• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Phoenix Programmer Fun Kart Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Phoenix Programmer Fun Kart Sorunu

bende phoneıx programır var...opos card yükleyebiliyorum...fun card yükleyemiyorum. fun card yükleye bilirmiyim..programı var mı?
    ERASLAN
    NEXT D-SMART SATIŞ BAYİİ
    DREAMBOX 500S
    NEXT SUPER CX
    120 LİK MOTORLU ÇANAK

ücretsiz Cccam server için tıkla

demo Nickli Üyeden Alıntı
    bende phoneıx programır var...opos card yükleyebiliyorum...fun card yükleyemiyorum. fun card yükleye bilirmiyim..programı var mı?

Maalesef programlayamazsın.. Çünkü Eprom u 6 MHz yazması lazım.. Dolayısyla senin Programmer in 3.7 MHz de çalışıyor ... Sadece Titanium , Opos ve mosc kartları programlar..
    NO COMMENT

Yorum yap

demo Nickli Üyeden Alıntı
      eğer programlayıcı üzerinde 6mhz kristal modu varsa fun da yüklersin...
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

http://www.croteam-sat.org/aploud/in...614929b6c735b6 buraya bak arkadaşım winphonix adı yenitr oldu belki işine yarar

Yorum yap

bu programlayıcı ile sadece Titanium , Opos ve mosc bunlarmı yuklenir başka kartlara yukleme olmazmı?
          satturkey sitesinde PHONEIX KUTULU PROGRAMLAYICI icin
          3,57Mhz ve 6,00Mhz çalışabilme....
          diye yazılmiş acaba oluyormu.
          PHONEIX PROGRAMLAYICI opos disindaki kartlar icin (fun.silver,gold) hangi proglar ile kullanılır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X