• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D de Desteklenen USB Wi-Fi Aparatlar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tşk.ler arkadaşım siz hangi yazılımı kullanıyorsunuz yada airties 2310 da sorun yaşamayan arkadaşlar hangi yazılımı kullanıyorlar
    sayın toyoto cihazınız hayırlı olsun selamlar.

Yorum yap

mrb.tşk.ler arkadaşım

Yorum yap

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tşk.ler arkadaşım siz hangi yazılımı kullanıyorsunuz yada airties 2310 da sorun yaşamayan arkadaşlar hangi yazılımı kullanıyorlar
        Next Machina 3D 4.522 Yazılımı kullanıyorum

Yorum yap

airties 2310 la ne yaptysam olmuyor arkadaşlar her yolu denedim yazılım bile değiştirdim hata veriyor 2310 bilsayarda denedim çalışıyor sorun nerde gel de çık işin içinden

Yorum yap

http://www.hepsiburada.com/liste/tp-...egoryId=103939

Çalışırmı? Bu modellerle

http://www.hepsiburada.com/liste/asu...egoryId=103939

http://www.vatanbilgisayar.com/links...EE#genel-bakis
            Hiremco TurBo4K

Yorum yap

AirTies_2310 - machinkada ok no problem

İnca IUDS-300 M - ofsayt görmüyo bile, tınlamıyo machinka .d
              -------------
              Merak etiğim şindi modem RT-211 airties marka, usb'de airties marka farzedelim aynı olmana görüyo bunları uyum sağlıyo, internet (ttnet)
              Superonline geçtiğim zaman bu airties çalışçakmı acaba, uyum sağlıycakmı superonline'nin "huawei" modemi airtiesle, doğrusu "Machinka" da çalışırmı
              -------------------------------- 11.05.2015 ---------------------------------------
              net superonline ve airties2310 machina'da ok kay:
              ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
              Next 2000 super HDTV_Orginal ®
              Next 2000 cx super plus_Orginal ®
              MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
              Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
              Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
              Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Arkadaşlar görüntü nasıl bu yazılımda.Bende çok berbat oldu.Hem HD lerde hemde SD lerde.
                Pardon arkadaşlar mesajı yanlış yere yazmışım.

Yorum yap

Merhaba
                  NetMASTER WN-300U machina 3D de çalışırmı
                  Evde uydunet kullanıyorum ve modem Netmaster
                  bu işlerde yeniyimde

Yorum yap

merhaba arkadaşlar ben next wifi ile iphoneye bir turlu bağlanamadım yardımcı olurmusunuz
                    وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

Herkese selamlar. Forumun yeni uyesiyim araniza birkac gun once katildim ve insallah ustatlardan ve diger arkadaslardan ihtiyacim olan bilgileri alacagim.

Uzun ugraslar sonucunda Next machina 3d super cihazima kavustum ama maalesef hicbirsey yapamadim yurt disinda yasiyorum Amerikada bulundugum yerde canak anten kullanmak yasak ve bu nedenle sadece internetten kullanacagim. Ben cihazi alirken wireless ozelligi var sandim ama maalesef yokmus. Aslinda baska bir topikte cihazimda yuklu olan versiyonuda belirterek sormustum ve soruma gelen cvp beni buraya yonlendirdi wireless adaptor alacagim ama cihazimdaki versiyon ile calisacak marka ve modeller hangileri bilmiyorum ve simdi cok daha ciddi bir problemim var butun HDMI baglantisi dogru ama goruntu vermiyor ekrana sadece cihazin kendi ekraninda UL 19 gibi birsey yaziyor ne yapablirim bununla ilgili? Simdiden tesekkur eder saygilarimi sunarim

Yorum yap

Rutekin Nickli Üyeden Alıntı
                        Herkese selamlar. Forumun yeni uyesiyim araniza birkac gun once katildim ve insallah ustatlardan ve diger arkadaslardan ihtiyacim olan bilgileri alacagim.

Uzun ugraslar sonucunda Next machina 3d super cihazima kavustum ama maalesef hicbirsey yapamadim yurt disinda yasiyorum Amerikada bulundugum yerde canak anten kullanmak yasak ve bu nedenle sadece internetten kullanacagim. Ben cihazi alirken wireless ozelligi var sandim ama maalesef yokmus. Aslinda baska bir topikte cihazimda yuklu olan versiyonuda belirterek sormustum ve soruma gelen cvp beni buraya yonlendirdi wireless adaptor alacagim ama cihazimdaki versiyon ile calisacak marka ve modeller hangileri bilmiyorum ve simdi cok daha ciddi bir problemim var butun HDMI baglantisi dogru ama goruntu vermiyor ekrana sadece cihazin kendi ekraninda UL 19 gibi birsey yaziyor ne yapablirim bununla ilgili? Simdiden tesekkur eder saygilarimi sunarim
                        Wireless icin Burda anlatimlari konturol edin.
                        Machina 3D de Wireless Kablosuz Bağlantı Nasıl Yapılır

UL 19 yazi icin link den ki anlatimi uygulayin.
                        Machina 3D'ye Boot Modunda Yazılım Nasıl Atılır

Boot modunda atacagin guncelle yazilim.
                        Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.479 ) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

Yorum yap

Ustat cvplarin icin cok cok sagol. Cihazin fisini cekmistim 1 gun oyle kaldi sonra geri taktim ve cihaz normale döndü. Ama tabi wirelees adaptor olayini halen cozemedim cunku bulundugum ulkede belirttiginiz marka ve modelleri yok ama kisa surede hallederim insallah. Benim sizlere baska bir sorum olacak yazilimla ilgili. Bana cevabinizda yazilimi guncelle demissiniz. Cihazin ustunde mevcut olan kurulu yazilim stabil ve duzgun calisiyorsa (daha test edemedim nete baglanamadigim icin) yine de linkini verdiginiz yazilimi kurmam cok gereklimidir? Yani herzaman en son guncel yazilimla mi kullanmaliyim? Belki biraz acemice soru oldu ama inanin ki cok acemiyim saygilarimla

Yorum yap

Rutekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ustat cvplarin icin cok cok sagol. Cihazin fisini cekmistim 1 gun oyle kaldi sonra geri taktim ve cihaz normale döndü. Ama tabi wirelees adaptor olayini halen cozemedim cunku bulundugum ulkede belirttiginiz marka ve modelleri yok ama kisa surede hallederim insallah. Benim sizlere baska bir sorum olacak yazilimla ilgili. Bana cevabinizda yazilimi guncelle demissiniz. Cihazin ustunde mevcut olan kurulu yazilim stabil ve duzgun calisiyorsa (daha test edemedim nete baglanamadigim icin) yine de linkini verdiginiz yazilimi kurmam cok gereklimidir? Yani herzaman en son guncel yazilimla mi kullanmaliyim? Belki biraz acemice soru oldu ama inanin ki cok acemiyim saygilarimla
                            Bu sorunuza bir MACHİNA kullanıcısı olarak ben cevap vermek isterim...Bakınız bu cihaza gelen her yazılım cihaza ayrı ayrı özellikler katmaktadır.Siz ister yükleyin ister yüklemeyin bu tamamen kendi tercihinizdir.Sizin arabanız BMW dir ama siz bunu HACI-MURAT olarak kullanmak isterseniz bu sizin seçiminizdir.İnşaallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
                            MACHİNA - 3-D
                            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı
                              Bu sorunuza bir MACHİNA kullanıcısı olarak ben cevap vermek isterim...Bakınız bu cihaza gelen her yazılım cihaza ayrı ayrı özellikler katmaktadır.Siz ister yükleyin ister yüklemeyin bu tamamen kendi tercihinizdir.Sizin arabanız BMW dir ama siz bunu HACI-MURAT olarak kullanmak isterseniz bu sizin seçiminizdir.İnşaallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Ben anladim onu😀😜

Peki hocam mesela benim cihazdaki versiyonla bu linkini verdiginiz arasinda cok buyuk farklar var mi? Yillarca android yuklu minix x8 kullandim ama simdi bu cihaza gectim ve satin aldigim yere sordim eger versiyonu yuklersem config dosyasida silinirmis. Benim versiyonu verdigim hali cok mu eski ne dersiniz?

Yorum yap

Cihaz versiyonun nedir hangi tarihli yazılımdasın ?Her zaman en güncel yazılımı atmakta fayda vardır confların silinir derken zaten uydu olarak kullanmayacağım demiştin menu ayar ve iptv yüklediklerin silinebilir ancak onlarıda usbden gene yükler ayarlarsın..
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X