• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kodiye türkvod da geldi e2 artık 2. planda kalır...
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Biz kanal sıralamasını yapamıyoruz. Ustalar türkvoddan, enigma 2 den, Atv den bahsediyor. 😭

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Android e hapsolduk

Yorum yap

• msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          İşe bak ya. O kadar para ver ama dandik uydu alıcısının yaptığı işi yapamasın. Uydu alıcısını dünden beri kurcalıyorum. Ancak bu kadar karmaşık bir cihaz olur. İnşallah ustalar resimli bir kullanım kılavuzu hazırlarlar.
          Kullanım klavuzları hazırlanacak biraz sabır. Özkaradağ üstad eski wetekçilerden yardım isteyerek bir konu açacak. Bizlerde ona yardımcı olacağız.

Yorum yap

• Klasik launcher istiyenler icin dosya sunmuslar..
            http://wetekforums.com/v/index.php?p...assic-launcher

indirme linki ;
            https://mega.nz/#!LNpXALCZ!YJ82dLRVo...2kmm8donyrE5Kg

Yorum yap

• msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Biz kanal sıralamasını yapamıyoruz. Ustalar türkvoddan, enigma 2 den, Atv den bahsediyor. 😭

Emin olun cihazı kullanmayı öğrendikten sonra her şey çocuk oyuncağı. Her gün gelişiyor. E2*nin yapamadığı*her şeyi yapan bir cihaz aldınız.*Bir süre geçtikten sonra keyif alarak kullanacaksınız emin olun.

Yorum yap

• asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Adamlar çalışıyor haklarını yememek lazım. Teşekkürler

Yorum yap

• Arkadaşlar wetek 2 de kanal listelerine ulaşmak için hangi tuşa basmak gerekiyor? Yaw kanal listemi attım, oscam manager ile server bilgilerimi girip kanalları da açtım lakin bir buket işini beceremeedim. Buketlerim var ama hani yeşile basınca uydular, mavi tuşa basınca buketler gelirdi ya işte onu bu cihazda bir türlü bulamıyorum.

Yorum yap

• ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar wetek 2 de kanal listelerine ulaşmak için hangi tuşa basmak gerekiyor? Yaw kanal listemi attım, oscam manager ile server bilgilerimi girip kanalları da açtım lakin bir buket işini beceremeedim. Buketlerim var ama hani yeşile basınca uydular, mavi tuşa basınca buketler gelirdi ya işte onu bu cihazda bir türlü bulamıyorum.
                    ok'in solundaki tus olmasi gerekiyor

Yorum yap

• androidde ise ok tusunun yanındaki sol tuşuna basınca buket varsa çıkıyor

Yorum yap

• ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar wetek 2 de kanal listelerine ulaşmak için hangi tuşa basmak gerekiyor? Yaw kanal listemi attım, oscam manager ile server bilgilerimi girip kanalları da açtım lakin bir buket işini beceremeedim. Buketlerim var ama hani yeşile basınca uydular, mavi tuşa basınca buketler gelirdi ya işte onu bu cihazda bir türlü bulamıyorum.
                        Elec tarafına geçin bence android tarafı uydu konusunda çok zayıf.*Electe bir kere çok uğraşarak kanallarınızı hazırlayın. İmaj veya versiyon değiştikçe sadece ftp ile kopyalama yaparak*kanallarınızı*ve uydu ayarlarınız yükleyebilirsiniz. Düşünün ben WP1 kullanıyordum. WP2 gelince o taraftan aldığım kanal listesi yedeğimi bu tarafa kopyaladım. Hepsi bu kadar. Bütün kanallarım yerli yerinde ve çalışıyor.

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                          wetek play 2de TV kanalları tamam kumandadan radyo kanallarını hangi buton ile seçiyoruz
                          veya hangi programın içinde birde ilk açılış sayfasındaki görünenleri nasıl siliyoruz bir önceki versiyonda bu (*) butonla siliyorduk teşekkürler

saygılar
                          Kanal izlerken sol yön tuşu ok all channel
                          Sonra Okeyin altındaki aşağı yön tuşunun
                          altındaki 4 :: noktalı tuşa basınca
                          Tv den Radyo listesine geçiyor.
                          Buket ler silme kanal ismi değiştirme kanal kilit vs.. orada

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Elec tarafına geçin bence android tarafı uydu konusunda çok zayıf.*Electe bir kere çok uğraşarak kanallarınızı hazırlayın. İmaj veya versiyon değiştikçe sadece ftp ile kopyalama yaparak*kanallarınızı*ve uydu ayarlarınız yükleyebilirsiniz. Düşünün ben WP1 kullanıyordum. WP2 gelince o taraftan aldığım kanal listesi yedeğimi bu tarafa kopyaladım. Hepsi bu kadar. Bütün kanallarım yerli yerinde ve çalışıyor.
                            Elec tarafına nasıl geçiliyor?

Yorum yap

• İlk önce SD kart satın alın. Sonra LibreELEC USB-SD Creator programını indirin.

http://releases.libreelec.tv/LibreEL...ator.Win32.exe

bu programı kulanarak librenin en son sürümünü karta yazın. Kartı cihaza takın. Yeniden başlarken Wetek in dual boot özelliğinden yaralanarak Power tuşuna basarak Sd karttan açılmasını sağlayın. Bu adımlardan sonra sorun devamını yardımcı olalım.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Liberelec için çok çabaladım ama ilgili başlıkta bahsini ettiğim gibi tıkandım ve bir geri dönüş olmayınca vazgeçtim. Sağlam bir backup gelinceye kadar androidden devam edeceğim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X