• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Star ve Biss Hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Star ve Biss Hakkında

Arkadaşlarım selamlar

Şampiyonlar ligi maçlarını izleyemeyen arkadaşlar 1 sürü şeyler yazmışlar Star hakkında, başlıklar lilitlenmiş. Hepsini okudum. Herkes kendi tarafına yontmuş keresteyi. Kimse düşünmemiş acaba yasal durum nedir, bu kanalın sorumluluğu nedir diye.. İnsanlar Starın şifre koyarak para kazanmaa çalıştığını sanıyor. Alakası yok. Normal antenle ya da kablo tv de star açık ve izleniyor. Şifre koymasının nedednine gelince.. Organizasyonları yayınlamak isteyen tv şirketleri yaptıkları mukavelede geçtiğine göre: Bu yayını avrupadan ya da dünyanın şurasından izlenecek şekilde yayınlayamassın. Yani ne demek bu senin yayın yaptığın uydunun kapsama alalnındaki ülkelerde eğer bu maçları paralı izleten kanallar varsa senin sözleşmene de böyle bir madde eklenip yayınına kısıtlama getiriyorlar.
    Burada Star tvnin yada başka bir mekanizmanın suçu yok. Umarım mesele daha anlaşılır olmuştur.

Kolay gelsin.

O zaman ans tv neden veriyor şampiyomlar ligi maşlarını şifresiz.O da türksatta değilmi?Bence sen starı korumayı bırak Aydın Doğan fazla D smart satsın diye yapıyor bunları...

Yorum yap

lewo kardeşmiz star tvinin movakil gozokiyor

Yorum yap

lewo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlarım selamlar

Şampiyonlar ligi maçlarını izleyemeyen arkadaşlar 1 sürü şeyler yazmışlar Star hakkında, başlıklar lilitlenmiş. Hepsini okudum. Herkes kendi tarafına yontmuş keresteyi. Kimse düşünmemiş acaba yasal durum nedir, bu kanalın sorumluluğu nedir diye.. İnsanlar Starın şifre koyarak para kazanmaa çalıştığını sanıyor. Alakası yok. Normal antenle ya da kablo tv de star açık ve izleniyor. Şifre koymasının nedednine gelince.. Organizasyonları yayınlamak isteyen tv şirketleri yaptıkları mukavelede geçtiğine göre: Bu yayını avrupadan ya da dünyanın şurasından izlenecek şekilde yayınlayamassın. Yani ne demek bu senin yayın yaptığın uydunun kapsama alalnındaki ülkelerde eğer bu maçları paralı izleten kanallar varsa senin sözleşmene de böyle bir madde eklenip yayınına kısıtlama getiriyorlar.
        Burada Star tvnin yada başka bir mekanizmanın suçu yok. Umarım mesele daha anlaşılır olmuştur.

Kolay gelsin.
        peki;CEM UZAN zamanında neden şifresizdi?
        o zaman da UEFA kuralları yürürlükteydi ?

Yorum yap

Atv'ninde Kanal 1'inde Ans'ninde yasal sorunlugu vardı.....

Şifresini basit yapabilirdi onların ası amacı kutu satmak oldugunu hepimiz biliyoz.....

:toplu:

Yorum yap

d smart satmaktan baska hiç bir amacı yoktur ATV ve kanal 24 gibi yapabilirdi

Yorum yap

evet bunun asil amaci para

Yorum yap

aynen katılıyorum, kesinlikle tek amaçları para kazanmak.. NTV, TV8, FOX hepsi izlendi de bu neden izlenmiyor, çocuk mu kandırıyorlar..

Yorum yap

ANS televizyonu fener maçında yayınını kapatıyor sinyal yok yazıyor bilgilerinize

Yorum yap

emekli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ANS televizyonu fener maçında yayınını kapatıyor sinyal yok yazıyor bilgilerinize
                    senin gozlerin bozuk

Yorum yap

cem1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      senin gozlerin bozuk
                      ANS'de kasıtlı olarak sinyal azaltıyor. Anteni ayarsız olanlar yada küçük çapta anten kullananlar yayını alamamaktadırlar.

Yorum yap

o zaman 24 ve ntf spor nasıl veriyor ollarda şifre koyuyor ama her gün şifre degişmiyor

Yorum yap

emekli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          aynen katılıyorum, çanak boyu ayarlar falan da tam olmasına rağmen; sinyal alamadım son maçta.

Yorum yap

Atv de euro 2008 i yayınlarken şifreliydi ve çok basit şifre ile bu sorunu çözdü ve şifreler hiçbir şekilde değişmedi.Küçük çocuk bile D-smarta daha fazla müşteri katmak amaçlı yapılan uygulamayı anlarken neden bazı arkadaşlar bu platformun reklamını yapan tutum sergiler anlamadım.Gerekirse maç bile izlemem D-Smart ıda almam......

Yorum yap

yahu güzel kardeşim.. kim sana git dsmart al diyor ki..
                              zaten maçları birileri internetten yayınlıyor. İsteyen açıp izler.

benim kimseyi koruduğum filan da yok. ne starcıyım ne de aydın doğancı.
                              ama durumun bu olduğunu bilesiniz diye yazdım.
                              Bence gereksiz yere eleştriyorsunuz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X