• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Dobratech 16.7.2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yeni yazılım hayırlı olsun.emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

ya isteyen yüklesin isteyen yüklemesin satsın bizimde başımızı ağrıtmayın
      next machina 3d

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yazılımı atın test edin cccam düzelmişmi düzelmemişmi bunu test etmeden bilemeyiz...
        yazılımı test ettim değişen birşey yok yada varsa benim istediğim şeyler değil.
        1-ses çıkış gücü zayıf diğer 2000 serilerine göre
        2-kanal geçişlerin sinyal gidip gelmesi devam ediyor.
        3 en önemlisi şu ccam değişen birşey yok bağlantı kopup duruyor.

anlayacağın bunlar aynı.bunların dışında değişen birşey varsa ben bilmiyorum.
        ama en kısa zamanda yazılımın çıkacağına dair umudumu şubat ayından beri koruyorum.demekki çok külfetli bir işmiş bu yazılım.ama bu kadar beklediğimize göre üstadlar hedefi 12 den vurmanın peşinde.

Yorum yap

motor iyi calışıyor ama lord1 in dediği gibi ses cok düşük ...

Yorum yap

Sattım cihazı kurtuldum.Oh be dünya varmış

Yorum yap

metin71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              iyi yapmışsın artık yorum yazmana gerek kalmaz.
              next machina 3d

Yorum yap

satılık

m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                iyi yapmışsın artık yorum yazmana gerek kalmaz.
                iyi kardeş kaç paraya sattın bide ben satabilsem bi bilgi verirsen ben de satıp kurutulacam kolay gelsin
                VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                NEXT MACHINA 3D
                DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                TİVİBU FULL PAKET
                120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                VESTEL 106 CM terenova 3D
                vestiyer 500 gb hdd
                D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

metin71 bu yazdigin bu sitede ikinci mesajin . bana kalsa sen asla dobratech killanmadin . sadece onu kotu gostermeye calistin . ama sunu bilmeni istiyorum :

Ben Ve Burdakiler Ve Bizim Gibi Bir Cok Insanlar Yillardir Next Kullaniyoruz . Nexte Inaniyoruz .

Baska urunler ilk sahaya cikinca iyi olsalarda bir kac ay sonra musterileri unutub ve onlari urunle tek basina birakirlar . ancak nextin gorevi sadece satis degil , ona guvenenleri korumak ve onlarla olmak . En Buyuk Next . sabirsizlikla gelecek yazilimlari bekliyorum . sevgilerim ve saygilarim

Yorum yap

sen cok beklersin next müsterilerini kandırmıştır siz neye göre daha next savunursunuz anlayamadım

Yorum yap

muha68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sen cok beklersin next müsterilerini kandırmıştır siz neye göre daha next savunursunuz anlayamadım
                      kandırmış ise bizi kandırmış arkadaşa begenmeyen yorum yazmasın biz beğendik aldık sen beğenmedinse adam gibi sat git başka beğendiğin uyduyu al ne bu yaw gıcık verir gibi
                      next machina 3d

Yorum yap

arkadaşlar bu makinaya bu kadar karalama yapan bu arkadaşlar demeki humax ve dreambox u ilk çıktığı zamanlarda kullanmış olsalardı kafayı sıyıracaklardı.bu arkadaşlar bi baksınlar bakalım humax ve dreambox ne kadar zaman içinde ne kadar yol almış nerelere gelmiş.biraz sabır dobratech çıkalı daha ne oldu.

Yorum yap

maşallah burdada ne çok avkat varmış da haberimiz yok sen beğendin ben beğenmiyorum next 2000 dpcıs next 2000 fta da var bende çok memnunum bu cihazlardan ama dobratech den memnun kalmadım memnun olmadığım cihazıda övemem ya hepsi bu ben dobratech ne hevesle almıştım bir bilseniz drembox kullanlar diyorsunuz bana o drembox u bedava verseler gene almam benim sadece dobratech te beklentim büyüktü olmadı inşallah ilerde düzelirde bizde söylediklerimize pişman oluruz herkese saygılar...
                          VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                          NEXT MACHINA 3D
                          DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                          TİVİBU FULL PAKET
                          120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                          VESTEL 106 CM terenova 3D
                          vestiyer 500 gb hdd
                          D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

muha68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Muha 68 Aksaraylı daha 5. mesajın elinde cihaz yok okudugun 4 - 5 kelam lafla atıp tutma Next'in kimseyi kandırdığını görmedim. Sırf senin gibiler yuzunden savunuyorum. Oldumu bi numara büyük mü geldi.
                            Computer High Engineer
                            Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                            Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                            Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

gazisinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              maşallah burdada ne çok avkat varmış da haberimiz yok sen beğendin ben beğenmiyorum next 2000 dpcıs next 2000 fta da var bende çok memnunum bu cihazlardan ama dobratech den memnun kalmadım memnun olmadığım cihazıda övemem ya hepsi bu ben dobratech ne hevesle almıştım bir bilseniz drembox kullanlar diyorsunuz bana o drembox u bedava verseler gene almam benim sadece dobratech te beklentim büyüktü olmadı inşallah ilerde düzelirde bizde söylediklerimize pişman oluruz herkese saygılar...
                              Kimsenin avukat oldugu ama yazarken ezer gibi yazıyorsunuz.Çoğu ne yazdıgını bile bilmiyor. Bazıları elinde cihaz yok daha kullanmadan yazmaya başladı. Yok dobratech böyle vu alacaz dediler bilmem ne deiler. Dreambox böyle dediler. Vu dedikleri cihaz bile hazır e2 ye kondu. Vu böyle çalışıyor, Atlanta böyle çalışıyor, Baff cccam böyle çalıştırıyor. Cihazlarla karşılaştıranlar vs vs derken sözler buraya kadar geldi. Bu tarz cihaz karşılaştırmasını yapmayın bi hırsla ağır yazıyorsunuz. Karşıdaki okuyonda bi hırsla size daha da ağırlaşıyor. Bozuluyorsunuz veya yumuşuyorsunuz.Yanlış anlamayın. Yazanların çoğunun elektronik bilgisi bile yok. Yazılım bilgisi hiç yok zaten onu geçiyorum. Yazarken biraz bilgiye dayalı yazın sinire dayalı değil.
                              Computer High Engineer
                              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller

Yorum yap

metin71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Eğer cihaz elinde olup da kullandı isen sana bi numara büyük geldiği için satmışınmışındır.
                                Computer High Engineer

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X