• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 CI-FTA 14-5-2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

blaugrün Nickli Üyeden Alıntı
    Maalesef iki kez yazılım atmama rağmen "uptating...,please wait" yazıyor ve açmıyor ve bunu sürekli olarak tekrarlıyor cihaza resette attım arkadan kapatıp açtım.
    Sağlık olsun izlemeyiz olur biter, yinede uğraş için teşekkürler kolay gelsin..
    Zaten bu next 9000 ci yi aldım alalı televizyonum şaşkına döndü uydunun kumandasıyla biraz oynayınca televizyon uydudan düşüp normal anten varmış gibi muamele yapıyor nedir bu problem anlayamadım babamların uydusunu takınca yapmıyor (GM)..
    Uğraş ve yazılım için teşekkürler.
    KOlay gelsin...
    sistem bilgisine girip 1973 yaparak emuyu aktıf ettin mi ??

Yorum yap

ustalar emeğinize sağlık. umarım uzun sürer. beklediğimize değsin.
      saygılar...

Yorum yap

emegı gecen ustalara tsk

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sistem bilgisine girip 1973 yaparak emuyu aktıf ettin mi ??
          Yaptım hocam ama sonuç değişmedi... ayrıca mute+exit yaptığımda key listeside boş geliyor dağıldı makine yavvv.

Yorum yap

arkadaşlar ben kanal hafızasnı geri aldım açmıyor. sanırım hafızayı geri aldığım için. şimdi resetleyip tekrar taratıcam. herhalde yazılımı tekrardan atmama gerek yok değil mi. bende de aynen devamlı updatin please wait diyor da başka bişi demiyor.

Yorum yap

blaugrün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yaptım hocam ama sonuç değişmedi... ayrıca mute+exit yaptığımda key listeside boş geliyor dağıldı makine yavvv.
              Yazılımı at, cihazı resetle sonra keyini at. Daha sonra cihazı tekrar yeniden kur.

Yorum yap

rune_wise Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaşlar ben kanal hafızasnı geri aldım açmıyor. sanırım hafızayı geri aldığım için. şimdi resetleyip tekrar taratıcam. herhalde yazılımı tekrardan atmama gerek yok değil mi. bende de aynen devamlı updatin please wait diyor da başka bişi demiyor.
                Yukarıda mach1 yazdı kanal bilgilerini geri çağırmayacaksınız diye cihazı resetle tekrar kanallarını tarat.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Kanal listesi atma yada geri çağırma yapmadan reset atın ve taratın arkadaşlar en sağlıklısı o biliyorsunuz artık setting vs aramayın o yüzden..

mach1 usta
                  1-settings alma
                  2- reset atma,
                  3-sonra yazılım atılacak.
                  4- tekrar reset ve kanallar taratılacak.
                  5-daha sonra aldığımız settings geri yükleyecez ve arkasında key dosyası atacaz....

ustam bu sıralamada yapsak olurmu ? settings alırken bildiğim kadarıyla sadece kanal bilgileri ve diğer bilgiler geliyor, emu ile ve şifreler ile bir bilgi alınmıyor ??? eğer öyleyse değişen emu alt yapısıda eski emu alt yapısıyla çakışmaz ?? eski emu bilgileri gelmediği için .....

üstat bir açıklama yazarsan sevinirim en azından böylede olmuyorsa sebebini öğrenmek istedim..( hadi şunu anlıyorum cihaza yedek aldığımız zaman tüm bilgiler kayıt ediliyor ve doğal olarak eski emu alt yapısıda geliyor ve yeni yazılım atıp yazılım atmadan önce yedeklediğimiz backup dosyasını çağrınca eski emu ile yeni emu çakışıyor ve sorunlar oluyor bunu anlıyorum ama settings almada emular gelmiyor bunu açıklaya bilirmisiniz...)

Yorum yap

1-Fabrika ayarlarına dön
                    2-Cihazı arkadan kapa
                    3-Yazılımı atmayı başlat ve cihazı aç
                    4-Yazılım bittikten sonra tekrar fabrika ayarlarına dön
                    5-Kanal araması yaptır hotbird üzerinde
                    6-Emu'yu 1973 tuşlayarak aktif hale getir
                    7-Multivision kanalını aç ve bekle tps'ler auto olucaktır.

Yorum yap

Vatana Millete Hayırlı Olsun...

Yorum yap

rune_wise Nickli Üyeden Alıntı

sayın mach1 hocamın dedigi şekilde yazılımı atıp cihaza rest attıktan sonra kanal taratması yaptım yeniden cihazın emusunu sistem bilgisine girerek 1973 yazarak açtım multıvısıon kanalının üzerinde uptade plase wait yazısı çıktıktan sonra ok dedim şu an sorunsuz bir şekilde açılıyorlar.mach1 ve yazılımda emegi geçenlere sonsuz teşekkürler.naklen yayın aracım olsa cihazın bu şekilde sorunsuz çalıştıgını canlı canlı izletsem.
                        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Yukarıda mach1 yazdı kanal bilgilerini geri çağırmayacaksınız diye cihazı resetle tekrar kanallarını tarat.
                          Şimdi oldu yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
                          Kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar sorunsuz olarak çalışıyor yani reset-yazılım-reset-taratma şu anda
                            seyrediyorum tekrar sayın mach1 hocama ve yetkililere canı gönülden teşekkürler
                            saygılar sevgiler
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

çok çok teşekkürler mach1 hocam, uzun zamandır bekliyorduk, elinize sağlık, selamlar...

Yorum yap

hocam teşekkürler saygılar
                                :sagol: :help: :sagol:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X