• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vBulletin 3.6.0 Beta 1 Yayında!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vBulletin 3.6.0 Beta 1 Yayında!

uzun bir güncelleme beklemesinden sonra vb.com takımı 3.6.x versiyonun ilk beta sürümünü çıkardı, bir çok özellikle beraber gelen vbulletin 3.6.x şu özellikleri içeriyor:

Multi-Quote
    1 konuya cevap yazarken diğer konulardanda alıntı yapmanıza imkan sağlıyor.

Mark Forums Read with AJAX
    Forumları okunmuş saymak için iki defa ilgili forum bölümünün ikonuna tıklamak yeterli oluyor, bunu ajaxla yapmışlar.

Quote Tags Link to Quoted Post
    Alıntı yapılan mesajın link ikonunu otomatik olarak alıntı bölümüne ekliyor.

New Buddy/Ignore List Editor Saves with AJAX
    Yeni ve engelli listesini baştan yaratmışlar, ajax sayesinde sayfayı yenilemeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde kişileri ekleyip çıkarabiliyorsunuz listeden.

Options Backup and Restore
    Yeni bir forum kurdunuz ama eski forumunuzda kullandığınız ayarların aynen yeni forumunuzdada olmasını istiyorsunuz? işte bu özellike sayesinde eski forumumuzdaki ayarları yedekleyip, istediğimiz zaman yeni bir foruma import edebiliyoruz, süper bence.

Auto-Resize Oversized Image Attachments
    Eklenti olarak eklenen büyük boyutlu resimleri, artık panelden ayarlayacağınız bir değerle istediğiniz genişlikte tutmanız mümkün oluyor.

‘Reason for Editing’ Available on Quick Edit
    Artık hızlı düzenleme tuşuna bastığımızda mesajı neden düzenlediğimizi yazacağımız bir kutuda çıkıyor, normalde sadece gelişmiş panelde çıkıyordu.

Unique Unsubscribe Link in Emails
    Eğer bir konuya abone olduysanız ve size bu abonelikten gelen maillerden sıkıldıysanız, foruma giriş yapmadan size gönderilmiş olan unsubscribe linkine tıklayarak aboneliği iptal edebiliyorsunuz.

Plugin Manager Sorted by Product
    Kullandığınız yada bundan sornaki kullanacağız plug-in ve product eklentileri artık kullandığınız plugine göre sıralama yaptırabileceksiniz.

Save Search Preferences with AJAX
    Normal aramadan gelişmiş aramaya geçmek istediğinizde, artık sayfayı yenilemeden gelişmiş aramaya hızlı bir şekilde sayfa yenilenmeden ajax sayesinde geçiş yapabiliyorsunuz.

Detaylar için: http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?t=186803

vbulletin gene yaptı yapacağını hepinize hayırlı olsun vbciler.

evet yeni güzel özellikler eklenmiş. lakin beta sürümleri sakıncalıdır. full sürüm çıkana kadar beklemekte fayda var.

Yorum yap

full versiyonunu bekliyoruz

Yorum yap

ilk duyduğumda inanmamıştım ama doğruymuş apışıp kaldım valla daha 3.5.x serisi tamamlanmadı

Yorum yap

3.5.x serisi ayrı; ona ait 3.5.5 - 3.5.6 şeklinde sürümler de çıkabilir

Yorum yap

vBulletin aldı başını gidiyor birde organik abimiz sağolsun gelişmelerden anında haberdar oluyoruz...

Yorum yap

Mercilless Nickli Üyeden Alıntı
              birde organik abimiz sağolsun gelişmelerden anında haberdar oluyoruz...
              valla gelişmeleri artık pek takip etme imkanım kalmıyor işlerin yoğunluığundan dolayı. anca teknik yardım konusunda destek veremeye çalışıyorum. yeni sürümün çıktığını ben de burda öğrendim üstte @Mack yazmış ondan..

Yorum yap

Ben vbulletin.com'dan indiremedim indirebilen varmı acaba neden dağıtılmadı denemek isterdim eğer indiren varsa buraya yazabilirmi

Yorum yap

release edilmedi henüz. sadece orada kullanılıyor. kimse indiremez.

Yorum yap

Hadi bakalım açıklar kapatılmış şekilde beklicez.

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı
                      valla gelişmeleri artık pek takip etme imkanım kalmıyor işlerin yoğunluığundan dolayı. anca teknik yardım konusunda destek veremeye çalışıyorum. yeni sürümün çıktığını ben de burda öğrendim üstte @Mack yazmış ondan..
                      iş olsun yoğun olsun

Yorum yap

eee eklenti nerde null dağıtım yasakda nasıl indirecez tam bi link verebilirmisinz
                        Vbulletin Nerde Ben Orda

Yorum yap

www.vbulletin.com/members

Yorum yap

Evet full versiyonu çıksında bi kuralım sıcak sıcak

Yorum yap

gördüğüm kadarıyla her kullanıcı grubuna bbcode iznini ayrı ayrı verilebiliyo bunda mesela html konudu adminlerde kullandırılabilir bu şekilde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X