• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sirius la ilgili soru!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sirius la ilgili soru!

Arkadaşlar cıs super plus cihazım var. Sirius daki bazı malum kanallar ve belgesel kanalı vardı bir iki tane bunlar şifreli olmuş galiba. Ayrıca hotbird ve sirius a gectiğimde alfabetik olarak arama yapamıyorum. Bu iki konu hakkında bana yardımcı olursanız sevirnirim arkadaşlar... İlgi göstrecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler!...

arkadaşım kanallar açık güncel softcam yükle. açılacaktır.ayrıca emu'nun açık olmasına dikkat et. selamlar

Yorum yap

irvin Nickli Üyeden Alıntı
      Arkadaşlar cıs super plus cihazım var. Sirius daki bazı malum kanallar ve belgesel kanalı vardı bir iki tane bunlar şifreli olmuş galiba. Ayrıca hotbird ve sirius a gectiğimde alfabetik olarak arama yapamıyorum. Bu iki konu hakkında bana yardımcı olursanız sevirnirim arkadaşlar... İlgi göstrecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler!...
      dostum forumdaki en son verilen şifreleri cihazına gir açar kanallar için ise kanal listesini aç yeşil tuşa bas alfabetik listede yanında çıkacaktır ordan ayarlarsın
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

İlgine teşekkür ederim softcam i nerden bulacağım. Üstte vardır mutlaka ama göremedim yardımcı olur musun

Yorum yap

forumu iyi araştır bulacaksın
          ÇÖZÜM ÇALIŞMAKTAN GEÇER... BAFF 6000 FTA TWİN...53 DEN OK...
          42E.7E.7W.13E.19E.53E.

Yorum yap

irvin Nickli Üyeden Alıntı
            İlgine teşekkür ederim softcam i nerden bulacağım. Üstte vardır mutlaka ama göremedim yardımcı olur musun
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 Buradan indirebilirsin.....
            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Ozande35 kardeşim çok teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X