• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetek play2 ağ bağlantısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• wetek play2 ağ bağlantısı

wetek play2 cihazımda kablolu veya kablosuz hiçbir bağlantı olmadığı halde internet var gözüküyor.cihazı ve modemi 3-4 kez kapatıp açtığım halde yine internet var.tüm cihazları kapattım.sadece wetek ve modem açık kaldı yine cihazda internet var.cihazın wireless ini kapalı yaparsam o zaman cihaza internet gelmiyor.tüm cihazlarda hostpot ayarları kapalı.(tabiki modem de açık oluyormu bilmiyorum.aynı şekilde wetek play da birşeylerin ayarları açıkmı onuda bilmiyorum)sebebi ne olabilir.saygılar

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wetek play2 cihazımda kablolu veya kablosuz hiçbir bağlantı olmadığı halde internet var gözüküyor.cihazı ve modemi 3-4 kez kapatıp açtığım halde yine internet var.tüm cihazları kapattım.sadece wetek ve modem açık kaldı yine cihazda internet var.cihazın wireless ini kapalı yaparsam o zaman cihaza internet gelmiyor.tüm cihazlarda hostpot ayarları kapalı.(tabiki modem de açık oluyormu bilmiyorum.aynı şekilde wetek play da birşeylerin ayarları açıkmı onuda bilmiyorum)sebebi ne olabilir.saygılar
    Cihazı reboot yaptınızmı Kapatıp açmanın dışında reboot yapmadıysanız onu yapın
    eğer gene düzelmezse fabrika ayarlarına sıfırlayınız ayrıca en son yazılımımı kullanıyorsunuz
    güncelleme ile yüklediyseniz böyle sorun olabiliyor
    en son yazılım yüklüyse resetledikten sonra alttan iğneli yöntemle yazılımı tekrar yükleyiniz

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

sayın ozkaradağ'ın backup unu attım.reboot yaptım aynısaygılar

Yorum yap

Çok ilginç, diğer kullanıcılar genelde tersi yönde sorunlar bildirirken sen daima bağlantı var diyorsun.

Bu sorun Droid'te mi oluyor yoksa ELEC'te de oluyor mu?

Sevgiler...

Yorum yap

droid'te

Yorum yap

şu anda hiçbir internet bağlantısı yok Wetv de kendi ip tv serverimden kanalları izliyorum

Yorum yap

sayın bülent56 diyorki fabrika ayarlarına gir veya iğneli yöntemle yeni yazılım at diyor.ama bu yöntemlere neden olduğunu bulmadan yapmak istemiyorum.saygılar

Yorum yap

sayın ozkaradağ sizin backupu kullanıyorum ELEC'te hangi programı açmalıyımki oradada bu sorunun olup olmadığını tam öğrenmek için.saygılar

Yorum yap

ELEC'te usb den kendi ip tv serverimi seyredemedim.saygılar

Yorum yap

PVR IPTV İstemcisine dosyaysa dosya olarak, satırsa satır olarak eklersen liste olarak TV Bölümüne gelecektir kanallar.

Sevgiler...

Yorum yap

teşekkürler.ozkaradağ hocam yukarıda yazdıklarıma cevap bulamdım.saygılar

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                        PVR IPTV İstemcisine dosyaysa dosya olarak, satırsa satır olarak eklersen liste olarak TV Bölümüne gelecektir kanallar.

Sevgiler...
                        ozkaradağ hocam mazur görün acemiyiz ne öğreniyorsak sizlerden öğreniyoruz.PVR İPTV İstemcisine dosyayı nasıl ve hangi yolla gönderebilirim.m3u dosyası .saygılar

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65502

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ELEC'te usb den kendi ip tv serverimi seyredemedim.saygılar
                            ozkaradağ hocam seyredemedim derken internet bağlı olmadığı halde seyredemiyorum .(internet bağlı olmadığı halde android te seyrediyorum) eğer interneti bağlarsam ELEC'te usb den videolar+dosyalar bölümünden iptv serverimde olan kanalları seyrediyorum.saygılar

Yorum yap

internet olarak cihazda wifi 2.4ghz ve 5ghz bağlantı var bunlardan her hangi birine
                              kablosuz şifrenizi girdiyseniz internet her zaman açık olur eğer kablolu bağlantınız varsa
                              kabloyu sökünüz wifi bağlantılarınız kontrol ediniz ayarlar ağ bağlantıları ayrıca bluetooth
                              bağlantısı açıksa onuda kapatınız ve kontrol ediniz bende merak ettim internet bağlı olmadan
                              nasıl oluyor diye birde HDMI kablosundan da internet bağlantısı oluyor kablonun üzerinde yazar
                              eternet bağlantısı yani HDMI kablosu eternetli olabilir

saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X