• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra 1kr Türkiye Anketi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yer tunceli-150 motolu çanak 1kr sinyal %0 11739-11817-11895-11973 siyal %70 geliyor.1kr hayal kırıklığı oldu....

Yorum yap

Transponder arkadaş;görülüyorki birileri himmmet etmezse doğu karadenizden
      .astra 1k hayal.Ben trbzonda oturuyorum.bu işlerdende sz çok anlarım.bu bölgede asrta ve hispasatı görebilen hadirlerden biriyim.şunu kesin biliyorum ki birişleri istemezse bu işler olmaz.onun için canınızı sıkmayım.gösterecekjerse arkasındabir rant olmalı ayrıca bize de sormazlar.

Yorum yap

Astra 1kr = 19.2 east
        istanbul 90 cm çanak sinyal seviyesi 80-99 arası.kanal sayısı196.

Yorum yap

Yer K.MARAŞ 160CM çanak anteni ASTRA 1KR hiç yayın yok.Verilen TP değerleri bizlere yönelik değil.

Yorum yap

Şu anda İstanbuldayım, 1.20 Hotbird antenine 2. LNB' yi taktım. 196 kanal geliyor. D+ zaten Hispada 90 cm ile var, zaten şu an karanlık hepsi. Yazlık Mersinde, orada ise günün belirli saatleriyle 400' e yakın kanal geliyor, Almanlar çoğunlukta. Özetleyecek olursak burada olan orada yok, orada olan burada yok, her ikisinin olduğu bölge Orta Anadolu ve Trakya, ama 1L geldiğinde doğunun şansı daha da azalacak gibi geliyor bana.

Yorum yap

1.20 cm.çanakla Kütahyada astra 1kr %70-80 arası sinyal var kanallar full

Yorum yap

ne güzel

Yorum yap

manisadan

arkadaşlar manisa 1 kaç tp hariç hepsi var sinyal 40-90 arasında...

Yorum yap

Adana ve Kayseriden sinyal alabilen var mı?

Yorum yap

mersinden 90 lık çanakla çok iyi randıman alındığını gördüm tekila kannalrı vardı(ama şifrede). 4-5 gün önce d+ aki gelişmelere göre astraya çevirmeyi düşünüyorum çanağın birsini

Yorum yap

astra uydusunu istanbul küçükçekmeceden kaçlık çanakla alabilirim en kolay bulabilecegim frekans hangisidir saygılar.

Yorum yap

cemo Nickli Üyeden Alıntı
                          astra uydusunu istanbul küçükçekmeceden kaçlık çanakla alabilirim en kolay bulabilecegim frekans hangisidir saygılar.
                          cemo kardeş en güzeli kendin dene:iyyy:

Yorum yap

oldu tabi arkadaslar frekansları ıyı bakın turkıyeyının bır kısmını kapsıyor 90 cm le gercekden tekılalar bıle gelıyor hemde yuzde 90 sınyal ....

Yorum yap

Muğladan 2 mt ile % astra 19 full paket 90cm çanakla 1k % 60

Yorum yap

mardın bölgesinde sinyal sıfır elde sıfır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X