• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merak ettiğim bi konu var hafıza kartına program oyun vs. yükleyip çalıştırabiliyormuyuz

Yorum yap

• Evet, nasıl ki tellerde SDKarta uygulamaları taşıyıp ya da kurabiliyorsak bunda da öyle.

Burada en önemli konu kartımızın okuma ve yazma hızı ne kadar yüksek olursa o kadar randımanlı olacağıdır.
      Gidip de 10MB/s okuma yazması olan kartı takarsanız randımandan ziyade kullanmanız işkenceye dönüşür.

Sevgiler...

Yorum yap

• Redline cihazım xtream codes te kanal geçişi çok daha hızlı wetek'ten görüntü de daha iyi sanki.. wetek te 3 ayrı app yükledim. Xtream codes, we tv, tv xtream..
        kodideki xtram codes görüntü iyi ama kumandayla kanal değişmiyor...
        Redline cihazımdan daha iyi görüntüye sahip bir cihaz istiyordum ama wetek xtream de hayal kırıklığı yarattı bende. Belki de stabil çalışan başka bir app vardır.
        Tuner'ım yok yoksa onu da karşılaştırabilirdim. Umarım o kulvarda wetek daha iyi çıkar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Evet, nasıl ki tellerde SDKarta uygulamaları taşıyıp ya da kurabiliyorsak bunda da öyle.

Burada en önemli konu kartımızın okuma ve yazma hızı ne kadar yüksek olursa o kadar randımanlı olacağıdır.
          Gidip de 10MB/s okuma yazması olan kartı takarsanız randımandan ziyade kullanmanız işkenceye dönüşür.

Sevgiler...
          Değerli üstad

Dediğiniz özellikte, bize işkence etmeyecek bir sd kart linki paylaşabilir misiniz, örnek olması açısından?

Yorum yap

• Standart cihazların yazılım içine gömülü xtream xpanel gibi menü ve kullanım hızı ile android yada eklenti tarzı çalışan xtreami kıyaslaman yanlış olur.

Yorum yap

• SdCard'larımı aldım, sabırla cihazı bekliyorum.

Yorum yap

• ozgurozt Nickli Üyeden Alıntı
                SdCard'larımı aldım, sabırla cihazı bekliyorum.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı
                  Redline cihazım xtream codes te kanal geçişi çok daha hızlı wetek'ten görüntü de daha iyi sanki.. wetek te 3 ayrı app yükledim. Xtream codes, we tv, tv xtream..
                  kodideki xtram codes görüntü iyi ama kumandayla kanal değişmiyor...
                  Redline cihazımdan daha iyi görüntüye sahip bir cihaz istiyordum ama wetek xtream de hayal kırıklığı yarattı bende. Belki de stabil çalışan başka bir app vardır.
                  Tuner'ım yok yoksa onu da karşılaştırabilirdim. Umarım o kulvarda wetek daha iyi çıkar.

KODI'de niye Xtream-Codes kullanıyorsun? Özel bir sebebi mi var?
                  Onun yerine ben IPTV PVR Client'ini kullanıyorum, hatta geçen demo bile yapıp verdim ilgili dostuma. O beni doğrulayacaktır süper bir sistem olduğunu.
                  Bir adım daha ileri gideyim, PVR Client'teki kanallara normal TV kanalları gibi muamele yapıp sistem içinde buketler oluşturup taşıyabilirsiniz.

Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı
                  Değerli üstad

Dediğiniz özellikte, bize işkence etmeyecek bir sd kart linki paylaşabilir misiniz, örnek olması açısından?
                  Kullandığım biraz tuzlu ama sizlere uygun hangisi olur araştıracağım.

Sevgiler...

Yorum yap

• @ozkaradag üstat bir şey sormak istiyorum.OpenElec forumdaki "the_ripper" azbox firmasının küstürdüğü ve azboxsa e2 yazılımlarını hazırlayan adam değilmi?
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• [QUOTE=ozkaradag;587196]KODI'de niye Xtream-Codes kullanıyorsun? Özel bir sebebi mi var?
                      Onun yerine ben IPTV PVR Client'ini kullanıyorum, hatta geçen demo bile yapıp verdim ilgili dostuma. O beni doğrulayacaktır süper bir sistem olduğunu.
                      Bir adım daha ileri gideyim, PVR Client'teki kanallara normal TV kanalları gibi muamele yapıp sistem içinde buketler oluşturup taşıyabilirsiniz.

Ozkaradag dostum, kodi tarafında LE 7 PVR Client'te görüntü kalitesi süper ama kanal geçiş hızı çok yavaş ( hızlandırma yöntemi varsada ben bilmiyorum) LE 8 ise beta olarak bile sunulmadi (sadece wetek forumda bir kullanıcı derleyip sundu) LE 8 kanal geciş hızı muazzam, 4 gözle resmi olarak yayınlanmasını bekliyoruz.
                      Sevgi ve saygilar

Yorum yap

• Aynen abi, o şimdi Odroid cihazlarına destek veriyor ama aynı zamanda altyapı aynı olduğu için WeTek'i de arada bir yokluyor.
                        Hatta WP2 için Ubuntu'yu sistemine dahil eden bizzat kendisi.

Sevgiler...

Yorum yap

• Teşekkür ederim.Adam azbox'sa e2 olmaz diyen adamları ters köşe yapmıştı.Ama o azbox'un sahibi onu küstürdü.Azbox'un e2 driverlarını yazmıştı.

Yorum yap

• [QUOTE=asbest;587201]
                            ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                            KODI'de niye Xtream-Codes kullanıyorsun? Özel bir sebebi mi var?

Ozkaradag dostum, kodi tarafında LE 7 PVR Client'te görüntü kalitesi süper ama kanal geçiş hızı çok yavaş ( hızlandırma yöntemi varsada ben bilmiyorum) LE 8 ise beta olarak bile sunulmadi (sadece wetek forumda bir kullanıcı derleyip sundu) LE 8 kanal geciş hızı muazzam, 4 gözle resmi olarak yayınlanmasını bekliyoruz.
                            Sevgi ve saygilar

Xtream codes 1 yıllık üyeliğim var, seri kanal geçişi ve iyi görüntü istiyorum. Wetekte yeni olduğum için çok bilemiyorum. Kodide, google playde nerde varsa deneyeceğiz artık.. IP tv pvr clienti önermisiniz ustam, onda xtream codes bilgileri giriliyor mu?

Yorum yap

• m3u çıktısı alabiliyorsan PVR Client'a atıp deneyebilirsin dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                m3u çıktısı alabiliyorsan PVR Client'a atıp deneyebilirsin dostum.

Sevgiler...
                                Ben de Kodi uzerinde xtream eklentisi ile kullaniyorum simdilik, mu3 indirince o anki fotografi yansittigi icin guncellemeler yansimiyor ya bu sebeple.

Selamlar.

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X