• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextStar YE-6000FTA 20.02.08 Yazilimi Tps Polsat au

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar bişey soracam bu aletin son bikaç yazılımından itibaren epg sinde
    'ı' ve 'ş' harflerini yazmamaya başladı. düzeltmenin bi yolu yok değil mi .
    en azından bundan sonraki yazılmlarda değiştirilemez mi.

Yorum yap

tps calıışıyormu arkadaşlar...
      ERKEKLERİ YILLAR DEGİL ERİŞEMEDİKLERİ KADINLAR YIPRATIR...

Yorum yap

Tps polsat auto

Yorum yap

hocam eline saglık türkiye sizinle kurur duyuyor

Yorum yap

bu yazılımı yükleyemiyorum başka bir yazılım yükleniyor amam bu yazılımda connegtin estab... gibi bi hata alıyorum acaba bu yazılımdan önce herhangibir uygulama yapmalımıyım

Yorum yap

nextstar 6000 fta yazılımı nı yükledim fakat cihaz auto yapmıyor

Yorum yap

herhangi bir reset yada kanal kilidimi var bunun

Yorum yap

nextstar 6000 fta emu nasıl aktıf edılıyor

Yorum yap

kanal yönetimine gir 7799

Yorum yap

ŞAHİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      nextstar 6000 fta yazılımı nı yükledim fakat cihaz auto yapmıyor
                      emu açmamışındır tps polsat hala auto

Yorum yap

tesekkurler hocam

Yorum yap

izliyorumda bu sayfada 3defa yazılımı hangi leoderle yoklenmesi konusunda bilgi istenmiş fakat ilgi,lenen yok .... madem iş bizim gibi cahillere düştü bari ben bildiğimi paylaşayım ... yazılımı upgrade leoderle yükleye bilirsin. umarım başarırsın saygılar

Yorum yap

YA ARKADAŞLAR O KADR SİTE GEZDIM EN SON BURADA KARAR KILDIM BEN BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOM AMA BU KONUŞTUĞUNUZ terımlere yabancıyım şimdi ben şifreli kanallar için ne yapmam lazım kablom var belkı 100 tane proğram indirdim ama şuan acil next 6000 fta nın kanallrını açmam lazım bu iş nasıl oluyor biraz açık ve önce bu proğramdan şunu yapman sonra bundan bunu yapman gerek v.s gibi anlatırsanız ınanın çok duamı alacaksınız artık sıkıntıdan bir hal oldum yardımlarınızı beklıyom inş cevap gelir şimdiden tşk iyi çalışmalar paylaşım için saolun

Yorum yap

çamçeşme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              YA ARKADAŞLAR O KADR SİTE GEZDIM EN SON BURADA KARAR KILDIM BEN BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYOM AMA BU KONUŞTUĞUNUZ terımlere yabancıyım şimdi ben şifreli kanallar için ne yapmam lazım kablom var belkı 100 tane proğram indirdim ama şuan acil next 6000 fta nın kanallrını açmam lazım bu iş nasıl oluyor biraz açık ve önce bu proğramdan şunu yapman sonra bundan bunu yapman gerek v.s gibi anlatırsanız ınanın çok duamı alacaksınız artık sıkıntıdan bir hal oldum yardımlarınızı beklıyom inş cevap gelir şimdiden tşk iyi çalışmalar paylaşım için saolun
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=28912

Yorum yap

link için saol tasarım abi abi resimli anlatımda görunen proğramınereden indircez ve ben o yazılımı yukleyınce kanal bilgisinden 7799 yapınca turksattakı kanalları ızlayebilecemmı bu softcam ne oluyor onudamı atacam çok sordum ama abi inan yardıma ihtiyaç var şimdiden saol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X