• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Artık buradayım.....

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Artık buradayım.....

Bir süre yeni çalışmalar,seyehatler,özel sorunlar ,üretici firma destek sorunlarıyla uğraştım ve pek yazmadım...iyi kötü burdayım ve süreklide olmaya çalışacam...sadece 2000 veya belli bir model değil artık onlarca modelle karşı karşıyayım..dobratechin cc cam düzenlemeleri nds altyapısıda dahil komple değişiyor,kendi yazılımımızı verebilmemiz içinde dobratechin linux bölümünün kodları ile ilgili gecikmeler oldu ...şu anda sorun halledildi daha köklü çalışmalar yapılabilecek ....önümüzdeki günlerde ilk yazılım verilecek test yazılımları geri dönüşlerde sorun yaratacağından verilmedi..bisürü yazan çizen olmuş,15 senedir de hep oldu..biz işimize bakalım.....herkese saygılar.

hocam hoşgeldiniz özledik valla siz yokken ortalık toz duman oluyor hocam tekrar hoşgeldiniz

Yorum yap

tesekurler ustat

Yorum yap

Hoşgeldin Doktor...Next bayisiyim...Size güvendik ve next satıyoruz zaten. Müşteri talepleri doğrultusunda iyileşmeleri yakından takip ediyoruz..Bilgi verdiğiniz için sağolun.Bu arada yeni farklı cihaz yazılımları var forumlarda. Açıklama yapıp bilgilendiririseniz sevinirim.

Yorum yap

teşekkürler üstalar

Yorum yap

dobratech 1 sene önce rusyada çoğunlukla ve avrupada satılmaya başlamıştı...tuner,ethernet chipi,lnb beslemesi vb ilk 2 versiyon bordlarda sorun yaşandı,türkiye siparişi 3 versiyon bordla başladı,,,neticede sadece x box desteği ile ilgili birkaç değişiklik olan onlarca yazılım bulabilirsiniz...KESİNLİKLE ONAYLANMIYOR..getireceği hiçbirşey yok zaten bizim verdiğimiz yazılımların dil ekli vb versiyonları..zaten düzgün birşey olursa ben öncelikle bakıp geri dönüşün yollarınıda açarak onaylarım ve kullanırız..BORDLARDA DEĞİŞİKLİKLER VAR bu yüzden kendi yazılımlarımızı bekleyin riske girmeyin arkadaşlar..yada grup onaylı yazılımları bekleyin..

Yorum yap

hoş geldin doktor özlettin kendini.
              VESTEL UD9200 4K LED TV
              ARÇELİK 32" LED TV
              2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Doktorumuz Yakın bir zamanda yazılımı verir

Yorum yap

sitemiz doktoruyla tekrar bulustu hos geliniz

Yorum yap

Hoşgeldiniz?Sevgili Doktorumuz.İyi çalışmalar istemiyle.

Yorum yap

Hocam hoşgeldin iyi çalışmalar diliyorum kolay gelsin
                      Aslan_Gibi

Yorum yap

hosgeldiniz doctor.. iyi çalişmalarin olsun...

Yorum yap

üstad çalışmalarında kolaylıklar dilerim .. okadar çok olmuşki sen benim amca oğlu kadar tanıdık geliyorsun artık bana , dolayısı ile bugüne kadar olmayacak şeye olacak demediğini elinden gelenide sabahlara kadar emek verip yaptığını bilirim , iş ilişkilerinde iyisindir ..
                          birde ağzını bozmadığın zaman çok efendi bir adamsın bile diyebilirim....kendine iyi bak dostum görüşmek üzere...
                          Next&Nextstar
                          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

sevgili doktor foruma hoşgeldin.
                            inan en çok sevdiğim doktor sizsiniz.
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210
                            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

hoş geldınız. rahatladım. umutsuzluk çook kötü?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X