• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Termometre Nasıl Kullanılır?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Termometre Nasıl Kullanılır?

Mahkeme salonunda hakimin karsisinda suklum puklum bir eczaci, ve avaz avaz
    aglayan bir kadin...
    Hakim kadina sorar: "Bu adamdan Sikayetiniz nedir?"
    Kadin aglaya aglaya cevap verir:
    "Bu adamdan davaciyim hakim bey.. bu sabah bana telefonda cok agir hakaret etti"
    Hakim bu sefer adama sorar: "Bayanin soyledikleri dogru mu?"
    Adam cevap verir:
    "Bakin hakim bey size herseyi en bastan anlaticam..
    bu sabah calar saati duymamisim, gec kalktim.. kahvalti bile etmeden hizla giyinip
    evden firladim, tam arabaya bindigim sirada hem ev hem araba anahtarlarini icerde
    unuttugumu farkettim..
    Cilingir ariycak vaktim yoktu, camlardan birini kirip eve pencereden girdim,
    anahtarlari aldim yola ciktim..
    bu sefer hizli gidiyorum diye polis durdurdu, bi guzel ceza yedim.
    Eczaneye gelmeme 3 sokak kala lastigim patladi.. lastigi degistirip eczaneye vardim,
    kapida bi suru insan beni bekliyordu, icerde de telefon durmaksizin caliyordu..
    Kapiyi actim iceri girdim herkes o kadar saat zaten beni beklemis, kimseyi daha
    fazla sinirlendirmeden sirayla receteleri aliyorum ilaclari veriyorum, bu arada
    telefon hala caliyo..
    tam telefonu acicam adamin birinin avcuma doktugu bozukluklar yere sacildi,
    onlari toplamaya calişirken kafami masanin kenarina vurdum, bu arada telefon
    hala caliyo, kafami vurunca can havliyle bir irkilmisim arkamda dizili kolonya
    siselerine bir carptim hepsi yere devrildi, butun yerler kolonya oldu,
    bu arada telefon hala caliyo, ortaligi temizlemeye koyuldum zar zor her yeri
    topladim, bu arada telefon hala caliyo, sonunda telefonu actim, arayan bu hanimdi..
    bana "REKTAL (popodan) TERMOMETREYI NASIL KULLANABILIRIIIIM?"diye
    sormaz mi?
    Hakim Bey.. size yemin ederim. ben sadece nasil kullanacagini
    soyledim ve simdi burdayiz"
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...
Hazırlanıyor...
X