Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Teknik Destek - Tamir - Montaj > Montaj Sorunları ve Ekipmanlar

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-03-2007, 00:48   #11
ican
Üye

ican kullanıcısının avatarı

Üye No: 26427
Giriş: 13-08-2006

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D Çift TunerNEXT 2000HD LINUX DOBRATECH

Kart Paylaşımı: dreambox/hd box next 2000hd LINUX

paylaşim için teşekürler
ican is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-03-2007, 17:06   #12
tektük
Yeni Üye

Üye No: 23486
Giriş: 10-07-2006

Uydu Alıcısı: Premier

Arrow

Alıntı:
Tmr tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu aşağıdaki program Satfinder2 kanal yükleme loaderidir
Teşekkürler eline sağlık
tektük is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-04-2007, 14:59   #13
muh03
Yeni Üye

muh03 kullanıcısının avatarı

Üye No: 2073
Giriş: 26-11-2005

Uydu Alıcısı: next ye 2000 cı plus

Kardeşler ben aldım şarz cihazı arızalı çıktı.kargoyla ücretsiz gönderdiler ve 6ytl kargo parası verdik olsun önemli değil. Cihaz 10 numara desem dogru olur galiba. Tv yi çıkart uyduyu çıkart elektrik çek cart curt hiç birşey yok Satfinder var. Bunların yanında hemde yönü kaba ayarda ayarlıyor eski analog sistem gibi Tik ve tak o kadar basit yani...^
Tek çanakta 3 LNB olayını normal uyduyla yapamamıştım. Ama satfinderle hemen ayarladım...TAVSİYE EDERİM
________________________________________________________________________________
muh03 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-04-2007, 22:36   #14
yerli
Banlanmış

Üye No: 805
Giriş: 10-11-2005

Uydu Alıcısı: next800

arkadasim almissin hayirli olsunda fiyatini niye yazmiyonuz anlamadim
ona göre bizde düsünürüz.
yerli is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-04-2007, 20:30   #15
muh03
Yeni Üye

muh03 kullanıcısının avatarı

Üye No: 2073
Giriş: 26-11-2005

Uydu Alıcısı: next ye 2000 cı plus

Alıntı:
yerli tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadasim almissin hayirli olsunda fiyatini niye yazmiyonuz anlamadim
ona göre bizde düsünürüz.
Pardon Fiyatı 300 milyon işte burda inceleyin...Herhangi bi sorun olursa Hepsiburda.com değil Beta uydu sistemleri ilgileniyor. Bilginize.

http://www.hepsiburada.com/productde...tfinder#tablnk
________________________________________________________________________________
muh03 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-05-2007, 20:54   #16
lionfaruk1
Üye

Üye No: 8044
Giriş: 26-02-2006

Uydu Alıcısı: topfield

bende kullanıyorum. süper bir cihaz. kullanımı çok kolay. antenini kendisi ayarlayan veya ayarlayacak olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. çok memnun kalırlar.
lionfaruk1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-2007, 11:58   #17
radarmurat
Yeni Üye

radarmurat kullanıcısının avatarı

Üye No: 20250
Giriş: 20-06-2006

Uydu Alıcısı: Neta troya2

selam arkadaşlar bendede satfinder2 var kullanımı çok kolay ve basit çok ta memnunun ama bazı eksileri var mesela multisiwiç ve daiseq swiçlerde çalışmıyor ber ayarı yok bende araştırma neticemde MAGİC FİNDER diye kullanışlı ve şık bir satlok cihazı buldum cihazda yok yok spekturum analizörü daiseq tanımlşama multisiviçlerde ve daiseq swiçlerde sorunsuz çalışıyor spektrumla kablodaki sinyal kaybını bile görebiliyorsunuz üstelikte türkçe menülü hafızda 32 uydu 8 tp var otomotik uydu tanımlama özelliği gerçekten çok işe yarıyor li on pil teknolojisiyle üretilen pilleri gerçekten harika kısa zamanda ve istediğin zamanda şarj edebiliyorsun açık kaldığında da otomotik kendiliğinden kapanıyor ekranı da bayağı geniş ve ışıklı profosyonellerde mutlaka olmalı bence spektrumu kullanan arkadaşlar daha iyi bilirler şu an bende her ikiside var ikisindende çok memnunum. fiyatı ise satfinder2 den çok az fazla ama inanın buna değer saygılar hayırlı işler
RADAR ELEKTRONİK

ŞEHREMİNİ/ÇAPA- İSTANBUL
---------------------------------------------------
AMSTRAD CONAX HYUNDAI KYOTO REDLİNE NETA SOFTLİNE KONKA YETKİLİ SERVİSİ.
radarmurat is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-08-2007, 02:39   #18
erdo
Yeni Üye

erdo kullanıcısının avatarı

Üye No: 267
Giriş: 03-11-2005

Uydu Alıcısı: Next 2000 Super HDTV - Next 9000 X-CAM ultra

Kart Paylaşımı: Next 2000 Super HDTV

selam arkadaşlar SAT FİNDER 2 yi yeni aldım bana göre çok iyi yukarıdaki yazılarda siwich'leri desteklemiyor ama problrm değil montaj hariç 1.5 dakkikada uyduyu ayarladim.bundan pahalı cihazı gördüm ama bunun kadar hızlı ve çok çabuk uyduyu bulan cihaz görmedim Aldığım fiyat 235 ytl valla bu fiyatın altında başka cihaz bulamadım.
erdo is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-08-2007, 00:08   #19
rsumerkan
Yeni Üye

Üye No: 56413
Giriş: 15-08-2007

Uydu Alıcısı: montajcı

arkadaşlar çok güzel cihaz önce birtane aldım pert ettim (yüksek gerilim hattı altında montaj yaparken) şimdi tekrar aynından 200 ytl ye aldım uydu ayarlaması falan güzel ama benim alıştığım frekanslardan farklı frekanslar yüklü yeni frekansları upload edemiyorum cihaza bi yöntemi falan varmı acil yardım edin
rsumerkan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-10-2007, 09:42   #20
serdar17
Deneyimli Üye

serdar17 kullanıcısının avatarı

Üye No: 3019
Giriş: 06-12-2005

Uydu Alıcısı: Next&Nextstar Bayi

arkadaşlar bu cihazı elemanların kullanması için bende aldım ama kullanım pratikliği sebebi ile kendimede alacağım ist . karaköyde bir arkadaşta 150$ 'a aldım şahane fiat ...reklam yasak olduğu için adresi açıktan yazmadım araştırın kesinlikle adresi bulursunuz.
Next&Nextstar
EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

serdar17 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık