• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Thor Sinyal

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Thor Sinyal

Sayın üstatlar şu anda Thor uydusunda hıcbır kanalı ızleyemıyorum...acaba softcammı degıstı..yoksa uzun suredır bahsedılen Nagra 3 şifrelemeyemı gectıler acaba...eger sıfreleme degıstıyse batsın bu dunya super bı uyduydu

Yayınlarda ve softcamde bir değişiklik yok, açık yayınlar kendi sisteminizi kontrol ediniz.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

saolun.... mesgul ettıgım ıcın pardon....sanırım benım cihazda bir problem varmıs çözdüm ..tesekkurler... bir sorum daha olucak cihazın çanak ayarı bölumune gırdıgımde sınyal barında ne yaptıysam uzun suredır thorda sinyal kalıtesı hıc gorunmuyor...ama tarama yaptıgımda kanallar gelıyor sızce neden olabılır ??? bı yerde ayarda yanlısmı yapıyorum acaba.....ornegın turksatta sınyal barı gayet ıyı gorunuyor???

Yorum yap

Geçmiş olsun iyi seyirler
        www.next.com.tr

Yorum yap

sayın ustadlar bu thor bı garıp oldu bende gunduzlerı malumunuz aydın yaz nedenıyle cok sıcak olmaya basladı kırılmalar oluyo aksam ustune doru duzelıyor gıbı...gecende uyduyla bıraz ayar ıcın oynadım .. acaba ayarda bı bozulmadanmı kayanklanıyodur

Yorum yap

etoo09 Nickli Üyeden Alıntı
            sayın ustadlar bu thor bı garıp oldu bende gunduzlerı malumunuz aydın yaz nedenıyle cok sıcak olmaya basladı kırılmalar oluyo aksam ustune doru duzelıyor gıbı...gecende uyduyla bıraz ayar ıcın oynadım .. acaba ayarda bı bozulmadanmı kayanklanıyodur
            Elbette nem sinyali etkiler iyi ayar ve anteni birazdaha büyütmek gerek sıkıntı olmaması için

Yorum yap

karbon thor temellımı goctu ??? bendemı bı problem var..dunden berı emu geldımı dıye bakıyorum oda yok )) bu sefer baya temızledıler galba uyduyu ??

Yorum yap

etoo09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                karbon thor temellımı goctu ??? bendemı bı problem var..dunden berı emu geldımı dıye bakıyorum oda yok )) bu sefer baya temızledıler galba uyduyu ??
                Yayınlarda sorun yok açıklar.Sinyallerinizi ve sisteminizi kontrol ediniz.

Şu an Digi tv aktif kéy burada :
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=31534

Forumdaki softcamler güncel değil henüz,elle girebilirsiniz.

Sizin cihazınız zaten auto olarak şifreleri güncelliyor 12723 H 27500 Frekansı üzerinde biraz beklediğinizde kanallar açılıyor.

Bazı kanallar Nagra 3 şifreleme sistemine geçti bu kanallar artık izlenmiyor :
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=54589

Emu ile izlenebilen Digi tv kanalları ise burada :
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=54665

Kolay gelsin.
                www.next.com.tr

Yorum yap

Sizin cihazınız zaten auto olarak şifreleri güncelliyor 12723 H 27500 Frekansı üzerinde biraz beklediğinizde kanallar açılıyor.

AAAA bı yasıma daha gırdım oldu acıldı kalanallar daha neler öğrencez ..tesekkurler karbon saolasın

Yorum yap

Next 17500 thor uydusu hk

Slm arkadaşım.Yaklaşık 1 ay önce Next 17500 fta cihaz aldım.Aldığımda thor, sirius ve türksat uydusu bağlı iken uydudan güncelleme yapabiliyordum.Şu an yaklaşık 15 gündür *** güncelleniyor diyor ve öylece kalıyor.12723 H 27500 Frekansı üzerinde biraz beklediğimde de aynı sebebi nedir acaba?

Yorum yap

Edit :

04.08.2010 Tarihi itibari ile;
                      Thor uydusunda Digi Tv Platformunda EMU ile izlenebilen Nagra2 şifreleme sistemi kullanan Kanal kalmamıştır.
                      Sadece FTA yayın yapan kanallar seyredilebilmektedir

http://www.mach1digital.com/mach1for...283#post449283

Karbon

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X