• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000CIS Spr PL USB RF Çıkışı Renksiz (Siyah Beyaz) mi ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000CIS Spr PL USB RF Çıkışı Renksiz (Siyah Beyaz) mi ?

Selamlar...

2000CIS Spr PL USB cihazına sahip arkadaşlar bir kontrol edebilirlermi acaba bende 3 cihaz denedim hepsinde renksiz... pc tv kartının rf çıkışından görüntü aliyorum..kartımdamı sorun var acaba ?

(farklı rf kablosu ile denendi)
    NO COMMENT

UHF 38 de sorun var.. Farklı UHF kanalına aldım.. Renk Geldi.. Bu cihazdan kullanan pek yok herhalde...
    NO COMMENT

Yorum yap

Cihazda sorun yoktur üzerine başka yayın geliyordur...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihazda sorun yoktur üzerine başka yayın geliyordur...

Üzerine başka yayın gelmiyor.. Alakası yok dostum..Acemi biri değilim elektronik bilgim var...2 farklı tv kartı, farklı model cihaz ve son olarak normal tv den denedim aynı sonuç.. uhf 38 de sorun var gibi... İşin enteresan yanı UHF 38 den başka UHF kanalına aldığımda renk geliyor, tekrar 38 e döndüğümde renk yine gidiyor... Diğer modellerde bu sorun yok..

bu arada konuyu buraya açmamın nedeni yeni model olduğu için speküle edilmesin diye açtım..
        NO COMMENT

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X