• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 hd linüx yakında mağazalarda

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Octagon SF 1018 Linux Twin HD ile yeni çıkacak olan Next Ye 2000 HD tamamen birbirinden farklı olduğunu bizzat digium üstad açıkladı arkadaşlar alakası yok cihazların birbiriyle yani...
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

arkadaşlar octagon sf 1008 le nextin yeni cihazı aynı galiba saygılar

Yorum yap

Ocak ayında çıkacak denilen cihaz için hala ne bir resmi açıklama nede sitede bir tanıtım var gecikecek galiba cihaz.(tamam fuarda tanıtılmış ama çıkmasına az kaldıysa çoktan lanse edilmeliydi bence)

Yorum yap

Ben eylül ayında 2000 hd aldım elimizde patlar o zaman ne olacak bilmiyorum next bir güzellik yapması lazın yıllardır next kullanıyorum yapmazsa yeni cihaz alırsam dreambox alırım

Yorum yap

next güzellik yaparmı bilmem ama eski cihazlar büyük ihtimal elde patladı bu saatten sonra bende zaten yeni cihaz alacak olsam özelliklede linux bu işin erbabı olan dreambox alırım

Yorum yap

Ben elimizdeki 2000 HDTV cihazlara da yeni linux yazılım çıkarılacagını umuyorum
              şaka degil bu cihazlara kullanıcılar 600tl civarı para ödediler tüm HDTV kullanıcıları daha dogru dürüst HD yayınlar izleyemediler bile, bu durumda iyimser olmak istiyorum
              Next firmasının müşterilerini elde patladı durumuna düşürecegini sanmıyorum

Yorum yap

ercizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ben elimizdeki 2000 HDTV cihazlara da yeni linux yazılım çıkarılacagını umuyorum
                şaka degil bu cihazlara kullanıcılar 600tl civarı para ödediler tüm HDTV kullanıcıları daha dogru dürüst HD yayınlar izleyemediler bile, bu durumda iyimser olmak istiyorum
                Next firmasının müşterilerini elde patladı durumuna düşürecegini sanmıyorum
                arkadaşım next firması ne yapar bilmem ama linux yazılım çıkmaz buna emin ola bilirsiniz bu cihazlar bundan daha ileriyede gitmez emin olun neden derseniz daha jpeg eklenmedi kayıt sorunlu yani bu cihaz baştan başa sorun o yüzdende yeni seri çıkıyor

Yorum yap

2000 nextHD li cihazlar newcamd kard paylaşıma ve hd li yayınlar için tasarlanmış bir cihaz.
                  eğer bu cihazlar şimdi.hem cccam server ve kayıt yapıp seyrediliyorsa bu tamamen.bilgisayar mühendislerinin cihaz üzerinde çalışıp bu duruma getirmesindendir.yani bizler şu anda aldıgımız özelliklerin üstünde bir cihaza sahibiz.
                  deneyler yapıldı, ne olur ne olmaz bu cihazlarda görüldü.şimdi hepsi birleştirilip.bu cihazda artık daha fazlası yazılımla verilemedigi için yeni altyapısı degiştirilmiş.günümüze uygun hale getirilip.yeniden yapılandırılmış halde bu ay sonunda yeni cihaz olarak satışa çıkacaktır.
                  dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                  ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                  seninde destanını okuyalım ezberden,
                  haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                  elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                  fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    2000 nextHD li cihazlar newcamd kard paylaşıma ve hd li yayınlar için tasarlanmış bir cihaz.
                    eğer bu cihazlar şimdi.hem cccam server ve kayıt yapıp seyrediliyorsa bu tamamen.bilgisayar mühendislerinin cihaz üzerinde çalışıp bu duruma getirmesindendir.yani bizler şu anda aldıgımız özelliklerin üstünde bir cihaza sahibiz.
                    deneyler yapıldı, ne olur ne olmaz bu cihazlarda görüldü.şimdi hepsi birleştirilip.bu cihazda artık daha fazlası yazılımla verilemedigi için yeni altyapısı degiştirilmiş.günümüze uygun hale getirilip.yeniden yapılandırılmış halde bu ay sonunda yeni cihaz olarak satışa çıkacaktır.
                    bana mühendisler fazlasını değil newcamd paylaşımlı ama jpeg oynatan mp3 düzgün çalan cihaz yapsalardı bi cccam ekleyip eksikleri kapatmak pek mantıklı değil

Yorum yap

artı cccam da salıklı çalışsa neyse oda çakma cccam

Yorum yap

next Linux bu haber cıktıgından berı next2000hd cıhazlar ıcın yazılım yok son verılen 5.11.09 bır ay gectı bundan sonra verılır mı bılmem

Yorum yap

muhic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          next Linux bu haber cıktıgından berı next2000hd cıhazlar ıcın yazılım yok son verılen 5.11.09 bır ay gectı bundan sonra verılır mı bılmem
                          next yine her zamanki gibi yapacağını yaptı eskiye destek bitecek bu cihazda yarım kaldı bence yarım bile değil gerçi çeyrek ama neyse

Yorum yap

Destek bitmez yine yazılımlar devam edecektir.. Boşuna kendinizi yormayın bu tarz eleştiriler yaparak yazılım için uğraşan üstatları uğraşlarından dolayı kızdırmayalım. Doktor üstat her seferinde yazıyor yok şöyle yok böyle diye yazıp durmayın üstadların peşini bıraktıgı yok..Uğraşıyorlar
                            Computer High Engineer
                            Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                            Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                            Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Next 2000 Super HD PVR bence mükemmel bir cihaz. Ve mevcut sorunların düzeltileceğine kesinlikle ama kesinlikle inanıyorum. Hatta Next 9000 ler bile bence belki de son bir yazılımla stabil çalışır hale getirilecektir. Ben buna sonuna kadar inanıyorum. Bugüne kadar elimden pek çok cihaz geldi geçti ama Next 2000 ve Next 9000 lerin yeri apayrı bende. Hangi cihazın kumandasını elime alırsam alayım kendimi hep eksikli hissettim ama Next 2000 ve Next 9000 lerde kendimi tamamen özgür ve rahat hissettim. Hadi ustalar sizden bekleneni yapın ve sizlere SONUNA KADAR güvenen bizleri mahçup etmeyin. Saygılarımla..
                              DIGITURK IRDETO MODUL
                              D-SMART D-FIX MODUL
                              TİVİBU IRDETO MODUL
                              ---------------------------
                              SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
                              -------------------------
                              TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
                              HUMAX 4TUNE 4K
                              KATHREIN 926 4K
                              VU+ DUO 4K
                              DREAMBOX ONE 4K
                              WETEK PLAY 2 4K
                              ATLANTA CI 4K
                              TOPFIELD SMART URBAN HD
                              NEXT 10000 PLUS 4K
                              GOLDMASTER ULTRA 4K
                              GOLDMASTER HD-1090 TWINBOX
                              NEXT 2000 MACHINA 3D HD
                              NEXT PANDORA HD
                              NEXT 2000 DOBRATECH HD
                              NEXT 18500 PLUS HD

Yorum yap

istanbul_fatihi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Next 2000 Super HD PVR bence mükemmel bir cihaz. Ve mevcut sorunların düzeltileceğine kesinlikle ama kesinlikle inanıyorum. Hatta Next 9000 ler bile bence belki de son bir yazılımla stabil çalışır hale getirilecektir. Ben buna sonuna kadar inanıyorum. Bugüne kadar elimden pek çok cihaz geldi geçti ama Next 2000 ve Next 9000 lerin yeri apayrı bende. Hangi cihazın kumandasını elime alırsam alayım kendimi hep eksikli hissettim ama Next 2000 ve Next 9000 lerde kendimi tamamen özgür ve rahat hissettim. Hadi ustalar sizden bekleneni yapın ve sizlere SONUNA KADAR güvenen bizleri mahçup etmeyin. Saygılarımla..
                                siz daha çok beklersiniz yazılım falan çakma bi cccamla herşeyi kapattılar cihazın her tarafı eksik ne kayıt düzgün ne mp3 ne jpeg eklendi baştan sona yarım bi cihaz pekde düzeleceğe benzemiyor şimdi çıkıp bazı ustalar yazar cccam istemiyosan yazılımı yükleme tamam yüklemeyim o zaman bana stabil bi yazılım ver jpeg mp3 kayıt falan düzelmiş yazılım ver ben illede cccam yazılım istemedim cihazın newcamd haricinde tam hiçbir yanı yok ustalar kusura kalmasın ama acı gerçek böyle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X