• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye 5500 ci

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye 5500 ci

arkadaşlar (next ye 5500 ci) cihazının yazılımını nasıl bulabilirim. bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. buradaki konulara baktım ama bir sonuç bulamadım. teşekkür ederim...

lnpb

arkadaşlar birde cihaz ilk açıldığında cihazın üzerinde bu görünmekte. cihaz üzerinde açma kapama yapılabiliyor. fakat açma işleminde bu bilgiyi gösteriyor. ekrana görüntü gelmiyor. yazılım çökmüş olabilirmi ? yada sorun ne olabilir. teşekkür ederim...

Yorum yap

kardeş ilk evvela yapman gereken cihazın mpa mı cpa mı bunu bildir cihazın kapagını çıkar modül girişinin arkasında görürsün bide görünen şey ne dedigin lnb de kısa devre oldugunu belirtir çanaklardean gelen kabloyu çıkar düzelir ve problem kablo dieseg vs.olabilir oralara bak
      :tr:

Yorum yap

şuan işyerimdeyim. sabah oldu bu olay. cihaz açıldığında cihazın segmentinde yazan yani kanalların rakamların yazan yerde bir yazı var. şuan hatırımda değil. akşam eve gittiğimde modüle mpa ya cpa mı olduğuna bakar buraya yazarım. kolay gelsin

Yorum yap

modülün üzerinde mpa yazmakta.

Yorum yap

senin cihazında veya lnb kablo baglantılarında sorun var O mesaj arıza yani lnb ucu kısa devre görünüyor

Yorum yap

teşekkür ederim o halloldu. bu cihaza ait bir yazılım varmı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz...

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=4576
                buraya bakabilirsiniz

Yorum yap

forumda birçok yere baktım ama mpa modullü yazılım bulamadım. mach1 hocam ve bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. saygılar...

Yorum yap

bakarmısın

fatih_tecir Nickli Üyeden Alıntı
                    forumda birçok yere baktım ama mpa modullü yazılım bulamadım. mach1 hocam ve bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. saygılar...
                    üstte bakarmısınız

Yorum yap

evet gördüm çok teşekkür ederim yardımlarınız için...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X