• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Görüntülü ev telefonları geliyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Görüntülü ev telefonları geliyor...

Türk Telekom internetten görüntülü telefon hizmeti verecek. Tanıtım bugün başlıyor. En çok 40 YTL aylık sabit ücretle abone olanlar, ayrıca cihaz ve kullanım bedeli ödemeyecek Türk Telekom da internet üzerinden görüntülü telefon hizmeti verme konusunda hazırlıklarını tamamlandığını açıkladı.

Telekomünikasyon sektörüyle ve kendi çalışmalarıyla ilgili bir sohbet toplantısı düzenleyen Türk Telekom Pazarlama Direktörü Erem Demircan, geliştirdikleri sistemin Telekomünikasyon Kurumu'nun onayını beklediğini, kendilerinin ise tanıtım kampanyasına başlayacaklarını belirtti.

ÜCRET AYLIK 40 YTL

Demircan'ın verdiği bilgiye göre bu hizmet mevcut sabit telefon numarası üzerinden sağlanacak. Ancak abonelerin ADLS'ye sahip olmaları gerekiyor. Görüntülü telefon için kullanılacak cihazları Telekom verecek. Aboneler aylık en çok 40 YTL sabit ücret ödeyerek bu hizmetten yararlanabilecek. Abonelerden ayrıca konuşma ücreti ve cihaz bedeli alınmayacak.

Hizmetten yararlanacakların en az 24 aylık sözleşme imzalaması gerekiyor. "Bu telefonlar Türkiye'de başarılı olur diye düşünüyoruz. Çünkü biz jestlerle mimiklerle konuşmayı seviyoruz ve bunu görmek istiyoruz" diyen Demircan, bu hizmetin uzun vadede bedavaya dönüşeceğini de vurguladı. Demircan, "Çünkü, bu hizmet önemli bir reklam mecrası olacak zaman içinde" dedi.

AVRUPA'NIN EN HIZLISI

Şirketin, bir başka reklam mecrası olarak düşündüğü alan da ankesörlü telefonlar. Demircan, bu konuda çalıştıklarını, sokaklardaki bu tür telefonları modernize edeceklerini belirtti. Demircan, interneti hızlandırma konusunda da önemli bir çalışma içinde olduklarını, hızı kısa zamanda "32 Megabite" çıkacaklarını belirtti. Demircan şunları söyledi: "Böylece Avrupa'nın en hızlısı olacağız. Ve bu hizmeti Türkiye çapında vereceğiz. Fiyat da uygun olacak." Telekom bu yıl ayrıca 2 bin mühendis ve tekniker alacak.

Bugün' den alıntı haber olup, bilgilendirme amaçlıdır...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Üstadım bilgi için TEŞEKKÜRLER.! bence o kadar para çok zaten o hizmeti almak için ADSL
    zorunlu tutulduğu için hiç bir önemi yok. öyle olduktan sonra zaten çoğu evde pc ile beraber Kamera olduğu için en mantıklısı İNTERNETTEN YÜZYÜZE görüşmek. ADSL ye ayrı para görüntülü telefona ayrı para bence FUZULİ.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X