• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Herkes Okusun!!

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İrdeto 2 ÇÖkmeden Yazilimlar Verİlmez Herhalde.

Yorum yap

• teşekkürler haber için
      herzaman next her zaman bir numara olacak
      emeği geçen arkadaşlara şimdiden sonsuz başarılar allah sizlere zeval vermesin
      NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

• kosovalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        İrdeto 2 ÇÖkmeden Yazilimlar Verİlmez Herhalde.
        Ne alakası var yazdığın mesajın bu konuyla?

Yorum yap

• okuduğum mesajlardan edindiğim intiba yazılımı bekleyen arkadaşlar kahve içip falına bakmaya başlayacaklar ... ne diyeyim bekliyenin işi yazılımı hazırlayandan daha zor çünki kafa yoruyor...
          üstadlar sizden ricam en azından çalışmalarınızda neredesiniz , yeni yazılım bünyesinde olacak içerik derinlemesine nedir v. s. v. s. bunları bizimle paylaşırsanız sevinirim .. kolay elsin .
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• arkadaşlar aslında bence ustalar ne aşamadalarsa artık bi bilgi verseler iyi olmazmı
            yada yazılım olmuyorsa verilemiyorsa açıklama yapsalar herşeye rağmen next 1 numadır
            bunuda unutmayın

Yorum yap

• Arkadaşlar doğru söylüyorlar,geçen hafta 5000 serilerine ve bazılarına verildi fakat süper serisine ana yazılım hazırlanıyor diye bayağıdır bekliyoruz.En azından ne zaman tahmini olarak verilebilir,üstadlar bu konuda bir açıklama yapabilirlerse boşuna pc başında beklemeyiz ve burada bunları yazmak için boş kalabalıkda yapmayız,saygılar.
              ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
              ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

• Henüz bir haber yok arkadaşlar. Gelirse buradan sizlerle paylaşırız.

Yorum yap

• arkadaşlar sabredin yazılım verilecek denildi ne zaman diye sorup durmayın artık zamanı gelince verilir

Yorum yap

• Insallah gelir diyorum
                    İrdeto 2 ÇÖkmeden Yazilimlar Verİlmez Herhalde
                    hele bir yazilim verilsin ondan sonra Kismet isi...

Yorum yap

• offf offf ne yazılımı bekliyosunuz bi çözemedim ki.hem bu acelelik nie ya.sanırım forumda yazılım isteyenlerin hepsi işleri yok akşama kadar tv izleyip site site takip yapıyorlar yeni yazılım ne zman verilecek die.ya 1 saattir yorumları okuyorum da ne kadar da hayal kurmuşsunuz ya))))))) sadece gülüyorum.Hiç şifre çözmese bile elinizdekiyle yetinmesini bilin ki yarın da nie emu çıkmadı nie böle oldu vs vs olmasın.

Yorum yap

• osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        offf offf ne yazılımı bekliyosunuz bi çözemedim ki.hem bu acelelik nie ya.sanırım forumda yazılım isteyenlerin hepsi işleri yok akşama kadar tv izleyip site site takip yapıyorlar yeni yazılım ne zman verilecek die.ya 1 saattir yorumları okuyorum da ne kadar da hayal kurmuşsunuz ya))))))) sadece gülüyorum.Hiç şifre çözmese bile elinizdekiyle yetinmesini bilin ki yarın da nie emu çıkmadı nie böle oldu vs vs olmasın.
                        Arkadaşım çok doğru söylüyorsun da..
                        Bu yazılım nedir hala anlamadım,şuan itibarıyla TPS ler de bir sorun yok,ne yazılımı bu anlamadım,birisi açıklarsa sevinirim,selamlar,saygılar..

Yorum yap

offf offf ne yazılımı bekliyosunuz bi çözemedim ki.hem bu acelelik nie ya.sanırım forumda yazılım isteyenlerin hepsi işleri yok akşama kadar tv izleyip site site takip yapıyorlar yeni yazılım ne zman verilecek die.ya 1 saattir yorumları okuyorum da ne kadar da hayal kurmuşsunuz ya))))))) sadece gülüyorum.Hiç şifre çözmese bile elinizdekiyle yetinmesini bilin ki yarın da nie emu çıkmadı nie böle oldu vs vs olmasın.
                          Arkadaşım; bazı cihazlarla ilgili problemleri olan arkadaşlarda var bunlar daha önce forumlarda yazıldı mesela benim hotbird sinyal sorunum var, ethetnet portuyla ilgili sorunları olanlar var cihazı arkadan kapatıp açmaktan imanımız gevredi, yasal kart ve modüllerimizle uyumsuzluk problemleri var, sesde gidip gelme problemleri var he şu anda tepki göstermiyoruz ve sabırla bekliyoruz ama çıkıpta ne yazılımı bekliyorsunuz, elinizdekiyle yetinmeyi bilin vs diye yazılar yazmayın lütfen sadece keyfi olarak yazılım beklemiyor insanlar sorunlarının çözülmesi içinde yazılım bekleniyor. Ayrıca; daha önce forumda kullandığınız next cihazıyla ilgili problemlerinizi anlatmışsınız şikayette bulunmuşsunuz şimdide çıkıp başka şeylerden bahsediyorsunuz biraz gerçekçi olun.

Yorum yap

Sana neki bizim beklediğimizden.Bizim beklememiz mi sana dokundu.Cihazınla ilgili bi sorunun yoksa sana burada laf düşmez.İşimiz yok site site yazılım arıyoruz varmı diyeceğin.Biz senin yaptıklarınla ilgili bi yorum yapıyormuyuz.Sen gibiler çıkıp ortamı geziyor adeta virüs bigi.İşin yoksa nextle çık git aramıza girme.Senin yorumun lazım değil.

Yorum yap

• Beklentileri olan cihaz her zaman heyecan verir. bu insanın doğasında var ni daha iyisi ve gelişmişi olmasın ki. beklentisi ve sorunu olmayan burayı boşuna mesaj yazarak germesinler.

Üstadlarımızdan yeni yazılımı sabırla her gün bu sayfalardan verilecek müjdeli haberi takip etmekteyiz.

geç olsun güç olmasın.

ben kendi adıma piyasada bulunan emsal cihazların önüne geçecek müthiş sürpriz bekliyorum.

Yorum yap

• ersin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Beklentileri olan cihaz her zaman heyecan verir. bu insanın doğasında var ni daha iyisi ve gelişmişi olmasın ki. beklentisi ve sorunu olmayan burayı boşuna mesaj yazarak germesinler.

Üstadlarımızdan yeni yazılımı sabırla her gün bu sayfalardan verilecek müjdeli haberi takip etmekteyiz.

geç olsun güç olmasın.

ben kendi adıma piyasada bulunan emsal cihazların önüne geçecek müthiş sürpriz bekliyorum.
                                aynen bende katılıyorum geç olsunda güç olmasım
                                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X