• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@Yetkili Arkadaşlar (!)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @Yetkili Arkadaşlar (!)

- Arkadaşlar bildiğiniz gibi forumda her alanda yüzlerce binlerce konu paylaşılıyor ve bu da foruma bir yük ve karmaşa getiriyor.
    - Düzenli olarak eski paylaşımlarınızı kaldırırsanız hem forum temiz ve tertipli, hem de kullanıcılar aradığı konuyu çok daha kolay bulur.
    - Bunun için yeni bir link veya dosya eklediğinizde eskisini silin, kaldırın veya çöpe atın.

- Bu konuda kimseden ses çıkmadığına göre, demek ki kimsenin kulak astığı yok.
    - Neyse bu konuyu ben devralıyorum.
    - Bu geceden sonra forumda katliam var. Bilginiz olsun

Yorum yap

reis benim hanım böbrek hastası hastaneden gelebilsem dedin olcakta hastaneye obene oldum

Yorum yap

- Kêy bölümleri ve Ip TV bölümleri bir nebze de olsa temizlendi.
        - Sizin de gözünüze takılan eski konular olursa buraya linkini koyun bakalım arkadaşlar.

Yorum yap

09-04-2013 10:53 En son bu tarihte girmişim dile kolay.. geri dönersem kasıp kavururum ama zaman hepimizden bişeyleri götürdü. Ne günler geldi gecti sevgi ve saygıyla selamlarım.

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            09-04-2013 10:53 En son bu tarihte girmişim dile kolay.. geri dönersem kasıp kavururum ama zaman hepimizden bişeyleri götürdü. Ne günler geldi gecti sevgi ve saygıyla selamlarım.
            - Hoşgeldin dostum

Yorum yap

Elimden geldiğince yardımcı olacağım saygılar
              Sükut..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X