• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Arkadaşımız ERGİR vefat etmiştir

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşımız ERGİR vefat etmiştir

Forumumuz üyelerinden Ergir arkadaşımız vefat etmiştir.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun....
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Allahtan Rahmet,yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyorum.Mekanı Cennet olsun,Allah günahlarını affetsin... Çok üzüldüm Ölüm hepimiz için...

[B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Allah rahmet eylesin ve mekanın Cennet olsun...

Bu fotoğraftaki resmin anılarımızda kalacak. Mekanın Cennet olsun...

Ergir İstanbul'daki yüreğim, iyi bir arkadaş ve can dostumdu. Programlar ve serialleri ile kullanımlarında takıldığım herşeyi ona sorardım. Allah rahmet eylesin ve mekanın Cennet olsun. Tüm arkadaşlara, Mach1 ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum, geride kalanlarına Allah sabır ve metanet versin...
      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Allah (C.C.) Rahmet eyleyip cennetine kabul etsin. Ailesine başsağlığı diler , geride kalanlara Allah (C.C.) sabır ihsan eylesin..Sonumuz kara toprak ha bugün ha yarın belki de saniyeler..
        Computer High Engineer
        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Çok üzüldüm, çok iyi bir arkadaşımız idi, Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın, mekanı cennet olsun, Allah geride kalanlara sabır ihsan eylesin.
          En büyük aptallık,
          Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

allah rahmet eylsin mekanı cennet olsun.ailesine allah,tan sabırlar diliyorum.....

Yorum yap

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Yorum yap

Allah rahmet eylesin Allah geride kalanlara sabır ihsan eylesin

Yorum yap

allah rahmet eylesin ben bu kişiyi tanımıyordum resimdeki hangi kişi belirtebilirmisiniz teşekür ederim

kalanlara sabır versin allah
                  Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

allah mekanını cennet etsın

Yorum yap

Allah rahmet eylesin. Çok iyi bir insandı. Mekanı cennet olsun inşaallah

Yorum yap

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Yorum yap

Allah taksiratını affetsin.
                          eşine dostuna yakınlarına Allah sabırlar vesin.

Yorum yap

Allah rahmet eylesin Allah geride kalanlara sabır ihsan eylesin.......
                            BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

Vefat eden Kardeşimize ALLAH'tan RAHMET kederli ailesine başsağlığı dilerim.
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X