Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > İnternet - Bilgisayar - Multimedia > Webmaster > PHP

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 07-10-2006, 12:22   #1
Vbulletincii
Yeni Üye

Üye No: 3809
Giriş: 18-12-2005

Question Arkaplana istediğim resimi nasıl yaparım?

arkadaşlar böyle herhangi bir sayfada arkaplan olarak normal düz renk değilde benim istediğim bir resim koymak istiyorum.bunu nasıl hangi kodlar ile yapabilirim?
Vbulletincii is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-10-2006, 17:03   #2
gok1974
Yeni Üye

Üye No: 5259
Giriş: 12-01-2006

Uydu Alıcısı: next

masa üstüne arkplan resmini kopyala yada çıkart. bu herhangi belirlediğin resim olabilir fotograf vs.sonra masa üstünde yeni klasör oluştur ismini arkaplan olarak değiştir.sonra bu klasörü resimlerim klasörünün içine at.bu kadar kolay.yanlız oklasörde bulunan örnek resimlerin içine değil yanında ayrı klasör olarak duracak.sonra masa üstüne sağ tıkla özellikleri seç açılan yerden masa üstü yazan yere tıklaaçılan yerde resmini bulup tıkla tıkla uygula de tamam de bukadar kolay gelsin.
gok1974 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-10-2006, 02:57   #3
ex-otic
Yeni Üye

ex-otic kullanıcısının avatarı

Üye No: 30410
Giriş: 24-09-2006

Uydu Alıcısı: skystar2

Kart Paylaşımı: Newcamd- SkyStar

Alıntı:
gok1974 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
masa üstüne arkplan resmini kopyala yada çıkart. bu herhangi belirlediğin resim olabilir fotograf vs.sonra masa üstünde yeni klasör oluştur ismini arkaplan olarak değiştir.sonra bu klasörü resimlerim klasörünün içine at.bu kadar kolay.yanlız oklasörde bulunan örnek resimlerin içine değil yanında ayrı klasör olarak duracak.sonra masa üstüne sağ tıkla özellikleri seç açılan yerden masa üstü yazan yere tıklaaçılan yerde resmini bulup tıkla tıkla uygula de tamam de bukadar kolay gelsin.
Sen neden bahsediyosun çok güldüm çok )))))

bak arkadaşım Vbulletinci bilmiyorum nasıl bir site üzerinde yapmak istiyosun ama sana anlatayım Ör..
Dreamweaver 2004 te nasıl yapılır anlatmaya çalıştım

gördüğün gibi bu resimde arka plan yok ...

bu şekilde ise resmin yolunu gösterdiğimizde resim arka plan olarak yerleşiyor.
kolay gelsin kardeşim inşallah işine yarar ....
________________________________________________________________________________
http://www.bornovaclub.tr.cx --|--|--|--|--|--|--|--|--|--http://www.izmirhackteam.tr.cx

Düzenleyen : ex-otic - Tarih : " 08-10-2006 " - Saat : 03:05
ex-otic is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-11-2006, 21:42   #4
alecan
Gelişimci Üye

alecan kullanıcısının avatarı

Üye No: 6077
Giriş: 26-01-2006

Uydu Alıcısı: Next YE-2000 CI PLUS

@ex-otic goki yeni üye belki senin kadar bilgisayar bilmiyo olaiblir belki forum bilmiyo olabilir.

Alıntı:
Sen neden bahsediyosun çok güldüm çok )))))
senin bu bu cevabin pek de hos deil. "Arkadasim o anlamda bahsetmemi"s demek cok mu zordu. Emege saygi gosterin diye her yerde yok avatarlar yok resimler. Gördük saygiyi. Karsidakinin Duygularini da Düsün bence.
alecan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık