Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Linux Tabanlı Uydu Alıcıları > Dreambox > Dreambox SD > 7025 Serisi

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 14-09-2007, 17:00   #1
sekkin
Yeni Üye

Üye No: 42721
Giriş: 25-01-2007

Varsayılan 7025 image atma

arkadaşlar 7025 'e rs232 haricinde nasıl image atılır.yani usb den cf karttan yada bilgisayardan bire bir bağlantı olmadan adsl üzerinden nasıl yapabilirim yardım edenlerden allah razı olsun
sekkin is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-12-2007, 15:17   #2
ay-yildiz66
Yeni Üye

Üye No: 64018
Giriş: 12-12-2007

Uydu Alıcısı: Dream 7025 +

Kart Paylaşımı: yapmiyorum ama ariyorum

buraya bakiver
yazilarindan belliki türkiyeden katiliyorsun en azindan resimler sana bazi seyleri ifade eder. benim türkcem biraz zayif türkce anlamlarini bilmiyorum cogunun ama sorun olursa yine sana yardim etmeye calisirim. dsl router üzerinden hem computerini hemde dream 7025 i tanitman lazim gerisi kendiliginden gelecektir.
gemini image 3.10 buda image
ay-yildiz66 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-2008, 11:59   #3
dreamath
Yeni Üye

Üye No: 74755
Giriş: 21-05-2008

Uydu Alıcısı: 1

Kart Paylaşımı: 1
Thumbs up Ata Profile

ATA GROUP is privately owned trustee and corporate services group with offices in Hong Kong, Kuala Lumpur, USA, Singapore, the British Virgin Islands, Samoa, Beijing, Shanghai, Hangzhou and Shenzhen. We are staffed by a professional team of lawyers, accountants and consultants with a wealth of experience both in their respective professions as well as specifically in the offshore industry. Our operational offices around the world is more than 120,000 square kilometers. This combination of offices and expertise enables ATA to provide an exceptional portfolio of quality services to a global client base(来源:注册香港公司网)
dreamath is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-2017, 15:41   #4
aydın ipek
IpTv Member

Üye No: 132453
Giriş: 24-06-2016

Uydu Alıcısı: machına 3d cift tuner

Alıntı:
ay-yildiz66 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
buraya bakiver
yazilarindan belliki türkiyeden katiliyorsun en azindan resimler sana bazi seyleri ifade eder. benim türkcem biraz zayif türkce anlamlarini bilmiyorum cogunun ama sorun olursa yine sana yardim etmeye calisirim. dsl router üzerinden hem computerini hemde dream 7025 i tanitman lazim gerisi kendiliginden gelecektir.
gemini image 3.10 buda image
aradan 10 yıl geçti ama
atıl durumdaki cihazımı tekrar kullanmaya başladım ve de çok işime yaradı verdiğin adres ve bilgiler
aydın ipek is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık