• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Octagon mu?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Octagon mu?

Bazıları daha görmeden Octagon'a kendini kaptırmış.. Platonik...

Elimdeki Next YE2000 SUPER HDTV'ye bazı yöntemlerle bazı arkadaşların çok merak ettikleri, görmeden kullanmadan hayran oldukları, kimilerine göre linux (bkz. Forumlar), kimilerine göre 1000MHz işlemcili (bkz. Octagon satış sitesi), kimilerine göre 400MB hafızalı (bkz. Octagon satış sitesi), hergün yazılım verilen, Octagon SF918 HD'ye dönüştürdüm...

O eksik bu eksik diyen arkadaşlar için inceledim...

Meğerse kimilerinin hayal ettikleri Octagon SF-918HD, 2 sene önce Ce-Bit fuarında Next standında sergilenen şu an kullandığımız Next YE2000 SUPER HDTV'ymiş.

Bunların yaptıkları senelerdir burada fikirleriyle bu serinin gelişmesinde yardımcı olan kullanıcıları hiçe sayıp, aynı üreticilerden cihazları alıp, diğer markaları kötülemektir...

Şunu iyi bilin; biz ne olmayan özellikleri yazarız, ne de eski yazılımda da olan özellikleri yeni yazılımda eklenmiş gibi yazarız...

OCTAGON Nickli Üyeden Alıntı
    http://mk-anadolu.de/Octagon-HD-SF-9...r-Sat-Receiver

Einzigarte Eigenschaften :
    *1000 MHz – 32-Bit Prozessor
    *400 MB Arbeitsspeicher

400MB denilen 8MB hafıza...

http://www.datasheetarchive.com/pdf-...DSA-140181.pdf
    1000Mhz denilen CX2417x işlemci...

Onu bunu karalayacağınıza doğruları yazın herkez görsün kim dolandırıcı kim sahtekar kim emek hırsızı...

Octagon hayranlarına itaafen...

Bazılarına da kapak olsun bunlar.

Yorum yap

vaybe

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
        bazılarına da kapak olsun bunlar.
        +1
        VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

evet vaybe... octagon hd cikali yanilmiyorsam 1 yili biraz gecti insanlari ne guzelde kandirmislar degilmi...

ben birseyler bilipte konusunca tepki aliyordum octagondan banane benim karnimi onlar doyurmuyor, ama bu forumda kendini parcalayanlar oldu cihazlarini octagona cevirmek icin google da belki bakmadiklari delik kalmadi ama ne oldu ne dedim yigidi oldur hakkini yeme...

yalanlar elbet bir gun ortaya cikar.... o gun bugun oldu

saygilar

ktla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          vaybe

Yorum yap

TV rehberindeki o harfler ne oyle???

Acaba next'in octagon'a cevirildiginden dolayimi, yoksa octagonun kendi cihazindadami boyle?

Yorum yap

evet bende octagon yazılımı nexte yükledim
              artık yazılım derdimiz kalmadı

Yorum yap

nasıl yaptınız sayın banderas bizde yapa bilirmiyiz

Yorum yap

bende nexte aynı yazılımları atmak istiyorum yazılım beklemeye son vermek için

Yorum yap

sayın banderas bi cevap yazarsanız sevinirim

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      TV rehberindeki o harfler ne oyle???

Acaba next'in octagon'a cevirildiginden dolayimi, yoksa octagonun kendi cihazindadami boyle?
                      Yok Octagonun kendi cihazında böyle değil o linux olduğu için...
                      Biz bunları tamamen düzmece hazırladık :ehehe:

Yazılanlardan bu mu çıktı?

Yorum yap

Bende Octagon SF 908 Net var NEXT YE-2000 CX SUPER NET le birebir ayni fark yok.
                        Tek farki fiyati Octagon daha ucuz birde yanilmiyorsam Octagon Net serisini önce cikardi.
                        Benim amacim birilerini kötülemek degil sadece bildigimi yazdim. Iki receverin ayni oldugunun farkina bile kendime netzwerk baglantili bir recever ararken vardim. Belkide ikiside ayni firma.

Yorum yap

merhabalar ...

arkadasim fiyat politikasi ulkeden ulkeye degisir.

bende 2000 hd yi 230 euro ya satiyorum goster bakalim octagonun hangi saticisi bu fiyata bu urunu satiyor...

saygilar ....

Timur55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bende Octagon SF 908 Net var NEXT YE-2000 CX SUPER NET le birebir ayni fark yok.
                          Tek farki fiyati Octagon daha ucuz birde yanilmiyorsam Octagon Net serisini önce cikardi.
                          Benim amacim birilerini kötülemek degil sadece bildigimi yazdim. Iki receverin ayni oldugunun farkina bile kendime netzwerk baglantili bir recever ararken vardim. Belkide ikiside ayni firma.

Yorum yap

yav arkadaşlar ne oluyor şimdi.biz daha HDTV li cihaz alamadık.bu anlatmalar bizim kursağımızda bıraktı.ne demek şimdi hiç doğru söyleyen biri çıkmayacakmı taktir ettiğim bu site de.saygılarımla.iyi geceler...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı
                              Yok Octagonun kendi cihazında böyle değil o linux olduğu için...
                              Biz bunları tamamen düzmece hazırladık :ehehe:

Yazılanlardan bu mu çıktı?
                              Yok oyle birsey demek istemedim

sadece merak ettim acaba kendilerindedemi oyle diye.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X