• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Avatar Yüklenmiyor Hata veriyor Acil Yardım PLS..!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Avatar Yüklenmiyor Hata veriyor Acil Yardım PLS..!

Organik81 kardeşe söledim Baktı oda ilk defa böle bir sorunla karşılaştı ama uğraştı teşekkür ederim belki başkaları yapabilir diye konuyu açtım yada organik sorunu bulur yeni birşey keşfetmiş oluruz
    öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar, adım savaş ve forum adminiyim bir sorunumu sizlerle paylaşmak istedim.

admin control panelden avatar için tüm ayarları yaptık upload avatar enable boyut 500 KB ölçü 150X150 diye ve avatar upload için tmp klasörü oluşturduk ftp forum içine tmp ve chmod 777 olarak ayarladık yani hiçbir sorun yok şimdi biz kullanıcı kontrol panelinden avatarı düzenle diyoruz ve 120X120 pixel 35 KB .jpeg formatındaki resmi yüklerken işte şu aşağıda görmüş olduğunuz hatayı veriyor.

Imageinfo Failed:

PHP ERROR exec() has been disabled.

şimdi arkadaşlar sorunum bu sitenizede bugün üye oldum google vasıtasıyla bu konu için arama yapınca karşıma ilk sizin site çıktı bende birde size danışmak istedim umarım sorunumu çözmeme yardımcı olabilirsiniz, saygılarımla.

bu arada vbulletin v3.5.0 Gold versiyon kullanıyorum.

organik81 yapamamışsa bizden birşey bekleme

Yorum yap

BeYaZ_öLüM Nickli Üyeden Alıntı
      organik81 yapamamışsa bizden birşey bekleme
      Hakılısın Vallahi

Yorum yap

Organik Hoca nın dediklerine Göre :

Serverin php ayarlarından olabilrmiş.

bence sen host la görüş.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X