• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yazıcıoğlunun bulunduğu helikopter düştü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yazıcıoğlunun bulunduğu helikopter düştü

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun Kahramanmaraş’tan Yozgat’a götüren helikopter Yerköy yakınlarında düştü. Kazada, Yazıcıoğlu’nun da aralarında bulunduğu 5 kişi yaralandı. Amniyet kaynaklarının verdiği bilgiye göre Yazıcıoğlunun durumunun iyi ve acilen hastaneye doğru yola çıkarıldı.

Ulaştırma Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, saat 13.30’da Kahramanmaraş’tan hareket eden Yazıcıoğlu ile 5 kişinin bulunduğu özel helikopter ile Yozgat’ın Yerköy ilçesi yakınlarında temas kesildi.

Bunun üzerine teknik ekiplerin yaptığı araştırmada helikopterin Yerköy yakınlarında bir dağın eteğine düştüğü anlaşıldı.

Helikopter pilotunun, 112 Acil Yardım’ı aradığı, kazada yaralananlar bulunduğunu belirterek ambulans istediği öğrenildi.

Kazada, Yazıcıoğlu’nun da aralarında bulunduğu 5 kişi yaralandı. Bölgeye ambulansların sevk edildiği bildirildi. Son alınan habere göre Yazıcıoğlu'nun durumunun iyi olduğu bilgisi verildi...

HELİKOPTERİN YERİ BELLİ OLDU

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nu taşıyan helikopterin Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesine bağlı Çardak beldesi yakınlarında düştüğü bildirildi.

Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Kadir Çetinkara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Muhsin Yazıcıoğlu’nu taşıyan özel helikopterin Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesine bağlı Çardak beldesi yakınlarında düştüğünün belirlendiğini söyledi.

Çetinkara, bölgeye Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerinin gönderildiğini, hava ambulansının da hazır bekletildiğini kaydetti.

Sayın Yazıcıoğlu ve arkadaşlarına büyük geçmişler olsun...

Sayın Yazıcıoğlu'nun kendisine, ailesine, partisine ve Türk halkına büyük geçmişler olsun. Öldürmeyen Allah öldürmez, onu Türk halkına bağışladı. Tam seçim zamanı, komplo teorisi gibi, büyüklerimizi ve Türk milletini bu tür kaza ve belalardan Allah korusun...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

yazıcıoğluna,yakınlarına ve sevenlerıne çök geçmış olsun..
      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun Kahramanmaraş’tan Yozgat’a götüren helikopter Yerköy yakınlarında düştü. Kendisine Aailesine ve ekip arkadaşlarına ALLAH c.c yardım etsin

Yorum yap

arkadaşlar daha ulaşılamadı olayın üzerinden 24 saat geçmesine rağmen !!!! Allah öldürmedi ama bu gidişle adamlar soğuktan ölmüş olacaklar diye korkuyorum... İlginç şeyler oluyor bugünlerde Türkiye'de çok ilginç.. Devletin koruması görevi büyük önder Atatürk tarafından kimlere verilmişse yakında görevlerinin başında olacaklarına olan inancım tam , bedenimde ruhumu taşıdığım sürecede tam olacaktır..bu inaçla avunuyor içimi rahatlatıyorum.
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

ALLAH çoluğuna çocuğuna ve türk milletine bağışlasın seni muhsin başkan

Yorum yap

helikopter geçen hafta adanalı dizisinde de kulanılmıştı pilot da aynıymış
              kaynak:haber türk

Yorum yap

düşen helikopterdeki tüm vatandaslarımıza çok çok geçmiş olsun ...

Yorum yap

Düşen helikoptere ulaşıldı

Düşen helikopterle ilgili BBP genel merkezi canlı feedleri

11988 H 2960

12648 V 2222

11493 V 2400

11497 V 2400

12668 V 2170

12630 H 2650

Bu dünya dört kulplu bir kazan bir ucundan tut sende kazan

:tr:

Yorum yap

'İmdat' çığlığı dondu!

Bir tek o sağ kalmıştı belkide... Çığlık ata ata can verdi. Enkaza ulaşan korucu, İsmail'i tanıdı ve telefonla acı haberi verdi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu önceki gün Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit İlçesi'nden Yozgat'ın Yerköy İlçesi'ne götürürken düşen helikopterin enkazının yeri tespit edildi. 5 kişinin öldüğü, Yazıcıoğlu'nun ise kayıp olduğu belirtildi.

Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterde bulunan İHA muhabiri kazayı haber veren kişiydi. "Donuyoruz yardım edin" diye yardım isteyen İHA muhabiri de yaşamını yitirdi. İHA muhabiri İsmail Güneş "Benim dışımda herkes öldü" diye yardım istemişti. Ama yardım ekibi gelmeden donarak can verdi.

İHA muhabiri böyle haykırmıştı;

KÖTÜYÜM AYAĞIM KIRIK

Muhsin Yazıcıoğlu ve Kaptan Pilot Kaya İstektepe'den başka helikopterde bulunan 4 kişi şunlar:

* İsmail GÜNEŞ (İHA Sivas Muhabiri):

15 Şubat 1975 tarihinde Sivas'ta dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra, askerliğini Güneydoğu'da yaptı. 1994 yılında Sivas'ta yerel yayın yapan Bizim Sivas Gazetesi'nde muhabir olarak görev yaptı. 1998 yılından itibaren İhlas Haber Ajansı'nın Sivas muhabiri olarak görev yapıyor. Yasemin Güneş ile 7 yıldır evli olan İsmail Güneş'in 5 yaşında Tuluğhan ve 3 yaşında Çağan adlı 2 oğlu var.

* Erhan ÜSTÜNDAĞ (BBP Sivas İl Başkanı):

9 Ekim 1972 tarihinde Sivas'ta dünyaya gelen Erhan Üstündağ, ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1994- 2002 yılları arasında yerel televizyon kanalarının reklam ve idari bölümlerinde görev aldı. Bir medikal şirketinin ortağı olan Üstündağ 28 Aralık 2008 tarihinde yapılan kongrede tek liste olarak girdiği seçimde BBP İl Başkanı seçildi. Meryem Üstündağ ile 7 yıldır evli olan Erhan Üstündağ'ın, Senanur Azra adında 4 yaşında bir kızı var.

* Yüksel YANCI (BBP Sivas İl Başkan Yardımcısı):

12 Nisan 1959'da Sivas'ın Hüklüyurt Köyü'nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra kentteki Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayi A.Ş.'de (TÜDEMSAŞ) 25 yıl işçi olarak çalıştıktan sonra emekli oldu. Pakize Yancı 24 yıldır evli olan Yüksel Yancı'nın 23 yaşında Selcan, 22 yaşında Mehmet Alper ve 14 yaşında Samet Furkan adında 3 çocuğu var. Yancı, 28 Aralık 2008 tarihinde yapılan kongre yönetime geldi.

* Murat ÇETİNKAYA (BBP Belediye Meclis Üyesi Adayı):

21 Temmuz 1968 tarihinde Sivas'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sivas'ta tamamlayan Çetinkaya, TCDD'de çalıştı, asansör teknisyenliği yaptı. Kübra Çetinkaya ile 15 yıldır evli olan Murat Çetinkaya'nın 14 yaşında Abdullah Alperen, 9 yaşında Hilal ve 2 yaşında Şevval adında 3 çocuğu var. Murat Çetinkaya, bu pazar yapılacak seçimde BBP'den Sivas Belediye Meclis üyeliğine aday gösterildi.

internethaber

Yorum yap

Yazıklar olsun Büyük devletiz diye gecinenlere..

söyleyecek kelime bulamıyorum hangi devirde yasıyoruz yaa..
                      koskoca helikopter yer yarıldı içine girdi sanki,bir türlü bulunamıyor
                      bu muhabirin sözleri hala kulaklarımda cınlıyor yazık günah 2 gündür bir enkaza ulasamadık..
                      gözgöre göre ölüme yolladık bu vatan evlatlarını..
                      sadece ayagı kırıktı ama 112 deki işbilmezler yüzünden ölümünde soğuk nefesini tatmıs oldu..
                      Allah ölenlere rahmet eylesin çok çok üzgünüm ne diyecegimi bilemiyorum...
                      böyle işgüzarlık böyle beceriksizlik olmaz yazık yazık!!!

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        söyleyecek kelime bulamıyorum hangi devirde yasıyoruz yaa..
                        koskoca helikopter yer yarıldı içine girdi sanki,bir türlü bulunamıyor
                        bu muhabirin sözleri hala kulaklarımda cınlıyor yazık günah 2 gündür bir enkaza ulasamadık..
                        gözgöre göre ölüme yolladık bu vatan evlatlarını..
                        sadece ayagı kırıktı ama 112 deki işbilmezler yüzünden ölümünde soğuk nefesini tatmıs oldu..
                        Allah ölenlere rahmet eylesin çok çok üzgünüm ne diyecegimi bilemiyorum...
                        böyle işgüzarlık böyle beceriksizlik olmaz yazık yazık!!!
                        katılıyorum....bugünki teknoloji ile uydudan insanın yüzüne konan sinek bile tespid edilirken bunlar 2 günde koskoca helikopteri buladılar.cok yazık oldu...

Yorum yap

aferin sn.muhtar ve gönüllülere.hayatlarını tehlikeye attılar ve buldular.teessüfler gata yı/komutanları 24/7 dinleyen vatanseverlere!!!!!

Yorum yap

aferin sn.muhtar ve gönüllülere.hayatlarını tehlikeye attılar ve buldular.teessüfler gata yı/komutanları 24/7 dinleyen vatanseverlere!!!!!

allah c.c rahmet eylesin......

Yorum yap

Allah rahmet eylesin mekanınız cennet olsun muhsin başkan değerli arkadaşlar ALLAH ailelerinize sabır versin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X