• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Taraftarın Efendisi: Galatasaray

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Taraftarın Efendisi: Galatasaray

Taraftarın Efendisi: Galatasaray

"Türkiye'nin en çok taraftara sahip kulübün Galatasaray olduğu bir kez daha belgelendi. Futbol Federasyonu'nun yaptırdığı kamuoyu araştırmasınsa taraftar sayısında Galatasaray % 35 ile birinci çıkarken, Fenerbahçe % 32 oranla ikincilikte kaldı. Beşiktaş taraftarı ise % 21 çıktı."

Bu haber, 27 Aralık 2005 tarihli FotoMaç Gazetesinden alıntı olup, bu konuda bilgi sahibi olmayan ya da yanlış bilen futbolseverlerin dikkatine sunulur...:no:
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

FotoMaç

Türkiyede En Çok Taraftarın Fenerbahce Olduğu Binlerce Kez Yapılan Anket de Kanıtlandı Zaten AnketLere ßakmaya ßile Gerek Yok Stada Giden Taraftar Sayısına ßakılırsa GerçekLer Ortada :mzk: :ehehe:
    Fenerbahce GOL

Fenerbahce GoL

GoL GoL GoL Fenerbahce GOL !!

mach1 Digital [ FenerbahceLi ' Ler Sohßet Topiğimiz ]

Link Aşağıda

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=4468

Yorum yap

Kadıköy Stadından bahsediyorsan eğer, diğer seksen vilayeti unutmuş oluyorsun o zaman. Öyleyse diğer seksen vilayet de Ali Samiyen'dir. Spartakus arkadaşımın yayınladığı ve Futbol Federasyonu gibi ciddi ve tarafsız ve birebir konuyla ilgili bir kurum tarafından yapılan anket sonuçlarını yansıtan bir haberdir... Yazı içeriğinde sizin gibi duygusal ve fanatik bir yaklaşım olmayıp gazete alıntısıdır... Fazla söze gerek yok sanırım...
      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Derßi MaçLarda ßiLe ASY Full Çekmiyor

ßu Sene Sadece FENERBAHCE Maçında ASY Full Çekti

BJK Maçında Gördük Eski Açık ßile Bomßoştu

Kadıköyde En Ucuz Maç ßilet 22 YTL Olmasına Rağmen Stad FULL Çekiyor HesapLa işte ( CL En Ucuz Maç ßiLeti 44 YTL )

ASY ' De ßir ßilet 10 Milyondan ßaşlıyor.

Fenerbahce GOL

Fenerbahce GoL

Link Aşağıda

Yorum yap

Arkadaşım Cimbom'un durumu iki senedir perişan.Bu kötü günlerde bile çilekeş taraftarlar maça gitmeye çalışıyor.
          Ama Fenerliler bizimki gibi kötü geçen sezonlarda maalesef futbolcularına dayak atıyorlardı.
          Sizin seyirci adedi Ali Şen'in abrttığı rakamlara dayanıyor.Galatasaray'ın seyirci sayısını Futbol Federasyonu açıkladı.Saygılar.

Yorum yap

Dostum ßırak ya

Her Yenilgiden Sonra Yönetim İstifa Diye Fenerbahceliler Bağırmıyor

Geçen Tromso Mağlubiyetinden Sonra Fatih Gökşeni ßenmi Dövdüm Yoksa GS Taraftarımı

Ergün Gürsoya YumurtaLarı ßen Atmadım ki
            Fenerbahce GOL

Fenerbahce GoL

Link Aşağıda

Yorum yap

Gececeksiniz bunlari almanyada sokakta gezerken
              kücük bir cocuga sorsan Türkiyede hangi takimi
              taniyorsun diye GALATASARAY,diyorlar
              lafla büyüklük olmuyor malesef

Yorum yap

ilk önce galatasaray müzesine bir gidin ve toplam kupa sayısına bir bakın.
                sonra fb müzesine bir bakın.

gs kupaları eksi fb kupaları = en büyük cimbom(aradaki fark):yess:

saygılar

Yorum yap

Arkadaşlar bende bir gs liyim fakat bu tip konuların veya bolumlerin açılmasını forumun ilk baslangıcından beri uygun gormedik!Çünkü Türkiyede futbol gerekli bir sekilde desteklenmiyor!Acayip bir kavga-gürültü var taraftarlıkta.Bence yeni eklentiler yapmayalım ve konuyu burada bitirelim.saygılar...
                  İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

arkadaşlar hiç tartışmayın, resmi rakamlar hemde futbol federasyonu ratafından rakamlar işte ortada. en çok taraftar galatasarayda

Yorum yap

Bes para etmez anketleri bosverin. Tum Turkiye capinda milyonlarca kisiyi kapsayan bir arastirma yapildi bile. Kimin taraftari en cok iste gercek oranlar:

Petrol Ofisi'nin duzenledigi taraftar bardagi kampanyasinda son durum :

FENERBAHCE : 900,000
                      Galatasaray : 360,000
                      BJK : 200,000

Yorum yap

Dinyeper Nickli Üyeden Alıntı
                        Bes para etmez anketleri bosverin. Tum Turkiye capinda milyonlarca kisiyi kapsayan bir arastirma yapildi bile. Kimin taraftari en cok iste gercek oranlar:

Petrol Ofisi'nin duzenledigi taraftar bardagi kampanyasinda son durum :

FENERBAHCE : 900,000
                        Galatasaray : 360,000
                        BJK : 200,000

:ehehe: :ehehe: :ehehe: :ehehe: :ehehe:

doğru
                        Fenerbahce GOL

Fenerbahce GoL

Link Aşağıda

Yorum yap

Biraz daha polemik yaşanırsa bu konu kapatılacaktır..

Bilginiz olsun ...

Bu Anket sadece 1 kamoyu araştırmasıdır...
                          (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
                          (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
                          ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
                          (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
                          (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Ne derseniz deyin: En büyük Cimbom...

digicom Nickli Üyeden Alıntı
                            Arkadaşlar bende bir gs liyim fakat bu tip konuların veya bolumlerin a&#231;ılmasını forumun ilk baslangıcından beri uygun gormedik!&#199;&#252;nk&#252; T&#252;rkiyede futbol gerekli bir sekilde desteklenmiyor!Acayip bir kavga-g&#252;r&#252;lt&#252; var taraftarlıkta.Bence yeni eklentiler yapmayalım ve konuyu burada bitirelim.saygılar...
                            Sevgili Digicom, neden konuyu burada bitirelim ki, bırakın herkes kucağındakilerini d&#246;ks&#252;n. &#199;ok yeni ve ciddi bir anketi yansıtan bir haberi, "benim babam senin babanı d&#246;ğer, bizim seyircimiz &#231;ok, biz sizden b&#252;y&#252;ğ&#252;z, gel de g&#246;relim" mantığı ve sokak dili ile eleştirenleri ya da işin i&#231;ine fanatizmi sokanları herkes okuyor ve g&#246;r&#252;yor. A&#231;ılan topiğin ya da b&#246;l&#252;m&#252;n bunda ne g&#252;nahı var ki...

Şimdi ben Dinyeper'in, Petrol Ofisi'nin d&#252;zelediği kampanyada dağıttığı bardak sayılarıyla ilgili mesajına: Kardeşim sizin kupalarınız camdan ve yalnızca benzin istasyonlarında bulunur' mu diyeyim. Tabi bu da doğru değil. Bu bir haberdir ve bu topiği de bilgilendirme olarak kabul etmeliyiz. Haberden gocunan ve acınan varsa bunun sorumlusu ne ben, ne de topiktir. Herkes yazdıklarından, s&#246;ylediklerinden sorumlu olup, bu bir bakıma o kişinin bilgi, yetenek ve değerlerini yansıtacaktır...

Yoksa bu forumu ve t&#252;m forum dostlarını hepimiz seviyor ve koruyoruz. Sen - ben ve diğer sorumlu arkadaşlar b&#246;yle değer yargılarını aşan mesajları siler, ya da haddini aşan o kişi/kişileri banlarız...:no:
                            Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                            Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hayır kesinlikle arkadasım hersey neyse seffaf bişr sekilde yansıltılmalıdır.fakat bu tip konularda olaylar &#231;arpıltılıyor ve olmadık yerlere varıyor konular ve bizim forumumuzda bu tip olaylar,arkadaşların birbirlerini kırmamaları i&#231;in bu tip bir bilgide bulundum.saygılar...
                              İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X