• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

opentv6 new build for wetekplay2

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sdcard formatter ile denedim yine de boot olmadı. Siyah ekran.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

opentv6 new build for wetekplay2

Ekleme,

İlk kurulumu 1080p tv de yapmıştım. Diğer kurulumları ise 720p farklı bir tv de deniyordum. Siyah ekran varken 1 kere kumandadan ok tuşuna bastım ve openatv menüsü geldi.[emoji106]

Yorum yap

Gözlem raporu:

1- Cihaz tv ve Hdmi kablo çeşidine göre ilk kurulumda siyah ekranda kalabiliyor. Kumandadan 1 kere ok tuşuna basarak bu sorun aşılabiliyor.

2- cihazı kurduktan sonra Telnet ile bağlanıp cihaza passwd ile şifre tanımlayıp dreamboxedit editör ile kanal listesi atılabiliyor.

3- 4K video ve tv gösteriminde sorun yok ama sesi aac secmek gerekiyor.ac3 olursa ses ve görüntü sorun çıkartıyor. Görüntü gidip gelirken ses sessiz konumda çıt pıt ediyor.

4- cihazda eklenti havuzu boş.

5- manuel olarak tspanel kurdum. Tspanel üzerinden hız testi yaptım cihazda internet var.

6- tspanel üzerinden iptvplayer eklentisi kurdum, eklenti çalışıyor fakat iptv akış açmaya kalkınca cihaz restart oluyor yani crash. Mavi ekrana düşmüyor.

7- Turkvod eklentisi manuel olarak kurdum. Eklenti çalışıyor fakat iptv yayın açmaya kalkınca mavi ekran olmadan crash restart oluyor ve cihaz bir daha açılmıyor. FTP ile eklenti silinse bile açılmıyor. Çözüm olarak imajı yeniden kurdum 3-4 kez.

8- tspanel üzerinden skin kurdum sorun olmadı. Çalışmayan tuşlar vardı Reboot edince düzeldi.

9- cihaz kumanda hassasiyeti ve cevap verme süresi çok iyi.

10- kanal değişim hızı vasat değil ama çokta hızlı değil.

11- kanal ilk açıldığında tuner sinyal seviyesi 1-2 kere düşüp yükseliyor sonra stabil olarak seyredebiliyorsunuz.

Şimdilik bu kadar soracağınız veya test edilmesini istediğiniz şeyler olursa sorabilirsiniz.

Tv seyretmek için kullanılabilir seviyede.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

wetekmember; Android'te ses kaynağını HDMI yapıp dener misin?

Sevgiler...

Yorum yap

Ben denedim maalesef yine ses yok trt4k da enigma2 tarafında yapılacak bir şey varmı? birde iptv oynuyor aslında wget scripti ile iptv kanalları bukete eklenirse oynuyor ve ben izliyorum. wlan kısmı çalışmıyor gözüksede manual girilince her şey oda çalışıyor. tek sıkıntımız turkvod çalışmıyor birde ipk yoluyla kurulan hiç bir eklenti çalışmıyor ve makina çöküyor.

Yorum yap

sayın tostos59 ben telnetten wget scripti ile serverimde olan iptv kanalları bukete ekledim ama açılmadı sebebi ne olabilir.saygılar

Yorum yap

sayın tostos59 ben telnetten wget scripti ile serverimde olan iptv kanalları bukete ekledim ama açılmadı sebebi ne olabilir.saygılar

Yorum yap

Wget scripti ni açıklarmısınız.
                  Teşekkürler. Sevgiler....

Yorum yap

wget -0 /etc/enigma2/iptv.sh ''http://xxxxxxxx:xxxx/get.php?username=xxxxx&password=xxxx&type=enigma21 6_script&output=mpegts'' && chmod 777 /etc/enigma2/iptv.sh && /etc/enigma2/iptv.sh
                    xxxxx yazan yerlere
                    1-serverinin adresi. 2- portu. 3-usernamesi. 4-passwordu yazıp telnetten bağlanıp cihaza gönderiliyor.buket olarak kanal settinge geliyor.(cihaza bağlanıp etc/enigma2/ gelip iptv.sh chmod 777 yapılacak)saygılar

Yorum yap

sayın saygi56 'http://xxxxxxxx bu örnekteki http kısmı olmayacak xxx ile başlayacak deneyin açılacaktır. saygılar

Yorum yap

Trt4k ses icin android kısmında birşey yapmaya gerek yok. Sari tusa basıp aac ses seçmek yeterli.

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı
                          Trt4k ses icin android kısmında birşey yapmaya gerek yok. Sari tusa basıp aac ses seçmek yeterli.

sarıya basarsam AAC yok, sadece stereo, sol ve sağ

Yorum yap

jackk11111 Nickli Üyeden Alıntı
                            sarıya basarsam AAC yok, sadece stereo, sol ve sağ

Yorum yap

wetekmember Nickli Üyeden Alıntı

İtalyan kanallarında bu şekilde görmüyorsun

Yorum yap

3rdparty all ipk https://yadi.sk/d/1nHK624a3V7ZFF

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X