• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• palmite55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    newcam1 NEDİR AKKADAŞLAR ??
    Mach1 hocanın sağladığı ücretsiz server
    NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
    NEXT 2000 X PLUS
    NEXT 2005 CI
    NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

• teşekürler usta kolay gelsin iyi geceler
      DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

• birinci sorum: arkadaşlar 9000 ci var. tps ler yeni yazılımla auto update yapıyor zaten. acaba bu softcam ile freex ler felan açılıyor mu 9000 ci da? yoksa bunlar da sadece tps ler için mi? yani softcam in tps den başka açtığı kanal var mı? sadece hotbird için soruyorum.

ikinci sorum ise : Cihazımı NEXT YE-9500 XCIS D-SMART UYDU ALICISI ile değiştirmek istiyorum. bu cihaz kart paylaşımı yapıyor mu, yapıyorsa bilgisayara ihtiyaç var mı? yani bu sitede verilen paylaşım serverlarından bu cihazla faydalanabilir miyim? peki buna da yazılım atarak tps auto update yapar mı? eğer yapıyorsa veya kart paylaşımı varsa 9000 CI yı verip bunu alıcam hemen. fiyatı da 290 ytl zaten. çok uygun.

Yorum yap

• mtvler izlenebilio mu ?

Yorum yap

• onurx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            mtvler izlenebilio mu ?
            hayır çöktü

Yorum yap

• ustam çok sagolasın
              AZAN KAVİMLERİN BAŞLARINA ALLAH TÜRKLERİ MUSALAT EDER

Yorum yap

• Uzman hocam aralık ayının başında tasarım üstadında üstün gayretleri ile next ye 2000 cı plus cihazıma yazılım ve keyleri yükledim ancak, şu anda polsatları izleyemiyorum tekrar key yüklemem mi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• çalıkuşu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Uzman hocam aralık ayının başında tasarım üstadında üstün gayretleri ile next ye 2000 cı plus cihazıma yazılım ve keyleri yükledim ancak, şu anda polsatları izleyemiyorum tekrar key yüklemem mi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
                  polsatları güncel emu ile atacan forumda en son olanı at açık

Yorum yap

• Teşekkürler, USB denedikten sonra bilgi veririm iyi akşamlar.

Yorum yap

• pardon USB kafama bir şey takıldı Uzman hocam flash bellekten bahsetmiş. rs 232 ile yüklemeyecek miyiz

Yorum yap

pardon USB kafama bir şey takıldı Uzman hocam flash bellekten bahsetmiş. rs 232 ile yüklemeyecek miyiz
                        rs 232 ilede atabilirisin.anlatımı burda tıkla.http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=22012
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

pardon USB kafama bir şey takıldı Uzman hocam flash bellekten bahsetmiş. rs 232 ile yüklemeyecek miyiz

hocanın söylediği kısa yol ve çabuk olanı daha iyi olur

Yorum yap

• yani ilk mesajdaki keyleri rs 232 ile yükleyebilirim

Yorum yap

• evet olur kardeşim

yanlız tavsiyem 20 ytl lik usb ler var alırsan daha rahat edersin

Yorum yap

• teşekkürler iyi akşamlar USB kardeş.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X