• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• xorion ustam,
    yayın izlenirken kanal listelerini de görebilsek iyi olur. İzlerken kanal listesi uzaktan kumanda üzerindeki list tuşuna atayabiliriz. yada ok tuşunu bir basıldığında kanal bilgi ikinci basıldığında kanal listesi gibi...
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

• Ustam eline saglık daha önce hata veren ücretli ip tv ler şu an calışıyor.

Yorum yap

• Xorion Usta,
        lokalde diğer odadaki Dreamboxtan bazı kanalları stream yaparak izleyebilirmiyiz. Kanalın formatı şöyle :
        http://192.168.1.2:8001/1:0:1:1F9:384:13E:820000:0:0:0:

Yorum yap

• sonmez30 Nickli Üyeden Alıntı
          xorion ustam,
          yayın izlenirken kanal listelerini de görebilsek iyi olur. İzlerken kanal listesi uzaktan kumanda üzerindeki list tuşuna atayabiliriz. yada ok tuşunu bir basıldığında kanal bilgi ikinci basıldığında kanal listesi gibi...
          Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
          Yeni güncellemede bu dediklerinizi değerlendireceğim. Şu anki halinde İptv listelerinde kumandanın program tuşlarıyla video ekranında kanallar arasında ileri - geri gidebilirsiniz.

Diğer dediğiniz dreambox tan stream olarak izleme işini ise bilemiyorum. Ona da bakayım diyeceğim ama inanın vakit ayıramıyorum..

Yorum yap

• Teşekkürler ustam. Bu arada TurkVod çalışıyor.

Yorum yap

• Üstad satın aldığım İPTV linkini settings'e yazınca " parsel or link error" hatası veriyor.
              check yapınca network error yazıyor.

Bu arada user &pass alabilir miyim? şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık

Yorum yap

• Yusufcan12 Nickli Üyeden Alıntı
                Üstad satın aldığım İPTV linkini settings'e yazınca " parsel or link error" hatası veriyor.
                check yapınca network error yazıyor.

Bu arada user &pass alabilir miyim? şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık
                Link bilgilerinizi yanlış yazıyorsunuzdur. Settingste editle düzeltin ve save edin. Yani normalde çalışan bir linkse yanlış yazıyorsunuzdur.

User ve pass gönderdim.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                  Link bilgilerinizi yanlış yazıyorsunuzdur. Settingste editle düzeltin ve save edin. Yani normalde çalışan bir linkse yanlış yazıyorsunuzdur.

User ve pass gönderdim.
                  Öncelikle "user pass" gönderdiğiniz için teşekkür ederim.
                  Smart IP uygulaması ile kullanmış olduğum 3 aylık satın aldığım linki tüm bilgileriyle"Domain,Port,Username,Pass" şeklinde dolduruyorum yukarda değişimide takip ediyorum telefonumda kayıtlı linkle aynı görünüyor ama sorun yaşıyorum isterseniz bir SS alıp atayım.

Yorum yap

• elinize sağlık hepsi güzel calısıyor iptv de dahil

Yorum yap

• Yusufcan12 Nickli Üyeden Alıntı
                      Öncelikle "user pass" gönderdiğiniz için teşekkür ederim.
                      Smart IP uygulaması ile kullanmış olduğum 3 aylık satın aldığım linki tüm bilgileriyle"Domain,Port,Username,Pass" şeklinde dolduruyorum yukarda değişimide takip ediyorum telefonumda kayıtlı linkle aynı görünüyor ama sorun yaşıyorum isterseniz bir SS alıp atayım.
                      Muhtemelen http kısmında ya da herhangi bi alanda sonunda başında falan boşluk bırakıyor olabilirsiniz. Yazdıklarınız settings penceresinde en üstte kırmızı olarak bütün olarak yazacaktır ona da dikakt edip kontrol edebilirsiniz. Save edin ve reload düğmesine basın. Yine olmazsa isterseniz ss gönderin.

Yorum yap

• Öncelikle emeginize saglık diliyorum gercekten emek verdiniz ve böyle güzel bir uygulama bize sundunuz.sizden ricam olur user ve pass ica ediyorum .bende ıptv ler acmıyor hata veriyor webos otomatik 1.0.1 olarak güncellemiş userpass ile ıptv görüntü acılırmı yoksa denene aşamasında oldugundanmı acamadım

Yorum yap

• aliuzman Nickli Üyeden Alıntı
                          Öncelikle emeginize saglık diliyorum gercekten emek verdiniz ve böyle güzel bir uygulama bize sundunuz.sizden ricam olur user ve pass ica ediyorum .bende ıptv ler acmıyor hata veriyor webos otomatik 1.0.1 olarak güncellemiş userpass ile ıptv görüntü acılırmı yoksa denene aşamasında oldugundanmı acamadım
                          User ve pass gönderdim.

Tv de uygulama üzerinden eklediğiniz iptv linklerinizin user ve pass ile ilgisi yoktur.

Eğer linki eklediniz ve kanallar gelmiyorsa ya link sağlam değildir ya da bazı parametrelerini yanlış girmişsinizdir. Domain, port gibi....

Yorum yap

• xorion ustam, Ya uygulama bazen donuyor özellikle iptv listeleri çok büyük ise benimki malum 14 bin civarıydı ve sayfalar arasında geçiş yaptığımda uygulama donuyor geçiş zorlanıyor öyle, Bir diğer hususu da belirtmek gerekir ki özellikle bir uygulamanın alt başlıklarına girdik diyelim back tuşuyla bir önceki kısma gelmek istiyorum ancak oraya değilde neredeyse uygulamanın başına atıyor geri tuşu bu durumun sadece bende olmadığını düşünüyorum. Diğer arkadaşlar da test etse bu konuda daha iyi olurdu. Eğer imkanınız varsa geçişlerde ki bu zorlanma(donma derecesi anlamında) ve back tuşunun sadece bir tur geriye atmasını ayarlarsanız çok güzel olurdu. Tekrar elinize sağlık.
                            85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• xorion ustam hafta sonu memleke gittiğim için user ve pass lara bakamıyorum.maşallah sen bayağı takiptesin

ellerine sağlık

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
                                xorion ustam, Ya uygulama bazen donuyor özellikle iptv listeleri çok büyük ise benimki malum 14 bin civarıydı ve sayfalar arasında geçiş yaptığımda uygulama donuyor geçiş zorlanıyor öyle, Bir diğer hususu da belirtmek gerekir ki özellikle bir uygulamanın alt başlıklarına girdik diyelim back tuşuyla bir önceki kısma gelmek istiyorum ancak oraya değilde neredeyse uygulamanın başına atıyor geri tuşu bu durumun sadece bende olmadığını düşünüyorum. Diğer arkadaşlar da test etse bu konuda daha iyi olurdu. Eğer imkanınız varsa geçişlerde ki bu zorlanma(donma derecesi anlamında) ve back tuşunun sadece bir tur geriye atmasını ayarlarsanız çok güzel olurdu. Tekrar elinize sağlık.
                                IPTV de gruplama olacak o zaman bu sorunlar kalkacak.

Back tuşuyla geri gitmelerde tek tek gitmesi gerek hangi linkler arası oluyorsa yazın ben de bakayım..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X