• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super CX NET Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşlar Fazla bilgim yok ama benim modem airtes ben server bağlantısı kurdugumda daha önceden emule programı için modemde statik ip aldım vede dnsleri değiştirdim hiç bir ayar yapmadan servere bağlanıyorum bir deneyin derim yinede

Yorum yap

• slm iyı gunler ustalara bır sorum var son dıjı tv yazılımında cc cam tamamen kaldırılnnmış.cccam hazır olunca .verılecekmi. acaba

Yorum yap

• Herkese geçmiş olsun. super net alanların hayalleri suya düştü desenize. bizde avel avel bekliyoruz cccam desteği verilecek diye. menüden bile kaldırdılar. hadi bakalım gördünüz mü? Burda yokmu bi kişi şu konuyu açıklığa kauşturacak.
        Dreambox 7020si -
        Dreambox 500s -
        250 Gb. WD Usb harddisk -
        7w-7e-13e-42e 4x2'li Lnb ile
        ---------------------------
        İntel Core2Duo E8400 işlemci, Asus Anakart,
        2x1 gb Kingston 800 mhz ddr2 ram,
        250 Gb. Maxtor sata2 harddisk,
        Ati Radeon 4670 1 gb ekran kartı,
        17 inch Samsung 943NWX LCD Monitör
        ---------------------------
        Türkiye'de NEXT, Dünya'da DREAMBOX :bravo:

Yorum yap

• aceleye gerek yok bu verilenler ana yazılım değil ana yazılımı beklemek lazım,dikkat ederseniz ustalar yok deyipte kesipte atmıyorlar

Yorum yap

• bu cihazlara cc cam yazılımı ne zaman çıkyo üstadlar bilen varmı...

Yorum yap

• arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorumda Next Ye 2000 CX SUPER NET.. nasıl bir cihaz güncel yazılımları çok çıkıyormu deseği nasıl birde kanla geçiş hızları v.s. nasıl memnunmusunuz tavsiye edermisiniz bana..Tesekkürler

Yorum yap

• sur19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorumda Next Ye 2000 CX SUPER NET.. nasıl bir cihaz güncel yazılımları çok çıkıyormu deseği nasıl birde kanla geçiş hızları v.s. nasıl memnunmusunuz tavsiye edermisiniz bana..Tesekkürler
                slm arkadajım guzel bır cıhaz yazılım destegı var . servis. sorun yasamasın . karar senin. paylasım var. usb kayıt. yuv cıkisi.emu yazılımi. kanal gecısı hızlı.

Yorum yap

• naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  slm arkadajım guzel bır cıhaz yazılım destegı var . servis. sorun yasamasın . karar senin. paylasım var. usb kayıt. yuv cıkisi.emu yazılımi. kanal gecısı hızlı.
                  bir de ccam eklenirse daha ne isteriz değil mi cx net çiler.

Yorum yap

• 2000cx super net...bu cihazlara cc cam yazılımı ne zaman çıkçak bilen varmı arkadaşlar......

Yorum yap

• net serisi
                      4 MB Flash/32 MB SDRAM

hd serisi
                      8 mb flash, 32+64 SD-RAM kapasitesiyle geleceğe hazır güçlü hafıza
                      • Conaxent 32 Bit ana işlemci

arasındaki fark bu arkadaşlar cccam yazılımı beklemeyelim hiç bizim cihaza uymaz yani
                      hd li seri yeni çıkacak olan cihazı (fuarda gördüğüm cihaz) almayı düşünüyorum ben elimdeki cihazı satabilirsem
                      2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
                      Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
                      QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
                      250+500 hdd
                      NVIDIA GeForce 8600 GT
                      xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

• cccam desteklemediği sürece bu cihazın satışlarında artış olması biraz zor gibi tercihlerde diğer markaların 200 tl lik makinaları cccam destekli oldugu için 2. planda kalıyor

Yorum yap

• Bende de NEXT 2000 CX SUPER PLUS NET cihazı var şimdilik 1-2 arkadaştan newcamd şifresi aldım bomba gibi çalışıyor

HD modelinde olduğu gibi sabırsızlıkla CCcam desteğini bekliyorum

Yorum yap

• Next YE-2000 CX SUPER NET HAKKINDA

Slm Arkadaşlar next bu kadar guzel cihazlar çıkartıyorda bazı ozelikleri neden eklemiyor diye burda tartışma konusu açıyoruz, tabiki bizler tuketiciler sonuna kadar haklıyız ama next sahiplerininde mutlaka bir bildiği vardır diye duşunuyorum. Ama Next YE-2000 SUPER HDTV serisinde CCCAM desteği varsa neden aynı şirkete ait olan Next YE-2000 CX SUPER NET plus cihazlar için aynı destek yok,daha ne bekleniliyor bir anlam vermiş değilim ortada bir haksizlik var bu next firması cihaz satmak istemiyormu acaba piyasada bu kadar hırıl hırıl cccam ile çalışan cihazlar varki ekmek peynir gibi satılıyorsa Next YE-2000 CX SUPER NET serisi ise cccamda calismadigi için raflarda kaliyor ve cccamda calisan diğer cihazlar next'in yarı fiyatına ama bizler next kullanıcıları fazla para öderiz deyip next almatı tercih ediyoruz benim aldığım Next YE-2000 CX SUPER NET 320 tl aldım ve arkadaşımada önerdim onada aldım ve evimde ayriyeten 2 next cihazım var babamlarda var abimlerde var yani sulalede herkeste var. next seviyoruz ve kullanıyoruz ama next firmasındanda rica ediyoruz gereken yazılımların bir an once çıkarılmasını talep ediyoruz, inşallah bu yazdıklarımızı dikkate alınıp gereken çalışmalar yapılır... Tşkler iyi çalışmalar...
                            İNŞALLAH CCCAM YAZILIMI EN KISA ZAMAN DA YAYINLAMANIZI BEKLİYORUZ...

Yorum yap

• kimse bizi almaya mecbur tutmadı evet . kendi isteğimizle next super net aldık ama beklentimiz de yok değildi. ccam konusunda ümitlerimizi yitirmedik.

Yorum yap

• Next YE-2000 CX SUPER NET HAKKINDA

Sayın arkadaşım kimse bizi next almayı mecbur tutmadı tabiki ama digital sistem çıktığın gunden beri next kullanıyorum oneriyorum, ama bu durumda tabiki beklentilerimiz olacaktır buda doğal hakkımız, cccam konusundada asla ümidimizi yitirmedik ve aslada yitirmiyecez ve bekliyoruz sabırlı inşallah en kısa zamanda yazılımı verirler. cunku bu next firması icin zor bisey degil onun icin yetkililerin bir an once bu yazılımı piyasaya surmelerini bekliyoruz. ve herkesede örnek olsun next almakla ne kadar haklı oldugumuzu gösterelim. inşallah yanılmayız...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X