• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hiç düşündünüz mü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hiç düşündünüz mü...

Hiç dusundunuz mu sevgi selı nasıl bıseydır yanı yagar mı,yagmadan gurler mı yada ne kadar surede sel olusur..bunun sevgı sis i,,kar ı efendıme solıyım dolusu var mıdır !!! ya da bu selin elementleri nelerdir !!!

Biz o dönemleri geçmek üzereyiz. Bir zamanlar sevgi selinde, sevgi yağmurlarında ıslandık, ama üşütmedik, grip olmadık. O ıslaklık yüreğimizi ısıttı, gönlümüze mutluluk getirdi. O kış günlerinde hiç üşümedik sevgi selinde, yağmurlarda...

O seller iki yürekten geçerse eğer, hiç afete dönüşmez; gittiği yerlerde AŞK denilen derin izler bırakır ve hiç kapanmaz...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı
      Biz o dönemleri geçmek üzereyiz. Bir zamanlar sevgi selinde, sevgi yağmurlarında ıslandık, ama üşütmedik, grip olmadık. O ıslaklık yüreğimizi ısıttı, gönlümüze mutluluk getirdi. O kış günlerinde hiç üşümedik sevgi selinde, yağmurlarda...

O seller iki yürekten geçerse eğer, hiç afete dönüşmez; gittiği yerlerde AŞK denilen derin izler bırakır ve hiç kapanmaz...

Aynen altına imzamı atıyorum.Ağzına ve yüreğine sağlık kardeşim:helal:

Yorum yap

aynen öyle sevgili spartakus 35... tebrikler !!!
        Goldmaster 30300 sky Türksat+Hotbird+Eutelsat W3

" SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR "

Yorum yap

spartakus bu forumun flozofudur arkadaşlar o ne söylerse doğru söyler.

Yorum yap

+1 de benden...

Yorum yap

nede olsa izmirlidir
              saygılar spartakus hoca
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı

Hocam döktürmüşsün vallahi bravo

Yorum yap

Yaşlı gözlere gülmek daha çok yakışır...

Sevgili Tasarım, emoli821, sevda_nurcan, alicakmak34, danger35 ve ceyhun;
                  İnanın bu yaşımda beni çok duygulandırdınız ve biraz da (duygusallığımın verdiği mahcubiyetle) utandırdınız.

Dostluğu ve bilgiyi paylaşmak adına yazdığım birkaç naciz kelimede bir ışık, bir sevgi görebiliyorsanız; gerçek filozof ve gerçek dostlar sizlerseniz. Işığı ve sevgiyi göremedikten sonra aydınlığın ve aşkın ne önemi var. Deniz kumsuz, ağaçlar kuşsuz, çiçekler arısız, gözler yaşsız ne yapsın!. Biliyorsunuz ki yaşlı gözlere gülmek daha çok yakışır...

Eşit, özgür ve savaşsız bir dünya dileğiyle mutlu olun, esen kalın...
                  Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                  Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                    spartakus bu forumun flozofudur arkadaşlar o ne söylerse doğru söyler.
                    2+2=5 desede inanalım o zaman

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X