• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 17.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarım hocam yeni yazılımı sorunsuz yukledim fakat softcam dosyasını yüklerken uyumsuz yada data hatası yazıyorne yapmamı onerirsiniz şimdiden teşekkürler
    Klasörlerin içerisinden çıkar öyle at. Şuan senin atmaya çalıştığın dosya iki klasörün içerisinde değilmi? :ehehe:

Yorum yap

• usta bu digi tv ne yahu

listeden bakıyorum bulamıyorum

digi tv diye bir şey yok

Yorum yap

• Digi TV Packages

Yorum yap

• savasyavan Nickli Üyeden Alıntı
          slm mach 1 sizden bi ricam olacak radyo fonun arka plan resmi olarak milli takımın resimlerini koysanız çünkü bu hepimizi gururu bunu yapma şansımız varsa lütfen rica ediyorum şimdiden tşk
          arkadaşım kendinde atabilirsin arka fonu niye sorun yapıyonuzki anlamadim pc veya usb den atabilirsin sende

Yorum yap

• yeni yazılımı yükledim ve emeği geçen herkese çok teşekkürler
            Yalnız benim bu yazılımlarla ilgili mümkün olup olmadığını öğrenmek istediğim 2 konu var.
            1) yeni yazılım atıldığında yuv girişinin kapatılmama ihtimali var mı ?
            Yazılımı attıktan sonra ekran da desteklenmeyen mod yazısını görünce insandan sooğuk terler boşalıyor.
            2) Pvr özelliğine zaman ayarlayıp daha sonra kayıta başlama özelliği eklenebilir mi ?
            Örneğin sabah 4 de başlyan nba maçlarını kayıt edebilmek için görev zamanlayıcısından saat 4 de kayıda başla diye bir ayarlama yapılabilir mi ?

Yorum yap

• iyide ben şimdi attım açılmıyor

tps güncellendi diyor

fakat cw ye bakıyorum hepsinde 00000 yazıyor

absat taki lerdede cw 0000 yazıyor

france 4 usuia tv yi bile açamadım

17 04 yazılımını stblink ile normal statusten attım

sonra 18 06 softcamini http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996
              bu linkten attım

fakat açilmadı bir yanlışımmı varmı acaba ...?

Yorum yap

• xtayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                iyide ben şimdi attım açılmıyor

tps güncellendi diyor

bu linkten attım

tps ler zaten hala açılmıyor
                bu yazılım polsat auto için...

Yorum yap

• burunea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  2) Pvr özelliğine zaman ayarlayıp daha sonra kayıta başlama özelliği eklenebilir mi ?
                  Örneğin sabah 4 de başlyan nba maçlarını kayıt edebilmek için görev zamanlayıcısından saat 4 de kayıda başla diye bir ayarlama yapılabilir mi ?
                  Bu özellik var zaten ama kimse çok fazla detayıyla ilgilenmediği için bilemiyor. Ben kendim istediğim bir satte yaptırabiliyorum.

Yorum yap

• xtayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    iyide ben şimdi attım açılmıyor

tps güncellendi diyor

bu linkten attım

Tps sizlere ömür dostum açmaz boşuna uğraşma.

Yorum yap

• 1.mesajda tps auto yazıyormu arkadaşlarda hala tps açmıyor yazıyorsunuz biraz okusanızda aynı şeyleri onlarca kez sormasanız...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Aceleye, veryansına gerek yok zamanı gelince herşey yoluna girer merak etme.
                        sayın TASARIM her zaman saygı duydum.mesaj yazma huyum yoktur.bugün nedense mecbur hissettim ilk cihazım YE 2000 CI PLUS 6 yıl kullandım verdiğiniz destek sayesinde en güzel verimi aldım yalnız sitemim bu CX SP NREC serisine zaten hiç ısınamadım bu destek yüzünden heptende soğudum.Bu yüzden sitemim ben 7 yıldır hem next hemde diğer cihazlara yazılım atmaktayım.Seni burda en iyi anlayabilecek 3 yada 5 kişiden biriyim saygılar sunarım.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bu özellik var zaten ama kimse çok fazla detayıyla ilgilenmediği için bilemiyor. Ben kendim istediğim bir satte yaptırabiliyorum.

Evet hocam çok haklısın herkesin aklı başka yerlere çalıştığı için cihaza eklenen özelliklere bakan fazla yok.! yaa hocam birde birşey sorucam ama kızmak yok... tps oto mu..:muhaha::ahaha::kiskis:? şaka bi yana herkez sordu bende bi sorayım dedim Allah sabırlar versin zor iş walla helal olsun herkeze üşenmedende cevap yazıyosunuz...İyi çalışmalar...

Arkadaşlar TPS çöktü bu yazılım ile açamazsınız.!!!

Yorum yap

• Molla22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam divx desteği varmı geçen söylemişlerdi?ne zaman vereceksiniz?
                            yeni yazılım için eline sağlık bu arada
                            Kim söylemiş onu yok öyle birşey ne dixv desteği dvd player değil bu cihaz receiver
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• gözyaşım Nickli Üyeden Alıntı
                              usta yazılım için teşekkürler ancak art leri açmıyor acaba biryerlerden yanlışlıkmı yapıyoruz nedeni ne olabilir
                              Artler açmaz açsa idi 1.mesaja yazardım zaten showtime au

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• eline sağlık hocam. en azından unutulmadığımızı gösterdiniz. dua edin mach1 hocama diğer cihazlar ne eylesin........

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X