• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVHeadend kurulumu için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Buradaki resimleri de incelersen yardımcı olur.Aslında resimler forumda görünüyordu ama sanırım bir sorun olmuş.
    https://postimg.org/gallery/1q7rxt9w8/
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İyi akşamlar

Wetek'i açtım. ELEC'te " PVR yöneticisi başlatılıyor.İstemcilerden kanallar yükleniyor." şeklindeki yazı öylece kaldı. Kanalları yükleyemedi sanırım.

Fişini çıkarıp taktım, sonuç aynı.

Bugün de yine aynı.

ELEC ile imtihanım sürüyor...

Yorum yap

Bugün de yine aynı.

Dikeyelektronik'in resmi youtube sayfasında görüntülü anlatımları var.Gerekli açıklamalar orada da var.
        https://www.youtube.com/playlist?lis...7-jnW5-BKe2axN
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Bugün de yine aynı.

Değerli wetekçiler sorunumu foto ile taçlandırayım dedim

Yorum yap

• Akşam bakacağım gelip.

Sevgiler...

Yorum yap

• ...

Yorum yap

• 1 saattir böyle bekliyoruz.belki düzelir diye.eklenti devre dışı bırakılıp yeniden başlatıldı,cihaz fişten çekilip tekrar başlatıldı.hiçbirşey değişmedi.

Yorum yap

• Nete bağlı mı?

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                    Nete bağlı mı?

Sevgiler...
                    evet kablolu bağlantıyı kullanıyorum herzaman.

Yorum yap

• Eklentiler > Eklentilerim > Hizmetler'de TVHeadend'e gelip Etkin mi diye bakın.

Eklentiler > Eklentilerim > PVR İstemciler'de PVR TVH Client'e de gelip Etkin mi diye bakın.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                        Eklentiler > Eklentilerim > Hizmetler'de TVHeadend'e gelip Etkin mi diye bakın.

Eklentiler > Eklentilerim > PVR İstemciler'de PVR TVH Client'e de gelip Etkin mi diye bakın.

Sevgiler...
                        hocam 2 yerdede etkin tvh.hala aynı sorun devam ediyor.sizin back up ı diğer karta yazdırıp cihaza taktım,sorun yok.ama bu back up ı kullanmaya başlayalı ilk defa böyle bir şey oluyor.(byagli nın verdiği krypton back up)kaldı ki dün akşam sağolsun yine yardımcı oldu tvh arayüzü için.iptv ler için buket oluşturma muxes ayarları felan.ne olcak şimdi bende bilmiyorum.tvh devreye girmiyor

Yorum yap

• mydream Nickli Üyeden Alıntı
                          hocam 2 yerdede etkin tvh.hala aynı sorun devam ediyor.sizin back up ı diğer karta yazdırıp cihaza taktım,sorun yok.ama bu back up ı kullanmaya başlayalı ilk defa böyle bir şey oluyor.(byagli nın verdiği krypton back up)kaldı ki dün akşam sağolsun yine yardımcı oldu tvh arayüzü için.iptv ler için buket oluşturma muxes ayarları felan.ne olcak şimdi bende bilmiyorum.tvh devreye girmiyor
                          Tvh arayüzüne girebiliyorsan piconları devre dışı bırakıp denermisin.

Yorum yap

• Anladığım kadarıyla iptv vs bütün ayarlarım gitti diye üzülüyorsun. Sftp ile channel ve input klasörünün yedeğini al ilk önce. Mutlaka eklediğin kanallar vs.uyumsuzluk yapmıştır. Hallederiz bir şekilde bu kesin.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Tvh arayüzüne girebiliyorsan piconları devre dışı bırakıp denermisin.

hocam maalesef arayüze giremiyorum:nono:

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Anladığım kadarıyla iptv vs bütün ayarlarım gitti diye üzülüyorsun. Sftp ile channel ve input klasörünün yedeğini al ilk önce. Mutlaka eklediğin kanallar vs.uyumsuzluk yapmıştır. Hallederiz bir şekilde bu kesin.
                                input klasörünü buldumda.channel klasörü hangi yol içinde ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X