Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D > Next 2000 HD & INTERNET MACHINA

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 25-04-2018, 09:33   #1
BORDELLO
Üye

BORDELLO kullanıcısının avatarı

Üye No: 14039
Giriş: 25-04-2006

Uydu Alıcısı: NEXT 2000 HD İNTERNET MACHİNE

Varsayılan free iptv

next 2000 hd cihazıma son yazılım uydudan yüklemeden önce yedek aldım.yazılımı yükledikten sonra free ipt listemin olmadığını gördüm.acaba almış olduğum yedekte (userdata.ndb ) dosyasında free iptv duruyormudur?
BORDELLO is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-04-2018, 21:06   #2
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
BORDELLO tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
next 2000 hd cihazıma son yazılım uydudan yüklemeden önce yedek aldım.yazılımı yükledikten sonra free ipt listemin olmadığını gördüm.acaba almış olduğum yedekte (userdata.ndb ) dosyasında free iptv duruyormudur?
- Kumandanın üzerindeki IP TV tuşuyla free ip tv bölümüne girdikten sonra mavi tuşla güncelleyin.
________________________________________________________________________________
Tasarım is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to Tasarım For This Useful Post:
BORDELLO (26-04-2018)
Eski 26-04-2018, 22:59   #3
BORDELLO
Üye

Alıntı:
Tasarım tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
- Kumandanın üzerindeki IP TV tuşuyla free ip tv bölümüne girdikten sonra mavi tuşla güncelleyin.
olmuyor hocam daha açık bir şekilde izah edermisiniz
Eski 27-04-2018, 13:17   #4
Ressamm
Section Moderator

Ressamm kullanıcısının avatarı

Üye No: 15637
Giriş: 14-05-2006

Uydu Alıcısı: wetek play2-Next YE 2000 HD İnternet Machina 2adet

cihaza her yeni yazılım atmamda cihazı kesinlikle daha stabil çalışması için fabrika ayarlarına sıfırlıyorum sonra tekrar uydu kurulumlarımı yapıyorum kanallar yüklendikten sonra flash içinde sakladığım Free IPTV adreslerimi USB yi cihaza tanıttıktan sonra seçim yaparak mavi tuşla yüklüyorum hiçbir sorunla karşılaşmıyorum hiçbir zaman yedek almıyorum böyle bir deneme yapmanızı tavsiye ederim.

Saygılar
Ressamm is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2018, 14:03   #5
BORDELLO
Üye

Varsayılan iptv

Alıntı:
bülent56 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
cihaza her yeni yazılım atmamda cihazı kesinlikle daha stabil çalışması için fabrika ayarlarına sıfırlıyorum sonra tekrar uydu kurulumlarımı yapıyorum kanallar yüklendikten sonra flash içinde sakladığım Free IPTV adreslerimi USB yi cihaza tanıttıktan sonra seçim yaparak mavi tuşla yüklüyorum hiçbir sorunla karşılaşmıyorum hiçbir zaman yedek almıyorum böyle bir deneme yapmanızı tavsiye ederim.

Saygılar
katkınız için teşekkür ederim.deneyince sonucu yazarım.
iyi çalışmalar
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık