beni yine izleyememe dusuncesi deli ediyorrr
              RunP hatası için aşağıdaki yazılımı deneyin.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36865

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                RunP hatası için aşağıdaki yazılımı deneyin.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36865
                Tasarim ustam link icin tesekkur ederim. benim sorunum 122.59 nolu yazilimi yukleyememek 122.59 yukledigimde RUNP hatasi veriyor. cunku benim makine yeni(06.02.2010 da aldim) ve eski surum yukleyemiyorum. derdim sadece ictimai tc yi acmak onuda 122.59 nolu yazilim aciyor.
                benim sormak istedigim verdiign linkteki yazilmi yuklesem sonrada 122.59 nolu yazilimi yuklesem sorunsuz calisirimi?
                yada yeni yazilimda ictimai tv'yi cozecekmisiniz?
                nolur yardimic olun persembeye az kaldi

Yorum yap

• halodayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Tasarim ustam link icin tesekkur ederim. benim sorunum 122.59 nolu yazilimi yukleyememek 122.59 yukledigimde RUNP hatasi veriyor. cunku benim makine yeni(06.02.2010 da aldim) ve eski surum yukleyemiyorum. derdim sadece ictimai tc yi acmak onuda 122.59 nolu yazilim aciyor.
                  benim sormak istedigim verdiign linkteki yazilmi yuklesem sonrada 122.59 nolu yazilimi yuklesem sorunsuz calisirimi?
                  yada yeni yazilimda ictimai tv'yi cozecekmisiniz?
                  nolur yardimic olun persembeye az kaldi
                  Hangi tarihte çıktığı önemli değil, önemli olan eskilerle aynı donanıma sahip olması, öncelikle verdiğim linkten cihazına uygun yazılımı indir ve yükle, daha sonra 122.59 yazılımını yükleyebilirsin. Verdiğim linkteki yazılım RunP hatalarının çözümü için hazırlanmıştır.

Not: Linkteki RunP yazılımını boot modeden atacaksınız.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• Tasarim ustam cok tesekur ederim
                    bu aksam deneyecegim ve sonucla ilgili sana cevap verecegim. sen diyorsan olur eminim .
                    tesekkurler

Yorum yap

• ya hocalarım bende bu idman tv nin tpsinde bir sorun var
                      sinyal kalitesi çok düşük %10-%39 arası gidip geliyor.
                      diğer kanallarda problem yok
                      en düşük sinyal kalitesi bu tp demi yoksa problem mi var

Yorum yap

• neyse çok tesekkürler...

Yorum yap

• fsezgin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ya hocalarım bende bu idman tv nin tpsinde bir sorun var
                          sinyal kalitesi çok düşük %10-%39 arası gidip geliyor.
                          diğer kanallarda problem yok
                          en düşük sinyal kalitesi bu tp demi yoksa problem mi var
                          11054 H 30000 -12650 H 04250 - 12592 H 08888 bu frekanslarda çanağınıza ince ayar yapabilirsiniz.lnb'nizi kontrol edebilirsiniz,kablonuzu kontrol edebirsiniz bunların hepsi aldığınız sinyalleri etkiler, bende sinyal %60 civarı. Kolay gelsin.
                          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                          www.next.com.tr

Yorum yap

• yazılanların aynen uyguladım ve izlemeye başladım hepsi okey.

next 2000 fta usb cihazım

122.59 yükledim

Yorum yap

• akşam maç var. bis keylerde değişiklik var mı?

Yorum yap

• detail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                akşam maç var. bis keylerde değişiklik var mı?
                                Bir değişiklik yok.
                                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X