• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yukarıda verdiğim linkten takip edebilirsiniz.

Yorum yap

veysel.bakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      okan ben zaten mesajı okursan polsatlar auto absatlar kapalı diye ifade ettim
      tmm dostum.kanallar açık olsun gerisi boş...:cuara:

Yorum yap

değerli ustalar değişen polsat keylerı için softcam yokmu.dünden beri polsatlar yok(sorun düzelmiştir)

Yorum yap

Dosyalar güncellendi

Yorum yap

teşekür elinize sağlık

Yorum yap

yardımcı olabilecek arkadaşlar.!! softcam ve tps dosyasını usb ile yüklüyorum ama kesinlikle açmıyor tsp dosyaları... örneğin: 02-09-2008 gece saat 1 den sonra geçersiz halemi dönüşüyor. bu hususda bana bir bilgi verirseniz sevinirim.sevgili üstadlar bu tür soruları sizleri meşgul etmemek adına,size sormuyoruz. tüm emeklerinizden dolayı geçmiş gelecek hepsi için her paylaşıma katkı sağlayan tüm dostlara tşk.ler..

Yorum yap

alpeda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                yardımcı olabilecek arkadaşlar.!! softcam ve tps dosyasını usb ile yüklüyorum ama kesinlikle açmıyor tsp dosyaları... örneğin: 02-09-2008 gece saat 1 den sonra geçersiz halemi dönüşüyor. bu hususda bana bir bilgi verirseniz sevinirim.sevgili üstadlar bu tür soruları sizleri meşgul etmemek adına,size sormuyoruz. tüm emeklerinizden dolayı geçmiş gelecek hepsi için her paylaşıma katkı sağlayan tüm dostlara tşk.ler..
                Eğer 30 Haziran veya üzeri yazılım kullanıyorsanız 100 ile 120.ci sıraya kadar problemsiz açık yayınlar. Problem 120.ci kéyden sonra olabiliyor. Bu da ertesi gün saat 20:00 - 22:00 sularına denk geliyor.

Yorum yap

ayrıca form sahibi kimse ona çok tşk. etmek gerektiğini düşünüyorum. bu ekiple bu ruhla bu toplulukla, bu formdaki tüm arkadaşlarla olabilmek gerçekten güzel. beklentisiz bir paylaşım aslında.. hayatın gerçeği bu olmalı her konuda, her hususda, saygı çok mükemmel
                  hep seviyeli iyi arkadaşlar var burda! ve ben tüm formları gezdim, anında önceliği ve farkı olan bu kadar hızlı bilgi paylaşımı olan bir yer görmedim.. bu formu bu ciddiyet ve bu ekiple devam ettiği sürece büyümeyede çok hızlı bir şekildede devam edecektir. ayrıca içimden geldiği gibi yazıyorum. gözlemlediğim ne ise onu yazıyorum. ve burda kimseyi tanımıyorum.
                  ne kadar bağlantıları var bilmiyorum ama, bu site devam ettiği müddetce next satışları hepsini fazlasıyla 10 katlar katlasında hizmet verene helal olsun... işte tüketici ve üretici dayanışmasının en güzel örneği bence.. hiç tanımazdım next ti ama hizmetinden ve alakasından tüketiciyi düşünmesinden dolayı asla başka cihazlara para vermem artık.. neyse, tüm katkıları ve emeği geçen arkadaşlara bir kez daha tşk. ediyorum..

Yorum yap

alpeda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ayrıca form sahibi kimse ona çok tşk. etmek gerektiğini düşünüyorum. bu ekiple bu ruhla bu toplulukla, bu formdaki tüm arkadaşlarla olabilmek gerçekten güzel. beklentisiz bir paylaşım aslında.. hayatın gerçeği bu olmalı her konuda, her hususda, saygı çok mükemmel
                    hep seviyeli iyi arkadaşlar var burda! ve ben tüm formları gezdim, anında önceliği ve farkı olan bu kadar hızlı bilgi paylaşımı olan bir yer görmedim.. bu formu bu ciddiyet ve bu ekiple devam ettiği sürece büyümeyede çok hızlı bir şekildede devam edecektir. ayrıca içimden geldiği gibi yazıyorum. gözlemlediğim ne ise onu yazıyorum. ve burda kimseyi tanımıyorum.
                    ne kadar bağlantıları var bilmiyorum ama, bu site devam ettiği müddetce next satışları hepsini fazlasıyla 10 katlar katlasında hizmet verene helal olsun... işte tüketici ve üretici dayanışmasının en güzel örneği bence.. hiç tanımazdım next ti ama hizmetinden ve alakasından tüketiciyi düşünmesinden dolayı asla başka cihazlara para vermem artık.. neyse, tüm katkıları ve emeği geçen arkadaşlara bir kez daha tşk. ediyorum..
                    Bu güzel düşünceleriniz için bizde sizlere ayrıca teşekkür ederiz.

Yorum yap

tasarım üstadım.. maşallah anında cevap verdiniz bende bu hususdaki diğer görüşlerimi yazarken. cevabınızdan dolayı duyarlığınızdan dolayı bir kez daha siz üstadlara tşk. ediyorum kolay gelsin hocam...))

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bu güzel düşünceleriniz için bizde sizlere ayrıca teşekkür ederiz.
                        +1

Yorum yap

Next super plus tps dosyası eklendi

Yorum yap

2000 fta usb

sağol hocam. birde bazı markalar'a redline - xdream - on tv ler eklenmiş bizim cihazlarada eklimi yoksa eklenecekmi?
                            Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                            --------------------------------------------------------------
                            Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                            Next YE-18500 HD+Plus
                            90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                            90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                            90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                            110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                            500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

elbette

exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sağol hocam. birde bazı markalar'a redline - xdream - on tv ler eklenmiş bizim cihazlarada eklimi yoksa eklenecekmi?
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=33673 buradan bulup cihazına yükleme yapacaksın dosya ziplidir önce zipli dosyayı aç daha sonra usbye yükle daha sonrada cihazına hepsi bu bu dosyalar her gün veriliyor yani güncel olarak formdan takip edeceksin sana verdiğim linkten kolay gelsin

Yorum yap

Thor digitv eklendi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X