• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Liste Güncellendi...

Yorum yap

• Liste Güncellendi...
      12652 H 22500 DOĞAN YAYIN GURUBU na ait Moviesmart2 şifrelendi...

Yorum yap

• süper bir kanal olduğuna inanmıyorum saat 5 di sanırım 6 yaşındaki oğlumla birlikte adamın birinin başına kurşun sıkarak intihar ettiğini gördük ekrandan...sonra uykusuz günler..çocuklara izletmeyin derim

Yorum yap

• Liste Güncellendi...
          11141 V 2200 BAŞKENT TV yeni pidlerle yayında...
          v:51
          a:54
          pcr:51

Yorum yap

• ganiabim in yazısına göre kanalı ismiyle pek bağdaştıramadım arkadaşlar

Yorum yap

• Tv8' ciler dikkat: Yunan oyununa gelmeyin ..

Tv8' de uzun süredir yayınlanan Yunan yapımı bir dizi var. Adı, "Bana Veda Etme." Dizi, Batı Trakyalı Türk genci Murat ile Yunan güzeli Christina'nın güç şartlar altında adeta bir kardelen gibi filizlenen masum aşkını anlatıyor. Buraya kadar her şey güzel de iş, Murat'ın kimliğine gelince pusula şaşıyor. Zira Murat kendini tanıtırken ya da Batı Trakya'da yaşayan Türkler'den söz edilirken sadece "Yunanlı Müslüman" deniliyor.

Bilindiği gibi bu tanımlama, asimilasyon politikası izleyen Yunan hükümetlerinin kullandığı ortak ağızdır. Onlar, Batı Trakya'daki Türk kimliğini öğütmek için orada bulunan soydaşlarımıza "Yunanlı Müslüman" derler. tv8'de yayınlanan dizinin dublaj sorumluları da bu ifadeyi aynen alıp, kullanarak bir anlamda kötü niyetli Yunanlılar'ın ekmeğine bilmeden yağ sürmüş oluyorlar. Bu konuya biraz daha hassasiyet gösterilmesi, öncelikle o topraklarda büyük zorluklar altında yaşam mücadelesi veren soydaşlarımız açısından önemli. İhmal edilmemeli!..

Yüksel AYTUĞ - SABAH' dan alıntı haber olup, paylaşım ve bilgilendirme amaçlıdır...
              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

• bilgi için tşkler arkadaşım...
                MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• Usta ben Almanyadayim ve malesef burada yasayan bati trakya,li türklere sordugun zaman biz yunanliyiz diyorlar
                  belki inanmayacaksiniz ama durum böyle
                  Alman,larin yaninda daha degisik kimlige giriyorlar tamamen yunan kimligiyle tanitiyorlar kendilerini tabi hepsini kastetmiyorum

Yorum yap

• bilgi için teşekkürler

Yorum yap

• yooo yiğiti öldürün ama lütfen hakkını yemeyin. o görüntülerin başında konusu belirtiliyor. gerçek görüntüler..... ben de çocuklarımla seyrediyorum hemde gülmekten çatlayarak. bence süper bir kanal. artık evde çizgi film yerine bu kanal seyrediliyor.
                      yayını yapan kuruluşa çook teşekkür ederim. işlerinde başarılar ve bol kazançlar dilerim. inşallah şifreleme niyetleri yoktur...
                      At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

• yayınlar çok güzel ama birde görüntü kalitesi iyi olsa

Yorum yap

• aslan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Usta ben Almanyadayim ve malesef burada yasayan bati trakya,li türklere sordugun zaman biz yunanliyiz diyorlar
                          belki inanmayacaksiniz ama durum böyle
                          Alman,larin yaninda daha degisik kimlige giriyorlar tamamen yunan kimligiyle tanitiyorlar kendilerini tabi hepsini kastetmiyorum

paşa gönülleri bilir aslını inkar eden bizden degildir

Yorum yap

• haklısın morhan arkadaş türk her zaman aslını inkar etmez ve başı diktir. Atatürk gibi ileriyi görür tüm can dostlarıyla iyi geçinir. Ders verilmesi gerekiyorsa zamanında yapar.

Yorum yap

• ama sıkıştılarmı biz türküz diye yırtınırlar
                              :tr:NEXT&NEXTSTAR:tr:KARADENİZ ELEKTRONİK-MANİSA-0236 2384714-2395985

Yorum yap

• şöyle geriye bir bakıyorumda malazgirt muharebesi koskoca haçlılar türlü entirikalar ve kelleşliklerle selçuklu devletine boyun eğmiştir ,ondan sonra batı dünyası ve avrupa devletleri hiçbirzaman hiçbiryerde türklerle baş edememişdir. en sonunda avrupa devleti yapmış olduğu şerefsizliklerle kapitilasyonlar uygulayarak birsürü düzen ve hile ile 1 .nci dünya savaşını kazanmıştır. durum öyleyken bile içimizde bir yıldız gibi doğan ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Türk insanını örgütleyerek türk insanını kurtuluş savaşına sokmuş ve kurtuluşun yegene şeyin özgürlük ve bağımsızlıktan geçtiğini sürekli vurgulamıştır. türk insanı kurtuluş savaşında açta kalmış,susuzda kalmış şeref ve onuru ile bu ülkemizi bize emanet etmişlerdir . işte biz o neslin evlatlarıyız. türk olupta türklüğünü saklayan namerttir.türkiyeninde o türklüğünü saklayan insanlara hiçbirzaman ihtiyacı yoktur ve olmayacaktır.Allahıma çok şükürler olsun şu dünyaya türk olarak geldim türk olarak öleceğim NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
                                mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X