• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türksatt ta Sinyal Problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Türksatt ta Sinyal Problemi

Arkadaşlar iyi akşamlar.
    İki gündür ilginç bir şekilde türksatta sinyal problemi yaşamaya başladım.Birçok kanalda sinyal yok uyarısı çıkıyor ve kanalları açmıyor.Kanal üzerinde yaklaşık bi beş dakika bekledikten sonra sinyal gelip gitmeye başlıyor.120 cm çanak ve çift çıkışlı lnb ile içerideki odada 2000 cıs ta aynı çanaktan görüntü alıyorum.Orda hiçbir sorun yok.Ayrıca eutelsat w3 ve hotbird de baglı onlarda da sorun yok sinyal alınıyor ancak türksatta sırasıyla TRT,TNT,Show Star atv Tv8 Kanal D samanyolu kanal 7 de sinyal yok.Tam şu anda buraya yazarken sinyaller geldi???.Acaba lnb yada dıseq sorunumu yoksa cihazın tunerinimi yedik.Bana bi fikir verebilirmisiniz.Kontrol etmeye önce nereden başlayayım

Saygılar
    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
    Türksat-Hotbird-Eutelsat
Hazırlanıyor...
X