• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Süper Lig'in son ekibi Kasımpaşa

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Süper Lig'in son ekibi Kasımpaşa

Turkcell Süper Lig'e yükselme final karşılaşmasında Altay ile Kasımpaşaspor, Ankara 19 Mayıs Stadı'nda karşı karşıya geldi. Panaltılarla gülen taraf Kasımpaşa oldu.
    30 Mayıs 2007 22:58 :no:

tebrikler hayirli olsun

Yorum yap

Bunlar İzmir'in doğum sancıları...

Yazık oldu Altay'ımıza. Her sene böyle oluyor, ne zaman yüzümüz gülecek ?..
      Bunlar İzmir'in doğum sancıları...

Herşeye rağmen Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum, yolu açık olsun. Ne yapalım bükemediğin bileği öpeceksin...
      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

offf offff yazık oldu büyük altaya. yine güzel izmirimizin takımı yok 1. ligde. 2 kere öne geç son dakka gollleriye gitsin birinci lig. geçen sezonda finalde gittik. neyse elbette bu diğer tarafın başarısıdır. onların da bir senelik emekleri var elbette. kasımpaşayıda tebrik etmek lazım. 1. ligde başarılar

Yorum yap

tam bir play off mücadelesiydi...her iki takımı da tebrik etmek lazım.kasımpaşa nın bu yerlere nasıl geldiği önemli ancak süper ligde nasıl tutunacakları daha önemli şimdiden maddi darboğazlıklarla mücadele ediyorlar...transfer için ek kaynak arayışındaydılar işleri çook zor...bu arada ligin yarısı da istanbul da geçecek enteresan bir durum..

Yorum yap

rakip 10 kişiyken iki uzatmadada biraz daha dişini sıkıp gole engel olamazsan 2. ligde oynar durursun...
            kasımpasayı tebrik ediyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X