• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machine 3d süper destek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Vod dan arkadaşım hoşgeldin izliyorken cihaz restart yaptı 5. Dakikasında. Lütfen rica ediyorum çözümü varmı yokmu ?

Yorum yap

joyx Nickli Üyeden Alıntı
      Vod dan arkadaşım hoşgeldin izliyorken cihaz restart yaptı 5. Dakikasında. Lütfen rica ediyorum çözümü varmı yokmu ?
      Acaba hangi nolu bölümü izlerken bu durum oluştu.? .
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Acaba hangi nolu bölümü izlerken bu durum oluştu.? .
        Sanıyorum sondan üçüncü bölümdü.

Yorum yap

joyx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sanıyorum sondan üçüncü bölümdü.
          Evet bendede aynı durum oluştu demekki SUNUCU kaynaklı teknik bir problem söz konusu,yani bizlerin yapabileceği bir şey yok ne yazikki.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Teşekkür ederim

Yorum yap

Hocam iptv izlerken sıkça karelenmeler oluyor piksel sorunu, sizce neden oluyor? Aynı serveri başka cihazımda aynı anda izliyorum en ufak piksel hatası olmuyor..

Not diğer cihazım Amiko allien

Yorum yap

Hocam iptv izlerken sıkça karelenmeler oluyor piksel sorunu, sizce neden oluyor? Aynı serveri başka cihazımda aynı anda izliyorum en ufak piksel hatası olmuyor..

Not diğer cihazım Amiko allien
                Siz gerçekten ciddimisiniz aynı anda 2 cihazda yayın izlemek, şaka yapıyor olmalısınız.!!! Siz en iyisi IP-SERVERCİNİZE başvurun durumu anlatın o arkadaş her kimse size seve seve yardımcı olacaktır. :yess:
                MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Bakın anladığınız gibi değil birini kapatıp diğerini açıyorum, neden söz ettiğinizi anladım. Farklı bir sorum olucak izninizle, bu cihaz hangi işletim sistemini kullanıyor?.

Yorum yap

Bakın anladığınız gibi değil birini kapatıp diğerini açıyorum, neden söz ettiğinizi anladım. Farklı bir sorum olucak izninizle, bu cihaz hangi işletim sistemini kullanıyor?.
                    Cihazımız yarı linux işletme sistemini kullanmaktadır.Ama öyle ENİGMA-2 ler gibi değildir.Kullanımı çok daha basittir...
                    MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim hocam.

Yorum yap

Rica ederim kardeşim teşekkürler nacizane benden.
                        MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Oncelikle herkese selamlar. Ustatlara arkadaslara kisacasi forumda ki herkese. Bu benim forumda ki ilk mesajim ve forumada zaten yeni uye oldum.

Insallah ihtiyacim olan tum bilgileri burdan sizlerinde yardimiyla edinebilirim.

Forum icinde aradim soru sormadan once ve umarim dogru yerde soruyu yoneltmisimdir.
                          Eger bir yanlislik yaptiysam af dilerim acemiligime verin.

Sorum ise su: Uzun ugraslar sonucu nihayet Next Machina 3D super cihazima kavustum
                          Amerika da yasiyorum ve cihazi sadece internet baglatisi ile kullanacagim yani canak anten kullanmka gibi bir durumum yok

Ben cihazi alirken wireless baglantisi var saniyordum ama maalesef yokmus ve modemden kablo cekme sansimda yok. internette biraz arastirdim ama tam saglikli bir bilgiye ulasamadim. BU cihazin en iyi ve sorunsuz calistigi wireless adaptoru hangi marka ve modeli?

Cihazin yazilim versiyonu: V2.190(P2.1.2) 10-13-2015
                          Donanim: 10.100.111(16-32)
                          Sistem: K2.6.34-11 / M1.11

Insallah bu verdigim bilgiler yeterlidir

Affiniza siginarak ilk mesajima bir soruyla basladim umarim ustatlar bana yardimci olurlar herkese simdiden tesekkurler. Saygilarimla

Yorum yap

Hoşgeldin hayırlı olsun cihazın bu konuda desteklenen ve çalışan usb wifi sticklerle ilgili bilgiler mevcut
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61931
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Selam ben 17-12-2015 test yazılımını yükledim tavşanlardaki 1 ve 4 te denildiği gibi bölgeyi kapalı yaptım fakat hiçbir içerik göstermiyor nerde hata yaptım acaba yardımcı olabilirmisiniz

Yorum yap

bölge 1 yap 1 3 4 çalışır..
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X