• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox500 alayımmı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar yaz geliyor yurt dışından gelen misafiriniz akrabanız varsa bavulda getirtin aşağı yukarı 200-250 euro fark var .

Yorum yap

evet öyle @hamdullahta herkezin o şansı yok mesela benim tanıdık yok dubaide ama forumdada en altta reklamı var ece uydu sağolsun fiyatları uygun sayılır artık pazartesi onunla bir konuşacaz bakalım anlaşırsak 3tane siparişi verelim hemen
      saygılar...
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Arkadaşlar dikkat edin hastalık yapıyor bildiginiz gibi degil cihazla ugraşmaktan seyretmeye vakit bulamayabilirsiniz.Ama alanlar ayrıca kayıp yıllara isyan ediyor.hee hee..

Yorum yap

buda güzeldi @doktorxl5

Yorum yap

valla bence en iyisi belli bir sistem kurup hiç oynamamak. bütün özelliklerinden yararlanayım derseniz insanın ömrünü tüketir. uğraşırken zaman tazyikli su gibi geçip gidiyor. ya aldığımdan beri tv seyretmedim. ama aldığıma pişman değilim
            8000 serisini bekliyorum.

Yorum yap

evet arkadaşım bu bir zevk ve hobi işidir gerçekten bu uydu olaylarıyla tanışmadan önce tv izleme kültürüm vardıartık yok inan şifre açıyor yada açmıyor diye uğraşmaktan izlemeye vakit kalmıyor
              saygılar...

Yorum yap

Hehuhe bir de yazılım çıkacak diye geçiyor yıllar.Ne yapalım.Yıllar öyle yada böyle geçiyor.Elden ne gelir.Ama ben bu cihazı almazsam gözüm açık gider o kadar.

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
                İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
                Dream for Cardshare
                MSN : [email protected]
                (CCCam and G...)

Yorum yap

acele etme dicaprıo alıcaz ya
                  saygılar...

Yorum yap

Opos kart takınca neden açmıyor acaba
                    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

hangi camı kullanıyorsan conf dosyasını yükle yada scam 2.4 ü yükle sorunsuz çalışır

Yorum yap

ben DM500s alacam ama goldmaster daisecq kullanıyorum ... DM500s de sorun oluyor deniliyor ne kadar doğru eğer sorun var ise almaktan vazgeçecem yok arada bir oluyor ise almak doğru olalbilir. Yok hayır olmuyor derseniz hemen gidip alacam akşama lütfen acil cevap bekliyorum...

Yorum yap

Diseq Motor

sairyakamoz Nickli Üyeden Alıntı
                          ben DM500s alacam ama goldmaster daisecq kullanıyorum ... DM500s de sorun oluyor deniliyor ne kadar doğru eğer sorun var ise almaktan vazgeçecem yok arada bir oluyor ise almak doğru olalbilir. Yok hayır olmuyor derseniz hemen gidip alacam akşama lütfen acil cevap bekliyorum...
                          sayın arkadaşım benim drerambox500s modelini 15 gün önce aldım...izmir çankayada bir yerde ikinci el buldum..gerçi o arkasdaş veya satıcı sıfır dedi ama..neyse konumuz diseq motor kullanımı ile ilgili...
                          orada cihazı görmek istedim cihazı bağladı diseq motor varmış...diseq motora bağladı herhangi bir sorun yok..gayet rahaz çalıştırıyor..ancak dönmesi çabuk olmuyor...kurulum iyi yapıldıktan sonra sorun olabileceğini sanmıyorum..
                          DREAMBOX 7080 HD
                          DREAMBOX 900 4K
                          GIGABLUE QUAD 4K
                          DREAMBOX 920 4K
                          GOLDMASTER SPARK

Yorum yap

onu bende test ettim disek motoru ağırçeviriyor zaten 12 voltla bile çalışan bir cihaz voltaj katını fazla yormak inşallah sorun yapmaz!
                            sonuçta besleme devresi veriyor motora kontrol voltajını!

Yorum yap

dreambox düşünüyorsan al. hiçbirşey için vazgeçmeye değmez

Yorum yap

hamdullah1 Nickli Üyeden Alıntı
                                arkadaşlar yaz geliyor yurt dışından gelen misafiriniz akrabanız varsa bavulda getirtin aşağı yukarı 200-250 euro fark var .
                                almanya da dm500s ne kadar bilgisi olan var mi? bir akrabaya siparisi verdik hediye gelir herhalde ama ben yine de fiyatini ogreneyim belli olmaz parasini veririm nedir almanyada bu cihazin fiyati ve yeni alps tunerli mi su an satilanlar ?

saygilar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X